[HM2] Active Session hands display , refreshing & timing problem

• adasko99
      adasko99
      Brąz
      na forum od: 13.02.2011 Posty: 2 120
      Siemka.
      Mam HM2 wersja 2.0.0.7651 i niedawno pojawily mi sie problemy z zakladka Active Sessions.
      W momencie gdy mój HM2 jest otwarty wlasnie na zakladce Active Sessions , moje rece w Omahe sie niewyswietlaja.
      Nie wiem czy to ma jakis zwiazek ale po za tym to godziny i minuty sesji oraz rak sa kompletnie nieprawdziwe - naprzyklad gralem sesje od 0:00 do 3:00 rano, a Session Summary pokazuje ze gralem od 17:00 do 20:00.
      Bylem na forum HM2 i tam jest napisane zeby wylaczyc opcje Auto Refresh. Zrobilem to ale niepomoglo.
      Hud dziala prawidlowo ale zeby zobaczyc jakas niedawno rozegrana reke musze albo przestawiac zakladki i wracac do Active Sessions , albo zmieniac Game Type i wracac spowrotem - ale czasem nic z tego nie dziala i rece sie wyswietlaja dopiero po restarcie HM2a :(
  • 1 odpowiedź
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

niestety nie napisałeś na jakim roomie grasz.
      Co do samej zakładki Active Session to polecam jednak kontakt z supportem HM2.

Jeśli natomiast chodzi o czas importu rozdań, to możesz go przestawić w Hand Importing>Site Time Adjustmens

Pozdrawiam