[HM2] Zakup

• tango12x
      tango12x
      Brąz
      na forum od: 24.07.2010 Posty: 646
      Witam!!

Postanowiłem zakupić HM'a 2.
      Zapłaciłem kartą Visa no i na starcie zostałem wysłany do weryfikacji.

Teraz dostałem maila:

Thanks for your recent purchase at holdemmanager.com. Unfortunately, your payment has been flagged by one of our security filters, please do not attempt to resubmit your purchase. A representative is currently examining your transaction and requires the following to proceed with your purchase:
      Please contact sales@holdemmanager.net with the physical billing address associated with the credit card used to make this purchase.
      It is possible that your funds hav
      Co dalej?? :rage: z angielskiego orłem nie jestem więc.... :facepalm:
  • 10 odpowiedzi
    • tango12x
      tango12x
      Brąz
      Dodatkowow dostałem takie coś jeszcze

Hello -

We need you to reply in text with the billing address associated with the card used (we cannot open attachments). Once we confirm it matches the address on the pending purchase, we will approve the purchase.

Example:

123 Fake Street
      Minneapolis, MN, 55443
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

musisz im w mailu napisać adres, który widnieje na karcie, której użyłeś podczas płacenia (tak, jak podali w przykładzie). Nie dodawaj żadnych załączników, gdyż nie będą mogli ich otworzyć.

Pozdrawiam
    • tango12x
      tango12x
      Brąz
      Dzieki Salyk :)

A ja im wysłałem fakturę w pdf'ie :facepalm:
      Przysłali za kilka minut serial. Widocznie mogło być :D

Pozdrawiam.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Czyli jednak odczytali załącznik :D
      A tam zapewne adres widniał. :f_thumbsup:
    • wieksi9845
      wieksi9845
      Brąz
      na forum od: 16.10.2009 Posty: 22
      dzień dobry ,

mam ten sam problem jak kolega, który rozpoczął wątek . otóż również przysłano mi maila

Thanks for your recent purchase at holdemmanager.com. Unfortunately, your payment has been flagged by one of our security filters, please do not attempt to resubmit your purchase. A representative is currently examining your transaction and requires the following to proceed with your purchase:

Please contact sales@holdemmanager.net with the physical billing address associated with the credit card used to make this purchase.

It is possible that your funds have been placed on hold by the card issuing bank, should your transaction be declined it may take between two and four weeks for these funds to be processed and returned. Please note this lag time is due to the card issuing bank and is beyond our control. Please do not reattempt your purchase prior to speaking to one of our sales representatives.

po czym nastąpił okres 2 tygodniowej przerwy

przysłano mi jeszcze jednego maila

( a ja otrzymałem zwrot pieniędzy za niezrealizowana transakcję )

Thanks for your patience. For security reasons we have opted to decline this transaction for the following reason;

We Suspect Your Credit Card payment as Fraud And Denying the Payment. please contact support@holdemmanager.com If You Have Any Further Questions.

We apologize for this inconvenience and appreciate your understanding for the need of such security measures. If you would like to try your purchase again, please try one of our alternate methods of payment (PayPal or MoneyBookers). Should you have any other questions or problems, please do not hesitate to contact us at sales@holdemmanager.net.

ale niestety do końca nie wiem o co chodzi, mógłbym zapłacić przez moneybookers lecz nie znalazłem takiej opcji na HM

Nie mogłem wysłać bankowego potwierdzenia w postaci kopi przelewu gdyż było to w transakcjach jeszcze nie zrealizowanych )

Nie wiem czy nie było to spowodowanie wpisanie polskich znaków diakrytycznych czy dla tego ,że płaciłem z kartą debetową płatniczą ( ale tą samą karta posługuję sie wpłacając środki na konto na PS.

Jeśli Pan moderator, lub ktoś kto miał podobny problem mógłby mi pomóc , będę wdzięczny . Pozdrawiam
    • xaspectx
      xaspectx
      Brąz
      na forum od: 13.06.2011 Posty: 433
      Też płaciłem kartą debetową i też dostałem takiego maila.
      W odpowiedzi podałem w mailu adres zamieszkania, taki sam jaki widnieje na karcie i po 5 min odesłali mi licencje.

aaaaa i też moje nazwisko zawiera polskie znaki ;)
    • wieksi9845
      wieksi9845
      Brąz
      no tak wszystko jest ładnie i pięknie lecsz na kartach platniczych nie ma adresu fizycznie , chyba że chodzi o adres jaki uzywa bank przy posługiwaniu sie kartą . prosze o odpowiedz . Wiesiek
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 894
      Hej wieksi9845,

A wysłałeś im ten adres na email czy zignorowałeś to? Co prawda na karcie nie ma adresu, ale należy podać adres, który masz podany w banku, który wydał kartę.

Pozdrawiam
    • wieksi9845
      wieksi9845
      Brąz
      nie wysłałem , ale już wiem o co chodzi .. to w takim razie robię zakup
    • wieksi9845
      wieksi9845
      Brąz
      dziękuję =)