[HM] niepoprawna liczba rąk

• 5 odpowiedzi
    • 0kamel0
      0kamel0
      Brąz
      na forum od: 31.01.2011 Posty: 348
      Witam,

Options -> Additional hud fillters ...

pozdr
    • siejo3
      siejo3
      Brąz
      na forum od: 04.03.2011 Posty: 366
      ok. , znam tą zakładke ale co niby tam mam zrobic zeby obie liczby z sessions i popupa sie zgadzały? jesli chodzi ci o liczbe miesiecy, z których brane sa staty, to juz to robiłem.

cały czas mi cos przeklamuje, zrobiłem mały eksperyment, w ostatnim miesiacu rozegrałem tylko jedna sesje na nl50, wyfiltrowałem ją w sessions i pokazało mi, ze rozegralem w niej 153 rąk, nastepnie sfiltrowałem popupa do ostatniego miesiaca tak aby brał pod uwage staty tylko z tej jednej sesji (include hands other limits odhaczyłem) i okazało sie ze pokazuje mi staty z 138 rąk. Gdzie zniknęło pozostałe 15 rąk?
    • siejo3
      siejo3
      Brąz
      Ma ktoś jakiś pomysł?
    • imgoingtomirage
      imgoingtomirage
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.07.2010 Posty: 23 178
      Witam,

Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że opcja "Include hands from other limits" nie działa wstecz, tzn. po odznaczeniu/zaznaczeniu tej opcji, będzie to uwzględniane tylko dla przyszłych rozdań.

Możliwe też, że masz ustawiony filtr na wielkość stołu i w momencie kiedy grałeś np. HU przed zejściem ze stolika, który się rozpadł, statystyki były naliczane tylko dla stolików dwuosobowych.

Pozdrawiam.
    • siejo3
      siejo3
      Brąz
      ok. dzieki.