[PT4] Turki ipoker

• aldon7
      aldon7
      Brąz
      na forum od: 12.03.2011 Posty: 1 942
      chcialbym zapytac czy sa jakies patenty/tricki w radzeniu sobie z tym ze hud nie odpala sie po zmianie stolu mtt.

Wiem ze to troche glupie pytanie, ale granie kilkunastu turkow jakas masakra.

Zamiast grac tylko klikam restatowanie huda :(

Nikt z ps nie wie czy jest w planach poradzenie sobie z tym?
  • 11 odpowiedzi
    • aldon7
      aldon7
      Brąz
      bump
    • YlenKatse
      YlenKatse
      Brąz
      na forum od: 15.03.2011 Posty: 759
      aldon7 uprzedziłeś mnie z watkiem. Mam taki sam problem ,dokładniej na EVEREST. HUD działa do momentu przeniesienia na inny stół... wtedy nie załącza sie wcale.
    • aldon7
      aldon7
      Brąz
      Znaczy ja chcialbym zaznaczyc ze ja znam ten problem juz od dawan. Ostatnio jednak rzucilem cash na rzecz mtt i teraz to stalo sie dla mnie duzym problemem.

Najgorsze jest to, ze nie wdiac nowych wiesci w tym temacie i wlasnie chcialem zapytac czy ktos nie chomikuje jakichs info ktore, albo pomoga albo dadza nadzieje ze niedlugo to sie zmieni:D
    • aldon7
      aldon7
      Brąz
      nikt nic nie wie? nikt nie ma zadnego info?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 543
      Witaj aldon7,

Muszę Ciebie zmartwić ponieważ w 99% brak odpowiedzi jest spowodowany tym, że nie znamy odpowiedzi na dane pytanie. Podobnie jest w tym przypadku.

Też spotkałem się z tym problemem. Dobrze byłby poinformować o nim twórców Poker Trackera -> https://www.pokertracker.com/contact/PT4 Możliwe, że problem ten został już rozwiązany, a ja o tym nie wiem :f_rolleyes:

Jeśli zdecydujesz się skontaktować z supportem Poker Trackera, byłbym wdzięczny za odpowiedź w tym temacie.

Nawet jeśli twórcy Poker Trackera wiedzą o tym błędzie, duża liczba osób która się zgłosi w tej sprawie powinna znacząco przyczynić się do szybkości rozwiązania tego problemu.

Pozdrawiam.
    • OlympusMons
      OlympusMons
      Brąz
      na forum od: 21.09.2012 Posty: 7
      lepszym sposobem (przynajmniej dla mnie) jest wyjscie ze stolu bez huda i po kilku chwilach wejśćie ponowne i wtedy najczęsciej się hud pojawi. Ja własnie tak robię.
    • aldon7
      aldon7
      Brąz
      z tego co wiem tworcy pt4 twierdza ze wina lezy po stronie softu ipoker i oni nic nie moga poradzic.

Hmmm... liczelem wlasnie na co takiego jak napisal olympus :D
      dzieki wielkie. zawsze lepsze to niz ciagle restarty :D
    • aldon7
      aldon7
      Brąz
      .
    • YlenKatse
      YlenKatse
      Brąz
      Proste a skuteczne:)
      Wie ktoś może co zrobić, z błędnie ustawianymi statystykami? tzn gracz A ma staty B, C ma gracza D a gracz D innego. Oczywiście można to ręcznie przesunąć ale jest to nieco irytujące.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 543
      Witaj leeVANdos,

Musisz ustawić "Auto center" w opcjach PT4 dla sieci iPoker oraz tą samą opcję w ustawieniach poker roomu w Settings -> Table.

Następnie musisz ręcznie zapisać rozmieszczenie stolików podczas gry na jednym stoliku i kliknąć ikonę PT4 na tym stole, z listy która się eozwinie wybierz Save layout.

Nie wiem tylko w jaki sposób powiązałeś swój problem z tematem tego wątku :s_rolleyes:

Pozdrawiam.
    • YlenKatse
      YlenKatse
      Brąz
      Fakt, trochę naciągnąłem zakres wątku... :f_confused:

Dzieki wielkei za info.