[PT3] Hud i hh

• AceOfHigh
      AceOfHigh
      Brąz
      na forum od: 07.04.2010 Posty: 59
      Witam,

aktualnie korzystam z trialowej wersji PT3 (v3.13.12 beta). Przy odpalaniu huda zawsze brakuje mi statystyk jednego gracza - gram stt 10os wiec mam tylko statystyki swoje i 8 innych graczy. Po za tym w 95 % przypadków statystyki są wyświetlane w niewłaściwym miejscu. I tutal jest pełna dowolność - czasem choc bardzo rzadko statystki sa wyswietlane właściwie, czasem przeskoczą każda o jedno miejsce np prawo, a czasem jest totalny rozpiedziel. Dodam, że na roomie uzywam opcji autocenter, co zaznaczyłem w PT3 w opcjach roomu.
      Dodatkowo mam pytanie o historię rąk. Czy da się jakoś oznaczyc zagranie, do którego mam ochotę później wrocic? Probuje probuje ale nigdize nie moge znalezc takiej mozliwosci, co wydaje mi sie dziwne. Po za tym gdy wyswietle juz dana reke nie wyswietla mi wstatystyk przeciwnikow, co z oczywistych wzgledow znacznie utrudnia mi analize. Być moze wlasnie sie wyglupilem zadajac te pytania, bo pytane przeze mnie opcje sa chyba podstawowe wiec nie wydaje mi sie zeby byly nieprzewidziane w PT3, ale wierzcie mi naprawde probowalem i niczego takiego nie potrafie ogarnac. Bede mega wdzieczny za pomoc!
      pzdr.
  • 2 odpowiedzi
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Witam,

Na pierwsze pytanie nie odpowiem nie wiedząc o jaki room chodzi

Rękę oczywiście da sie zaznaczyć :) W trakcie gry musisz po rozegraniu rozdania kliknąć w ikonkę PT widoczną na stole i z menu wybrać Mark Selected Hands for review. Potem już po sesji w chodzisz do PT, wybierasz powiedzmy zakładkę Sessions i rozdania sortujesz według pierwszej dostępnej kolumny

A co do statystyk w replayerze, to musisz mieć wyłączony Auto-Import

Pozdrawiam
    • AceOfHigh
      AceOfHigh
      Brąz
      na forum od: 07.04.2010 Posty: 59
      Przepraszam za przeoczenie - aktualnie gram na ipoker, glownie everest. Co do tego replayera wylaczyc auto-import to znaczy kliknac stop auto import tak ? jezeli tak to wlasnie tak mam, odpalam replayera, show huda jest zaptaszkowane i nic - moze to wina tego ze korzystam z triala.. Oznaczenie rak jest moliwe tylko w trakcie gry i nie mozna tego zrobic w trakcie analizy?
      Ogolnie dzieki urbi za zainteresowanie, widzialem Twoja produkcje poswiecona pt3 i rowniez mi mega pomogla :