[HM] hud wyswietla nieprawidlowa ilosc hands

• 7bekon7
      7bekon7
      Brąz
      na forum od: 26.08.2009 Posty: 963
      Witam.

Mam maly problem. Gram sobie z jednym przeciwnikiem na dwoch stolach i HUD pokazuje 73 hands u niego i to jest OK. Ale po chwili na jednym stole nagle pokazuje tylko 3 hands, a na drugim nadal >70. Jak klikam 2x i widze ilosc rak w danej sesji na czerwono, to sie zgadza.

Nigdy wczesniej tego nie zaobserwowalem, mozna tu cos poradzic?

Z gory dzieki za pomoc, pozdrawiam.
  • 6 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

co grasz? na jakim roomie?
      Czy nie masz czasem ustawionych filtrów na ilość osób przy stoliku? Bo to by najbardziej pasowało..

Pozdrawiam
    • 7bekon7
      7bekon7
      Brąz
      Hej,

gram SH na P*. Wszedlem w HUD Filters, widze, ze w miejscu # Players gdzie sa numerki od 2 do 10 przy 2 mialem Min 2 Max 2. Zmienilem na max 10 tak jak w pozostalych, ale nie wiem czy o to chodzilo.

W kazdym razie gram sobie z gosciem, liczba osob sie nie zmienia na stole i nagle nie mam na niego statystyk. Albo siadam do nowej sesji i widze, ze mam kogos oznaczone kolorkiem, ale 0 rak na niego...
    • 7bekon7
      7bekon7
      Brąz
      Musze zaznaczyc, ze w wiekszosci przypadkow staty dziala poprawnie, takze ten problem nie obejmuje 100%, ale mimo to jest to troche uciazliwe, bo w jakims tam stopniu kopie w winrate.

Moge liczyc na jakies jeszcze pomysly?

Pozdr
    • salyk
      salyk
      Brąz
      A o jaki room chodzi?

Mam jeszcze kilka pomysłów, więc spróbujmy:
      HUD Options>Additional HUD Filters

Tutaj 2 opcje nas interesują 'include hands newer than X months old', możliwe, że z kimś grałeś ponad rok temu i oznaczyłeś go kolorem, a teraz jego ręce nie są już wyświetlane.

Masz zaznaczone 'Include hands from other limits'? Możliwe, że masz odznaczone, a grałeś z kimś na innym limicie.

Nic więcej mi do głowy nie przychodzi ;/
    • 7bekon7
      7bekon7
      Brąz
      Hej,

dzieki za odpowiedz. Wczesniej napisalem, ze chodzi o PokerStars;) Pewnie masz racje co do tej gry ponad rok temu, to wyjasnia czemu sa kolorki a nie ma rozdan.

Natomiast nie ma wyjasnienia skad sie bierze to, ze gram z gosciem i sa na niego rece i nagle kasuja sie i wyswietla 0, a na innym stole mam na te sama osobe 300 hands... Co do "include hands grom other limits" to mam zaznaczone.

Coz, przyjrze sie czy caly czas ten problem wystepuje, jak tak to chyba jedynym rozwiazaniem jest nowy tracker.

Dzieki za pomoc, ale jakbys jeszcze jakis pomysl mial to prosze o rade, zajrze tutaj jeszcze potem;)

Dzieki, pozdrawiam.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez 7bekon7
      dzieki za odpowiedz. Wczesniej napisalem, ze chodzi o PokerStars;) Pewnie masz racje co do tej gry ponad rok temu, to wyjasnia czemu sa kolorki a nie ma rozdan.
      Nie dojrzałem, sorry :f_mad:

Szczerze już nic więcej mi do głowy nie przychodzi, chyba, że nie masz najnowszej wersji HM?

Odesłałbym Cię do supportu HM, ale szczerze przy takim problemie to zaczną Ci sypać regułkami :ayfkm:

Ewentualnie, spróbuj stworzyć nową bazę danych i sprawdź czy problem będzie się znów pojawiał.

Pozdrawiam