[PT4] Brak Huda na WH

• marioc74
      marioc74
      Brąz
      na forum od: 01.01.2012 Posty: 277
      Właśnie zarejestrowałem się na William Hillu i podczas rozgrywania freeroli nie wyświetla mi się HUD -czy wy też tak macie?
      Nie wiem czy na stolikach cash będzie się wyświetlał,bo nie zrobiłem depozytu,gdyż czekam na zwrot z 770.
      Zaznaczyłem opcje zapisywania HandHistory,ręce są importowane a Huda brak- ocb?
  • 6 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

czy soft poker roomu masz w języku angielskim?
      Czy masz najnowszą wersję BETA PT4?
      Możesz również spróbować uruchomić PT4 i klienta poker roomu jako administrator.

Pozdrawiam.
    • marioc74
      marioc74
      Brąz
      Tak, poker room mam w wersji angielskiej,co prawda mam wersję trackera 4.05.5 ,ale na innych poker roomach ipokera[770,bet365,everest] wsio hulało.
      czy możesz mi powiedziec co znaczy" uruchomić PT4 i klienta poker roomu jako administrator."?
      Jak to się robi?
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      Najpierw zrób update do najnowszej wersji BETA PT4.

Jeśli masz Windows 7, to po prostu klikasz prawym na ikonce -> Uruchom jako administrator.

Pozdrawiam.
    • marioc74
      marioc74
      Brąz
      Ostatnio,jak robiłem aktualizację,to mi pochrzniło bazę danych i musiałem ją odtwarzać na nowo...Spróbuję zaktualizować jutro po robocie i dam znać,czy to coś dało.
      Mam XP ale gdy kliknąłem prawym jest też uruchom jako...administrator - tylko pyta o jakieś hasło -czego to ma być hasło-Windowsa,Pt4,postgresa...?
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      To ma być hasło od Windowsowego użytkownika Administrator.

Pozdrawiam.
    • marioc74
      marioc74
      Brąz
      Jeśli ktoś będzie miał podobny problem, to wystarczy zrobić aktualizacje trackera do najnowszej wersji-po niej u mnie wszystko jest ok.
      Pozdrawiam.