[PT3] Wykresy

• rotfl013
      rotfl013
      Brąz
      na forum od: 05.08.2011 Posty: 291
      Mam taki problem: wchodząc w zakładkę "winnings" mogę oglądać wyniki swojej sesji i na samym dole mam do wyboru wykresy: "montly results graph" oraz "daily results graph" ale nie mogę mieć w niej linii "display all in EV" oraz "showdown/non showdown winnings". Mogę takie dane uzyskać w zakładce "Graphs", ale tam mam pokazane wszystkie do tej pory rozegrane ręce. Próbowałem ustawić to w "Show session stats", ale niestety niezależnie jakie wartości wpiszę zawsze pokazuje mi się ten sam wykres. W zakładce "Session" również nie mogę znaleźć tych danych. W jaki sposób mogę ustawić sobie i sprawdzić "display all in EV" oraz "showdown/non showdown winnings" po danej sesji?

Zostawiłem też mojego młodszego brata aby pograł sobie na wirtualną gotówkę i przegrał tam 1k wirtualnych $ i wskoczyło mi to do ogólnego zestawienie w taki sposób jakbym przegrał 1k prawdziwych dolarów. W jaki sposób usunąć rozdania na wirtualna gotówkę?
  • 5 odpowiedzi
    • THCFalcon
      THCFalcon
      Srebro
      na forum od: 04.11.2010 Posty: 402
      po prawej na górze masz "filtres" czyli filtry roznego rodzaju, dotyczacze konkretnych sesji, okresów gry, rąk etc ;) pobaw sie, interfejs jest bardzo intuicyjny ;)
    • rotfl013
      rotfl013
      Brąz
      oo dzięki, a powiedz mi jeszcze, mam ustawione statystyki z tego miesiąca tylko, to w hudzie pokazuje mi wszystkie statystyki czy tylko te zebrane w tym miesiącu?
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

filtry ustawione w PT3 nie wpływają na filtrowanie statystyk HUDa. To dwie zupełnie inne rzeczy. Jeśli chcesz filtrować statystyki HUDa, to możesz ustawić, żeby pokazywało statystyki z ostatnich X rozdań w memu Configure -> Configure HUD -> zakładka Hud Options, opcja Stats from the last X hands.

Pamiętaj jednak, że może to spowolnić HUDa.

A jeśli chodzi o rozdania play money, to zawsze możesz je usunąć korzystając umiejętnie z opcji Database -> Database Management -> Purge...

Pozdrawiam.

Edited. Myślałem, że chodzi o PT4, już poprawione pod PT3.
    • THCFalcon
      THCFalcon
      Srebro
      na forum od: 04.11.2010 Posty: 402
      juz Ci dragoste odpowidzial :P hud i wykresy o ktorych mowilismy to 2 rozne rzeczy :)
    • rotfl013
      rotfl013
      Brąz
      dzięki panowie