[PT4] PT4 + import handów

• AGrochowski
      AGrochowski
      Black
      na forum od: 15.01.2009 Posty: 395
      Hej,

Kolejny problem tym razem z importem handów. Zacząłem korzystać z hhmailera i ściągnąłem ich programik do pobierania handów gdy dodałem tą lokalizację do pt4 żeby importował mi handy nagle przesunął mi się hud na zawodników a w zakładce "view import status" w zakladce "playpoker" wyskakiwaly mi komunikaty typu "hand observed but not imported" - dotyczy to rąk które aktualnie grałem a nie tych które importowałem z hhmailera. Jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić?

Póki co po prostu korzystam z opcji "get hands from disk" ale wolałbym żeby program sam zbierał nowe handy od nich, tymbardziej że zapłaciłem za dodatkową opcję online mining.
  • 3 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

dodanie folderu do autoimportu zawsze będzie powodować problemy z HUDem. Będzie zbyt dużo rozdań do zaimportowania jednocześnie, gdyż nie będą to tylko bieżące rozdania, ale również wiele rąk ściągniętych via hhmailer.

Tak więc wypada upewnić się, że w momencie gdy zaczynasz grę nie ma już żadnych rąk hhmailera do zaimportowania. Czyli po prostu wcześniej uruchamiać autoimport aby te rozdania mogły zostać "przemielone".

Pozdrawiam.
    • AGrochowski
      AGrochowski
      Black
      na forum od: 15.01.2009 Posty: 395
      Skontaktowałem się z supportem hhmailera, nie za bardzo wiedzą jak mi pomóc, mówią że na HM2 działa dobrze, czy ktoś ma jak to sprawdzić?
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witaj AGrochowski,

Problem wciąż występuje? Wskazówki dragoste nie pomogły?

Pozdrawiam