Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Wyrobienie bonusu 200% [DONE]!

• damniz
      damniz
      Brąz
      na forum od: 02.12.2012 Posty: 144
      Witam

Uwolnilem kapital startowy jaki przyznaje pokerstrategy grajac nl 1/2
      teraz postanowailem wpłacić 90$ na WH i uwlonić 200% bonusu zamierzam grac nl1/2 oraz nl 2/4 razem 6 stołów

Termin challenge jest 10-03-2013
      Ilośc potrzebnych punktów do uwlonienia 15300

Ilośc WH Point jedna kreska to 100pkt :]
      [|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||]

Startujemy z BR 90$

Bede starał sie nabieżaco podawać efekty mojej gry, bede również probowal grac turki MTT z wpisowym do 1$

to chyba na tyle jakies pytanie chętnie udzieli odpwiedzi
  • 33 odpowiedzi
    • damniz
      damniz
      Brąz
      Pierwsza sesja zamna

Stan BR 102,4

Początek nie należał do udanych odpalilem 5 stołów 3 nl1/2 dwa nl2/4

przegralem min:

QQ flop 1047 alliny po flopie hero show KK
      JJ vs 7S72S vs Asks pre flop all in
      i rozdanie gdzie nabudowalem sie na NL4 do 7$ Q10 na bb dostalem 3bet z SB flop A1010S check rywal raise ja raise to all in show AsKs turn K river K ;/

i ta reka chciałbym aby ktos przeanalizował czy powininem zagrac mocniej bet na flopie?
      http://www.iv.pl/viewer.php?file=57297033063266803019.jpg

po krotkiej przerwie ponownie zasiadlem do stolu i zaczelo mi sie grac duzo lepiej i udalo odrobic straty

ilośc potrzebnych punktów do uwlonienia 15300 |

Ilośc WH Point jedna kreska to 100pkt
      [||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||]
    • damniz
      damniz
      Brąz
      Kolejna sesja zamna

Dzis wygladalo "up down"

Gralem 5 stolikow 3 NL 1/2 jeden NL2/4 i speed poker NL 2/4

i na tym ostatnim stoliku ponioselm najwieksze strarty w granicach -3bb , na poczatku bylo ciezko przystosowac sie do struktury grania tej odmiany, po rozegraniu kilkuset rodzan moja ocena 3betu wyglada na zakres reki 22,33....KK,AA oraz AK<AQ<AQ KQ mniej wiecej tak to wyglada gdy nastepuje akcja r/r na flopie tak poleglem w rekach
      A10 flop 10 7 2 c/r r/all dostalem shwo KK
      oraz Qs10s flop q 5s 7s r/raise to all in show 55

nie wiem jak wyglada wasza ocena odmian rushu zooma itp ale wydaje mi sie ze tam jest marginalny zakres rąk z którymi sie rozgrywa.? choc sa też zagrania totalnych fishow

i to zagranie które chciałym poddac waszej analizie ja obstwailem w pierwszy momencie gracza na seta lecz gdy analizowalem ta reke to gdby mial tego seta nie zagral by allina na turn a by staral sie wyciagnac jak najwieksze EV, mógłby mieć 1010>KK?

BR wynosi 92,47

[||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||]
    • picpwnz
      picpwnz
      Brąz
      na forum od: 08.07.2012 Posty: 275
      Ja gram trochę zooma na mikro trzeba grać tight ja otwieram mniej więcej z takim zakresem:
      EP: 99+,AJs+,AQo+
      MP: 66+,ATs+,KQs,AJo+
      CO/BU: 22+,A2s+,KQs,ATo+

właściwie to profitowe są pockety, AQ i AK.
    • damniz
      damniz
      Brąz
      Kolejna sesja

poczatek slaby trosze przegranych flipow niefartownie

pozniej ogolnie troszke sie rozegralem choc spot

Ak vs A 10 10 z alle po flopie powinienm zrzucic bedac pewny w 99% ze ma ta T to ten procent byl za zobaczeniem tego czy mam racje :facepalm:

BR wynosi 98,32

• damniz
      damniz
      Brąz
      Kolejna sesja dość krótka bo grałem po pracy dzis 12h :ayfkm: i móglbym powiedzieć ze byla bardzo udana gdby nie ostatnie 5 min sesji i dwie równoległe kacje z pocketami KK na stołach

i na dobitke

sesja kończy sie z BR 101,11

w weekend grindu raczej nie będzie "uczelnia" chyba że wieczorkiem odpale jakis turek

zdecydowałem że chwilowo odpuszczam grind na speedpokerze jak sobie polczylem to jestem tak jakies 4bb w plecy musze troszke poczytac na temat tej odmiany gry i okreslic dokładnie z jakim zakresem rak mozna tam betowac

edit:
      sprawdzilem podczas gry z 7 graczy z spedda i wszyscy mieli ujemny profit klikadziesieciu bb może to czysty przypadek :s_ugly: albo nie ma na WH graczy wygrywajacych:-)?
    • damniz
      damniz
      Brąz
      W końcu tak moge tak mogę to nakrócej opisac:-)
      dzisiejsza sesja bardzo udana sprzedałem kilka sockoutow ale w koncu szczescie mi sprzyjało

gralem stoly nl1/2 4bb oraz nl2/4 3bb

jedna lepszych sesji jakie miałem

BR wynosi 124,27

[||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||][/quote]
    • Netcod
      Netcod
      Brąz
      na forum od: 17.01.2012 Posty: 149
      siema przyjmij zapro
    • Laforet
      Laforet
      Brąz
      na forum od: 14.01.2009 Posty: 878
      mialem wczoraj tez bardzo podeobne rozdanie do twoich 55

w sumie tez trafilem seta 55 a przeciwnik seta AA na flopie i na river doszla mi 5 dajaca quada :) ale ai poszly dopiero na riverze :)

anyway gz
    • damniz
      damniz
      Brąz
      Kolejna sesja zamna dzis równiez bardzo udana

gralem trzy stoliki speed nl5 i dwa nl5 noraml

ogolnie plus ok 3bb

trosze w polowie sesji sie rozkojazylem bo mialem wlaczony turek za dolara i bardzo ciekawo reke KJ flop Qs 10s 9s dostalem allka na flopie dlugo sie zastanawialem czy przeciwnik liczy na jeszcze jedna karte drawa do kololru i wtym samym czasie callowalem allina flop 10 J Q majac 9K i polecialo 6dolarkow :facepalm: oczywisce przeciwnik mial AK

co do rak musze sie zastanowic jak zozgrywac flushue na flopie, z kickierem mozna by bylo grac check lub bet 1/3 pota w drugiej sytuacji jest zawsze obawa ze przeciwnik moze dobrac do koloru z kickerem

BR wynosi 137,48

[||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||]

• damniz
      damniz
      Brąz
      cash w turku 500Guaranted 0,50$

9/420
      12,72$

rozdanie
      AJ vs 77 flop J52 ja check gosciu all ja call trun 7:facepalm:

ale gosciu wygral pozniej takie rozdania pod rząd i turniej i niech mi ktos powie ze nie mial dnia konia :rage:

i rozdanie dnia!!!!!!!!!!!!! :D

BR wynosi 149,2
    • damniz
      damniz
      Brąz
      Dzisiejsza sesja niezbyt udana w sumie byłem zmeczony po pracy 13h godzin ale bylem glodny gry i nie wyszlo mi to na dobre

ogolnie 3bb w plecy spoty ktore przegrywalem w 90% moja wina gralem zbyt agro/tilt

z ciekawych rzeczy mialem goscia na stole co na stolikach NL5 jest prawie 43K$ na minusie :s_o:

BR wynosi 136,21
    • damniz
      damniz
      Brąz
      Dzisiejsza poranna sesja była mega udana. gralem dwa stoliki NL2 i trzy NL5

Udało sie odrobić wczorajasze niepowodzenie z nawiązką ok 4bb na plusie

nie robiłem screenów kluczowych spotów gdyż nie miałem za bardzo czasu

ale rece zwycieskie które dobrze pamietam to KJs vs k8 3bet/call UTG flop KKJ
      dalem przejac inicjatwye przeciwnikowi i doszlo do showdownu

kolejna reka to 88 z sb 3bet/call flop A82 c/r r/all in przeciwnik pokazal A2

i wisienka na torcie kareta K flop KK 3 check przeciwnik wrzuca allina z A10 turn K

BR wynosi 152,49
    • damniz
      damniz
      Brąz
      Witam

Kolejna udana sesja zamna gralo mi sie bardzo dobrze choc nie ustrzegłem sie od glupich bledow

nie wiem co mnie skusilo na zagranie tego allka, gdy spadl draw do koloru :facepalm:

troszek zabraklo tez szczescia

ale za to nie zabraklo donczurow :f_biggrin:

ogolnie sesja na plus ponad 3BB

[B]BR wynosi168,86[/B]

[||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||]

• damniz
      damniz
      Brąz
      cash w turku 1500Guaranted 29/268 14.17$

japierw JJ vs Ak river K :facepalm: :facepalm: i reka w ktorej poleglem :rage:

• damniz
      damniz
      Brąz
      Dzisiejsza sesja niestety skonczyla sie na lekkim minusie ponad 1bb ale jestem na siebie mega zły :ayfkm:

Grałem dobrze i w pewnym momencie mialem prawie 4bb zysku i wytedy zacząłem robic chore akcje na jednym ze stolikow bylem nabudowany do 14$ i wstąpiło wemnie jakieś lekkie rozpreżenie :facepalm: i
      Sprawdzalem poty gdzie w 90% byłem pewien ze bedzie to coinflip, głownie shortów co przy stoliku mieli coś ok. 2$ i przegralem tak 4/5 rąk typu 88 vs AK 77 vs AQ 99 vs KK

nadomiar złego na drugim stoliku gdzie tez mialem nieco ponad 10$ dostalem AA 4 bet dostaje call od goscia ze stackiem 12$ flop k 7 2 c/r re raise/call turn 3 ja rearise gosciu zagrywa allina zatanawiałem sie dłuższa chwile czy nie upolowal seta ale stawiam go na overpair i daje call i villain pokauje KQ juz sie ciesze a tu na river spada K

no i zaczalem tiltowac :f_confused: chcialem jak najszybciej sie odbudowac i przegralem jeszcze kilka spotow gdzie "przy zdrowych zmysłach" napewno bym tego nie rozegral :facepalm:

teraz myśle ze bede mial 2 może 3 dni przerwy w wolnym czasie obejze moze jakis filmiki bss nl 5 i poczytam troszke art. lechrumskiego natemat mindsetu zeby wiecej takich błedów nie popelniac

[B]BR wynosi175,77[/B]
    • sojowyjarz
      sojowyjarz
      Brąz
      na forum od: 30.05.2010 Posty: 5 491
      Termin challengu to chyba 2013, a nie 2012 ;)
    • damniz
      damniz
      Brąz
      prawada juz poprawiam :D
    • damniz
      damniz
      Brąz
      Witam

Dzisiejsza sesja czyli nocna:-) była niestety jedna wielka klapa ogólnie do pewnego momentu grało mi sie całkiem dobrze i gra moja rówiniez byla przyzwotia lecz w pewnym momencie czar prysł i soft przestał mnie lubic i zaczał sprzedawac mase bead beatow i coolerów;-(

i znowu wkradł sie lekki tilt szybka analiza i proba odrobienia straconych bb doprowadziła do jescze „gorszych decyzji”

czy w tym przypadku mój all in był właściwy wydaje mi sie ze jak bym gral c/b b/r to i tak by doszlo do showdownu i raczej nie zrzucił bym pokectów AA początkowo stawiałem przeciwnika na draw do strita z Top pair ale jak wrzucilem allka to uswiadomilem ze moze miec KQ facepalm

http://www.iv.pl/viewer.php?file=10834611807690883302.jpg

druga reka to chyba zbyt agresywa zagranie po flopie wusmie all in, niby posiadalem monster drawa ale chyba lepszym rozwiazaniem bylo by grac b/c c/b I i jego skompletowanie sprawdzilem chociaz z ciekawosci sprawdzilem w equalibie szanse na flopie i mialme 52/48

czekam na wasze opinie

a i bym zapomnial zauwazylem rozwniez taka rzecz gdy nabuduje sie na stoliku NL5 do przykładowo 15$ moj range staje sie jakby luzniejszy i sprawdam shorta na stole z dolarem ,dwoma z pocketem 55,66 czy A10s gdzie przy buyinie 5 dolarów na 99%tego bym nie uczynił dlatego mysałem moze zeby robic sitoutcash i powracac na stolik z buyinem no chyba ze uda mi sie wyeliminowac ta slabosc

tak więc dzisiejsza sesje koncze z-4bb i jest to chyba najgorsza sesja do poczatku challenga
      Podczas swiat nie zamierzam grindowac, jedynie jak znajde wolną chwilę to chce dokonczyc czytac art z statusu złoto strategiBSS i zapoznac sie z konfiguracja HUDa HM2 po zamierzam wykorzystac triala 30 dniowego w ceulu poprawy efektów mojej gry

Życze wam Wesołych Świąt i owocnych grindów
    • damniz
      damniz
      Brąz
      No to powracam:-)

po dlugiej przerwie swiatecznej zasiadlem do stolu 3h sesja okazala sie bardzo okazała 4bb do przodu spoty ktore wygrywalem to glownie sety lub stirty po flopie

z planow jakie mialem to udalo mi sie przeczytac 2/3 BSS ze zlota ale niestety nie skonfiugorwalem sobie jeszcze HM2 mysle ze zrobie to dopiero po sylwestrze

licze ze uda mi sie jeszcze zagrindowac co do konca roku:-)

BR 172,33
    • 1
    • 2