500 mtt + sng rush

• MisterFab
      MisterFab
      Brąz
      na forum od: 08.08.2012 Posty: 181
      Oferta

Napisane przez MisterFab
      Przeczytałem i zaakceptowałem zasady stakingu. Rozumiem, że PokerStrategy.com nie bierze żadnej odpowiedzialności za umowy i transakcje przeprowadzane między użytkownikami. PokerStrategy.com nie będzie pomagało w rozwiązywaniu potencjalnych problemów między użytkownikami w tym dziale, ani wyciągało z tego tytułu konsekwencji.

Przeczytałem i zaakceptowałem zasady stakingu. Rozumiem, że PokerStrategy.com nie bierze żadnej odpowiedzialności za umowy i transakcje przeprowadzane między użytkownikami. PokerStrategy.com nie będzie pomagało w rozwiązywaniu potencjalnych problemów między użytkownikami w tym dziale, ani wyciągało z tego tytułu konsekwencji.

Feedback
      Witam. Wystawiam oferte ponieważ przez zbyt duże cashouty musiałbym zejść na niższe stawki. Planuje zagrać około 500 gier mtt + rush on demand. Jeżeli sądzicie, że to mała próbka to trzeba pamiętać, że te gry są zbliżone bardziej do 4.5$ 180 non turbo na ps i gra się ich o wiele mniej niż 180 turbo ( FT zaczyna się na avg stack 20BB ).
      WYKRESY:

PS:

FTP:

RUSH FTP powyżej 10$:

OFERTA:
      Oferta obejmuje plus minus 500 mtt rush + rush on demand:
      18:35 9k rush guar 2$ rebuy
      22:35 12,5k rush guar 3$ rebuy
      00:30 turbo 7,5k rush 2 x 11$
      + wszystki 12$ rush on demand odpalające się w tym czasie 25 - 30 gier.
      W przypadku roll over 1,5k$ dorzucam wszystkie rush od demand 26$ - odpala się 10-12 w trakcie całej sesji.
      W przypadku roll under 500$ zostawiam mtt a wyrzucam 12$ rush on demand a dodaje 4.4$
      100% - 1000$
      50% - 500$
      25% - 250$
      10% - 100$
      5% - 50$
      2% - 20$
      Najmniejsza cegiełka - 2%.

ZASADY:
      1. Sprzedaję 100% udziałów.
      2. Gram jeśli sprzedam wszytkie udziały.
      3. Profit dzielimy 60/40 dla inwestórw. Rakeback dla mnie. W przypadku strat rakeback dziele między inwestorów. Mam najwyższy status na ftp.
      4. Zoobowiązuję się zagrać minimum 450 gier (planuje 500). Koniec stackingu 31 grudnia. Możliwe również przedłużenie z dodaniem innych turniejów - 10$ rebuy, 50$ freezeout.
      5. W przypadku innego nicka niż na forum proszę o taką informację.
      6. O rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń.
      7. Wpłaty na nick: SpartaMrFab ( pokerstars oraz fulltilt ).

Wszelkie pytania na priv lub skype SpartaMrFab

INWESTORZY:
      GibkiJoe 30%
      umothi 10%
      kubas83 10%
      uczniak 10%
      Durex86 40%

Stan rolla po każdej sesji. Dodatkowe rzeczy do uzgodnienia.
      Wish me luck !
  • 123 odpowiedzi