[PT4] Hud zniknął na FT

• OBIBOK117
      OBIBOK117
      Brąz
      na forum od: 02.11.2011 Posty: 122
      Przed chwilą skończyłem grać turniej 4-max, który shipnąłem :fdrink

Ale tutaj nie o tym. Otóż w czasie turnieju PT4 działał mi i wszystko było spoko, ale jak wszedłem na Final Table to nagle przestał działać, resetowałem go, ale nie pomogło. Co może być tego przyczyną? Dodam jeszcze, że teraz mi wszystko działa.
  • 11 odpowiedzi
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

W takim przypadku należy przede wszystkim sprawdzić komunikaty w zakładce importu rąk. Jeśli wtedy tego nie zrobiłeś, to chyba teraz nie da się ich odzyskać.

Może był to jednorazowy błąd. W razie problemów, napisz ponownie. Pamiętaj, żeby mieć oprogramowanie poker roomu w języku angielskim oraz uruchamiać poker room i tracker jako administrator.

Pozdrawiam
    • OBIBOK117
      OBIBOK117
      Brąz
      na forum od: 02.11.2011 Posty: 122
      Dobra, znowu jestem na FT w turnieju 4-max i znowu mi przestał działać HUD PT4. Handy się normalnie importują, ale nie ma HUDa, co robić?

Nie wiem czemu tak się dzieje, może dlatego, że Final Table w turniejach 4-max ma nietypowe ustawienie miejsc przy stole? Nie powiem, przydałby mi się dzisiaj HUD, bo miałem dosyć trudnych przeciwników, a jak płacę to wymagam :pokerface:
      Mam nadzieję, że ktoś umie rozwiązać tę zagadakę :)
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Hej,

Ten problem jak widać tutaj https://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=16&t=42600&p=212661&hilit=4max#p212661 występuje od dość dawna, a do tej pory nie znaleziono rozwiązania. Postąpienie zgodnie z instrukcją (wysłanie logów do supportów) być może przyspieszy naprawienie tego błędu

Pozdrawiam
    • lukmac82
      lukmac82
      Brąz
      na forum od: 17.03.2009 Posty: 206
      Nie chcę zakładać nowego tematu więc napiszę tutaj. Mnie od dziś HUD przestał się wyświetlać. Po wciśnięciu przycisku "Get Hands while playing" w zakładce w zakładce "view import status" mam cały czas taki komunikat:
      "PartyGaming: Starting auto-import.
      12:22:18 pm: Party: Monitoring tables for FastForward Poker.
      12:22:18 pm: PartyGaming: Found 0 files to monitor.

kompletnie nie mam pojęcia o komputerach:) ale rano zawiesił mi się google chrome, który był przeglądarką domyślną więc może może przez to mam problem. Podpowiedzcie coś bo białej gorączki dostaję
    • lukmac82
      lukmac82
      Brąz
      Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić? Dodam, że w hand history, ręce są zapisywane i można ja bez problemu pobrać
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 535
      Witaj lukmac82,

Nie widzę związku między zawieszeniem się google chroma a działaniem PT4.

Jeśli na PartyPoker była dziś aktualizacja softu to prawdopodobnie trzeba będzie poczekać na aktualizację PT.

Jeśli ręce zapisywane są w języku angielskim, a nie są importowane to zobacz czy ścieżka do historii rozdań zapisana w PT jest dobra. Możliwe, że się usunęła, ewentualnie usuń ją i wpisz ją jeszcze raz.

Napisałeś, że zawiesiła Ci się przeglądarka? Nie miałeś problemów z innymi programami, oprócz nie działającego HUDa?

Zawsze możesz przeinstalować poker room, na wypadek gdyby został uszkodzony jakiś plik.

Pozdrawiam.
    • lukmac82
      lukmac82
      Brąz
      Ten problem mam na WPT, przed chwilą sprawdzałem i na PP gra i buczy. W tym wypadku polecasz zainstalować soft na nowo?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      W zakładce "Play Poker" w PT4 w ustawieniach PartyPoker masz ścieżkę do historii rozdań zapisanych przez WPT Poker?

Jeśli na PartyPoker wszystko działa, a jest problem z WPT Poker to ja bym go przeinstalował, to jest krótka operacja, a może pomóc.

WPT Poker jest w języku angielskim?

Pozdrawiam.
    • lukmac82
      lukmac82
      Brąz
      Odinstalowałem WPT i zainstalowałem na nowo. Nie pomogło X( . Soft w angielskim, ścieżki też nie zmieniałem i jest jak była. W piątek wszystko działało, wczoraj nie grałem, a dziś jest lipa. Skibcio co radzisz? bo szału można dostać. pozdro
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Jeśli wcześniej wszystko działało, a teraz bez Twojej ingerencji przestało działać, to uważam, że problemem jest właśnie aktualizacja oprogramowania. Dziwne jest tylko, że HUD działa na PartyPoker a na WPT już nie.

W tym wypadku chyba tylko support PokerTrackera może pomóc -> https://www.pokertracker.com/contact/PT4

Pozdrawiam.
    • lukmac82
      lukmac82
      Brąz
      Już działa! jednak ścieżka się przestawiła :facepalm: dzięki za pomoc i udanego sylwestra Skibcio :sdrink