[PT3] Problem z HUDem

• borderliner
      borderliner
      Srebro
      na forum od: 28.06.2010 Posty: 744
      Witam

Mam problem z PT3. Mianowicie nie wyswietla mi HUDa. Mam zainstalowana wersje trial ta najnowsza. Gram na Party Poker, soft eng. Jak włączam PT3 to widze ze importuje mi bazy danych jednak podczas gry nie wyswietla mi HUDa. Ktoś ma jakiś pomysł co może być nie tak?
  • 4 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

czy masz soft PartyPoker w języku angielskim?
      Możesz również spróbować uruchomić klienta poker roomu oraz PT3 jako administrator.

Pozdrawiam.
    • borderliner
      borderliner
      Srebro
      Soft mam oczywiście w języku ang. Było tak, że wczoraj zainstalowałem PT3 wersje trial tylko nie tą nowszą beta tylko starszą. Skonfigurowałem i na P* wszystko było ok. Później włączyłem Party i sie zaczęło krzaczyć. Był jakiś błąd przy importowaniu rąk. Nawet na P* przestało HUDa wyświetlać.
      Dzisiaj odinstalowałem PT3 i zainstalowałem tą nowszą wersje beta i nadal mi nie wyświetla HUDa mimo, że przy starcie mi importuje ręce, tylko mam wrażenie, że jakby nie wszystkie.
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Po pierwsze na pewno zainstaluj najnowszą betę.

Poza tym jakiego rodzaju błąd się pojawił?
      Obecnie pokazuje jakieś błędy w zakładce Import?

Pozdrawiam.
    • borderliner
      borderliner
      Srebro
      Już jest ok. Przeinstalowałem jeszcze raz PT3 i PostgreSQL. Błąd wynikał chyba z tego, że wcześniej jak używałem HM'a to już miałem na kompie PosgreSQL, ale nawet nie wiedziałem co to jest i że to juz mam. Dlatego przy instalacji PT zainstalowałem jeszcze jedną najnowszą wersje i chyba przez to te krzaki były.

pzdr