[HM2] HM2 błąd przy próbie włączenia

• Cykor
      Cykor
      Brąz
      na forum od: 23.06.2010 Posty: 423
      siema,

parę dni temu przy włączaniu hm2 wyskoczył mi komunikat, że muszę się zalogować do swojego konta holdemmanager (tak jak przy pierwszym włączaniu programu po zakupie licencji).

Nie był to pierwszy raz gdy mnie to spotkało, więc lajtowo wpisuje dane do logowania. Wyskoczył błąd, ponowne logowanie i znowu błąd.

Zresetowałem kody na koncie na stronie internetowej HM2 i wciąż błąd się pojawiał. Zrobiłem update softu, również nie pomogło. Usunąłem HM2 z kompa i znowu zainstalowałem, bez rezultatu :facepalm:

wygląda to tak:
      przed logowaniem

i błąd:

co mam zrobić, aby zaczęło działać? :rage:
  • 3 odpowiedzi
    • Cykor
      Cykor
      Brąz
      up
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 934
      Cześć Cykor,

Wygląda to trochę na jakiś problem z połączeniem z internetem. Nie masz ustawionego jakiegoś proxy?

Podaję Ci linka do FAQ ze strony HM2 gdzie jest opisane co należy robić w przypadku problemów z rejestracją. Pewnie części nie próbowałeś np. usunięcie pliku z licencją. Na tej stronie znajdziesz też link do filmu, na którym proponowane operacje są wykonywane przez support Holdem Managera, abyś łatwiej mógł znaleźć odpowiednie opcje.

Jeżeli uda Ci się rozwiązać problem to proszę daj znać co pomogło wtedy łatwiej będzie nam pomóc komuś w przyszłości.

Pozdrawiam
    • Cykor
      Cykor
      Brąz
      Napisane przez spinek
      Cześć Cykor,

Wygląda to trochę na jakiś problem z połączeniem z internetem. Nie masz ustawionego jakiegoś proxy?

Podaję Ci linka do FAQ ze strony HM2 gdzie jest opisane co należy robić w przypadku problemów z rejestracją. Pewnie części nie próbowałeś np. usunięcie pliku z licencją. Na tej stronie znajdziesz też link do filmu, na którym proponowane operacje są wykonywane przez support Holdem Managera, abyś łatwiej mógł znaleźć odpowiednie opcje.

Jeżeli uda Ci się rozwiązać problem to proszę daj znać co pomogło wtedy łatwiej będzie nam pomóc komuś w przyszłości.

Pozdrawiam
      nie wiem co, ale pomogło :D przeszedłem przez te wszystkie instrukcje, które podałeś w linku i bangla :nh

dzięki wielkie :fdrink