[PT4] Registration Code

• VonBucek2
      VonBucek2
      Brąz
      na forum od: 04.08.2011 Posty: 1 487
      Witam, na ilu kompach moge użyć ten klucz? Moja znajomośc ang nie jest zbyt dobra i w tym przypadku nie ogarniam tego co jest pogrubione.

Your registration code is good for use on up to two computers. You should use the same registration code on both computers. There is no need for a second code.

Bo z reszty wynika że powinienem użyć tego samego kodu na dwóch komputerach i nie potrzebuje drugiego klucza. A jak chce użyć na 3 kompach to moge czy już lipa?
  • 4 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

licencja PT4 jest na dwa komputery, więc jeśli chcesz używać go jednocześnie na trzech komputerach, to potrzebujesz drugiej licencji.

Zawsze używasz tego samego kodu, jak zresztą dobrze zrozumiałeś.

Pozdrawiam,
    • VonBucek2
      VonBucek2
      Brąz
      Ja nie chce jednocześnie bo kompa na którym użyłem pierwszy raz tego codu już nie ma, teraz mam super wolnego lapka zastępczeko rocznik 2006 xD i niebawem zainwestuje w nowego. Tylko biega tu o to czy moge codu używać jak cd keyów z gier ze 10 osób ma zainstalowaną gre na ten sam cd key ale grać może tylko jedna (w wypadku PT4 dwie). Bo tego zastępczego kompa za około tydzień już nie bede używał.
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Napiszę jeszcze raz. Jednej licencji może używać tylko jedna osoba.
      Licencja pozwala na korzystanie z dwóch komputerów.

Jeśli chcesz zmienić te dwa komputery na których używasz PT4 ( ale to Ty używasz na nich PT4!), to możesz na stronie PT4 zresetować licencję, dzięki czemu stare dowiązania do komputerów zostaną usunięte i będziesz mógł zarejestrować PT4 na nowym sprzęcie.

Mam nadzieję, że teraz jest wszystko jasne, ale jak coś, to pytaj dalej.. :P

Pozdrawiam.
    • VonBucek2
      VonBucek2
      Brąz
      To jak można resetować na stronie to spoko :) Teraz wszystko ogarniam thx za info :)