Witam. Dawno mnie tu nie było. Bardzo nawet. Jednym z powodów jest brak czasu. Notoryczny brak czasu (podjąłem naukę :) :) :) ) I stąd też jestem w ciągłym niedoborze czasowym.

Gram w zasadzie na różnych roomach. Dziś zagrałem MTT na PP. I... udało mi się wreszcie wygrać. Szczególnie mnie cieszy właśnie PP i MTT FREE. za małe 9 $. I nie było tak, że gra ułozyła mi się od początku w jakiś szczególny sposób. Grałem spokojnie , kalkulowałem co opłaca się , co nie. Starałem się zminimalizować ryzyko. Może z tego powodu mnie ta wygrana tak cieszy?

Bo wygrywałem już turnieje MTT free na innych roomach. A właśnie tu ta wygrana cieszy mnie szczególnie:) Nie gram w zasadzie za pieniądze. Jak wspomniałem ostatnio nie mam prawie w ogóle czasu na grę. Nieraz liga na PS. I też zdarza się, że muszę szybko grać i odpuszczam bo mam ograniczony czas. Tyle że obserwuję. Podpatruję grę innych. A ta wygrana dziś - naprawdę szczególnie mnie cieszy. Pozdrawiam :)

Dopiszę tylko jedną rzecz - istotną - TO DZIĘKI WAM - TU TEMU FORUM. Inaczej nie byłbym w stanie :)