[PT4] Display last hand

• 5 odpowiedzi
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

Nie grasz przypadkiem na Zoomie? Wtedy hand history jest update'owane o niektóre informacje dopiero po zakończeniu rozdania. Jeśli spasowałeś i przeszedłeś na nowy stół, chcąc sprawdzić hole cards, to może ta aktualizacja jeszcze nie nastąpiła.

Pozdrawiam
    • DominXTC
      DominXTC
      Brąz
      na forum od: 03.09.2012 Posty: 848
      Nie, gram na normalnych stołach. Zapomniałem dodać że to trial także może to jest powodem?
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Raczej to nie powinno być powodem. Na jakim poker roomie grasz? Hand History zapisywane są w języku angielskim, jak i całe lobby też jest po angielsku?
    • DominXTC
      DominXTC
      Brąz
      na forum od: 03.09.2012 Posty: 848
      Napisane przez dlrzz
      Raczej to nie powinno być powodem. Na jakim poker roomie grasz? Hand History zapisywane są w języku angielskim, jak i całe lobby też jest po angielsku?
      Wszystko jest po angielsku i cała historia rąk, analiza, HUD itd. działa ok. Kiedy wchodzę w historie ręki moja ręka znika przy foldzie chyba ze odznacze i zaznacze "show hero hand", wtedy pokazuje się spowrotem, ale musze robić to za każdym razem odpalając replayera co jest dość uciążliwe. Natomiast w poker roomie moja ręka wyświetla się jedynie jeśli brałem udział w showdownie. Gram na FT i WH, i tu i tu jest to samo.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj DominXTC,

Jeśli dobrze Ciebie zrozumiałem to nie ma nigdzie błędu. Ponieważ jeśli chcesz za symulować przebieg rozdania z punktu widzenia obserwatora to Twoja ręka jest pokazana dopiero na SD. Jeśli chcesz widzieć swoją rękę od początku musisz zaznaczyć opcję "Always Show Hero Hole Cards".

Problem masz z wyświetlaniem podglądu w oknie poker roomu? Po kliknięciu tej strzałki obok ikonki PT4 i kliknięciu "Disiplay Last Hand"?

Czy ustawiałeś w ogóle położenie podglądu tych kart? Możliwe, że po wciśnięciu tego przycisku wyświetlają Ci się Twoje ręce ale w innym miejscu.

dlrzz pytając o język miał na myśli poker room w którym grasz, a nie PT bo analiza, hud, historia rozdań w PT zawsze będzie w języku ang.

Pozdrawiam.