[PT4] Konfiguracja filtra PT4

• MrJuskux
      MrJuskux
      Brąz
      na forum od: 10.01.2009 Posty: 1 003
      Witam. Chciałbym sobie wyfiltrowac w PT4 wszystkie spoty w których gram z przeciwnikiem vpip<25 pfr<20 c/r flop <15.
      Otwieram z dowolnej pozycji z rękami typu QQ, KK AA i dostaje od niego call z SB lub BB i jesteśmy w headupie.
      Na flopie gram cbet i dostaje raise na który odpowiadam reraisem.
      Chcę sprawdzić czy mój reraise jest profitowy
      Da się utworzyć taki filtr?
  • 3 odpowiedzi
    • MrJuskux
      MrJuskux
      Brąz
      na forum od: 10.01.2009 Posty: 1 003
      Doszedłem do wniosku że taki filtr nie ma sensu. Proszę o zamknięcie wątku
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Wtiaj MrJuskux,

Bardzo rozbudowany filtr wymyśliłeś :f_eek: Sądzę, że ilość rozdań która dałaby jakiś sensowny wynik, musiałby być "duża". Ja nie mam bazy która dałby kilka takich rozdań :f_frown:

Wątku nie będę zamykać, może ktoś skonstruuje taki filtr i się z nami podzieli.

Pozdrawiam.
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

do słusznego wniosku doszedłeś. ;)

Natomiast co do samych filtrów, to uogólniając sprawę, ze względów technicznych nie ma możliwości tworzenia filtrów po statystykach przeciwników. Wszystko odbywa się z punktu widzenia hero, a więc filtrujemy po zagraniach hero, oraz "możliwościach" (w PT4 opportunities), które z kolei inaczej można interpretować jako granie vs Coś tam.

Np. 4bet opportunity == gra vs 3bet.

Dość ważne jest, aby zrozumieć ogólną ideę tworzenia filtrów w trackerach, po czym skomplikowane filtrowanie nie jest już takie... skomplikowane. ;)

Pozdrawiam.