[HM2] Brak statystyk na Party Poker - Fast Forward

• ryhukox
      ryhukox
      Brąz
      na forum od: 13.06.2012 Posty: 1 516
      Witam

Jestem świeżo po formacie, wcześniej windows 7 teraz xp. Ściągnąłem softa i HM2 który zupdatowałem do wersji 2.0.0.07635, wszystko ustawione jak przed formatem, soft w języku angielskim itd. Spróbowalem uruchomić oba programy jako administrator jednak to nie pomogło. W cashówkach wszystko działa jak powinno. Nie wiem być może zapomniałem jakiś szczegół ustawić, chociaż wydaje mi się że jest dokładnie tak jak było (przed formatem działało ale strasznie muliło). Ręce importuje, jednak chyba nie wszystkie.
  • 2 odpowiedzi
    • ryhukox
      ryhukox
      Brąz
      na forum od: 13.06.2012 Posty: 1 516
      Ma ktoś jakiś pomysł w czym może leżeć problem?
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witaj ryhukox,

Może masz podobny problem jak koledzy w innym wątku. Może przyczyna leży w podobnej sferze - bliżej sprzętu?

Napisane przez Skibcio
      Witaj ryhukox,

Sam posiadam 2GB ramu i 1,5GHz procesor. Duże znaczenia ma tu dysk twardy. Większość osób kupująca komputer, bierze pod uwagę tylko jego pojemność pomijając szybkość.

Podczas gry zmień plan zasilania na wyższy.

Staraj się grać z wyłączonymi programami pobierającymi duże ilości ramu przeglądarki, gg (warto zainteresować się np. mniej wymagającym aqq).

Ja czasem zmieniam motyw windowsa na ten podstawowy pozmieniałem tylko kolory.

Obawiam się, że nie da się więcej zrobić, nie ingerując w podzespoły komputera.

Pozdrawiam.
      FastForward Poker

Pozdrawiam