[PT3] Problem z hudem

• D4rio87
      D4rio87
      Brąz
      na forum od: 28.01.2011 Posty: 274
      Witam,
      Mam problem z hudem w PT3, polega on na tym, że okienka z hudem przy graczach nie pokazuja sie zaraz po otwarciu nowego stolika, a dopiero po pewnym czasie, a co za tym idzie zdaza się coraz czesciej, że mam na gracza ponad 5k rak a musze traktowac go jako unka tylko dlatego ze nie wyskoczylo mi jescze okienko z hudem, czesto zmieniam stoliki wiec jest to bardzo uciazliwe. Mam wrazenie ze to wina sporej bazy rąk, gram w pokera od 2 lat, i na poczatku nie mialem takich problemów, a ostatnio jest coraz gorzej, sam pt3 startuje mi dluzej niz system operacyjny wiec cos tu nie gra. Co mam zrobić aby przyspieszyc jego dzialanie?
  • 1 odpowiedź
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

po pierwsze upewnij się, że w lewym dolnym rogu masz informację o cache na 100%.
      Jeśli tak nie jest, to zrób pełny housekeeping. Weź pod uwagę fakt, że przy dużej bazie może on potrwać sporo czasu.

Jeśli to nie pomoże, to problem może leżeć w bardzo dużej bazie danych. Dotyczy to baz zawierających siedmiocyfrowe liczby rozdań. Ten fakt możesz sprawdzić również tworząc nową bazę danych i sprawdzając, czy na tej nowej bazie PT3 śmiga szybciej.
      W tym wypadku mogę zasugerować przeniesienie części rozdań do innej bazy danych, która będzie stanowiła niejako archiwum, czyli jakieś stare rozdania, które i tak Ci się nie przydadzą co bieżącej gry/analizy. Wciąż będziesz miał do nich dostęp zmieniając aktywną bazę danych w ustawieniach PT3, więc de facto nic nie stracisz.

Pozdrawiam.