[PT4] Ustawienia HUDA

• MrJuskux
      MrJuskux
      Brąz
      na forum od: 10.01.2009 Posty: 1 003
      Witam. Ostatnio gram stoły anonymous na unibecie i mam problem z moim hudem. Stoły anonymous wyróżniają się tym że nie widać nazw przeciwników tylko są opisane nazwami player1, player2 itd. Pt4 jest ustawiony w taki sposób że za każdym razem kiedy wchodzę na stół wyświtla huda nie zawodnika player1 2 itd tylko dane z aktualnie granej sesji. Problem pojawia się wówczas gdy któryś z zawodników odejdzie od stołu i w jego miejsce pojawi się kolejny. Staty z huda się wówczas nie resetują. Da się to jakoś zmienić?
  • 3 odpowiedzi
    • MrJuskux
      MrJuskux
      Brąz
      na forum od: 10.01.2009 Posty: 1 003
      Coś czuję że zacząłem wątek nigdy nie poruszany na ps. Nie wielu regów gra stoły anonymous( przynajmniej tak mi się wydaje). Może nie zostałem dobrze zrozumiany. W tym momencie PT4 po otworzeniu takiego stołu wyświetla statystyki każdemu zawodnikowi od początku. Po rozegraniu 100 rąk na danym stole mam już jakąś (małą to małą) próbkę i trafniej mogę podejmować decyzje. Problem pojawia się gdy któryś z zawodników odejdzie od stołu, ja tego nie zauważe i pojawi się ktoś nowy. Staty przy tym zawodniku jednak się nie resetują i jeśli miałem fisha a na jego miejsce usiadł jakiś reg to mam problem.
      Komuś może udało sie rozwiązać podobny problem?
    • 1MrPiter
      1MrPiter
      Brąz
      na forum od: 28.05.2007 Posty: 1 900
      Myślę, że nie pozostało Ci nic innego jak opisać problem tutaj: https://www.pokertracker.com/forums/viewforum.php?f=58&sid=.
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Witam,

Rzecz w tym, że jeżeli gracz A odejdzie od stołu, a gracz B dojdzie do stołu na następne rozdanie, nie ma technicznie możliwości wykazania, że to dwaj różni gracze.

Jedynie gdy występuje przynajmniej jedno rozdanie przerwy i na miejscu gracza odchodzącego nie ma nikogo, tak zew historii rozdań widnieje to miejsce jako putse, dało by się coś zrobić, ale z tym musisz się juz udać do supportu PT, w tej chwilie nie jest to chyba obsługiwane (wnoszę po Twoich postach)

Pozdrawiam