267$ w 2tygodnie - prop bet o 30$.

• Drainus
      Drainus
      Platyna
      na forum od: 26.10.2008 Posty: 581
      Witam wszystkich w tym topicu, otóż ja i Zizka postanowiliśmy założyć się, że wbiję w 2 tygodnie 267$ profitu jedynie na 1,5$ single-table SNG. Stworzyliśmy pulę 60$, a warunkiem przyjęcia zakładu jest wykres co 2 dni, więc po pierwszych dwóch dniach wrzucam wykresik =]

Jak na razie idzie słabo, ledwo 5% ROI, ale pierwszy dzień skończyłem z ROI -5%, więc dziś nie było tak źle =)
  • 11 odpowiedzi
    • Certh
      Certh
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 2 718
      Kropa!

Jestem ciekaw jak wyglądają możliwości zarobku w tych sitkach, będę miał idealny przykład.

Skąd taka dokładna liczba - 267? Wybraliście ją na podstawie jakichś wyliczeń? :)

Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Aha, może przerzucić ten wątek do działy z challengami, tam chyba by troszkę bardziej pasował, ale Twoja decyzja!
    • Zizka88
      Zizka88
      Platyna
      na forum od: 16.10.2008 Posty: 207
      mialo byc 300 w 14dni o 50$, ale moje sumienie nie pozwolilo na takie zdzierstwo, totez krakowskim targiem jest jak jest :P
    • Drainus
      Drainus
      Platyna
      Tak, przerzuć proszę, nie widziałem go, a tam się nadaje bardziej =)
    • Drainus
      Drainus
      Platyna
      Wczoraj dość dobry dzień, pierwsza sesja 24$ na plus, w drugiej był niesyt, ale i tak udało się +1$ w niej zrobić xD . Natomiast dzisiaj miałem mało czasu na grę, jako że grałem wczoraj w nocy, to odsypiałem, jeszcze dentysta, wiec zacząłem grę znów po godzinie 0.00.

Stwierdziłem, że zagram tylko jedną sesję, gdyż nie mam prowiantu w zapasie, a pod koniec pierwszej sesji już raczej zgłodnieję, a nie ma co na głodnego grać kolejnej xD . Zagrałem ją i syt był niemożebny, wysoko ponad ALL-IN EV. =)

Efektem jest taki wykresik, przy czym muszę poprawić volume, bo jest delikatnie mniej niż zakładałem (średnio powinno być ze 130 turków, już czwarty dzień, a tu średnio 115).

Pozdro i oby dalej z fartem ^^
    • Miloszpoker2
      Miloszpoker2
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 762
      Czemu już nie grasz 180tek?
    • Drainus
      Drainus
      Platyna
      Straciłem sporą część rolla na graniu NL50 HU :facepalm: i stwierdziłem, że na tych gierkach jest za duży variance. swingi po 1k to jednak na razie nie na moj mindset i zdecydowanie nie na mojego rolla. Zainspirowałem się ponownie Boku87, który też grał 180tki, ale głównie postawił na grind i ja chciałem tak samo, chciałem mieć jakby bardziej stały i pewny dochód. Dodatkowo przydaje mi sie rozkminienie ICM od kuchni, bo z tym miałem też problem ostatnio grając 180tki. Niewykluczone, że kiedyś do 180tek wrócę, ale na jakiś czas zajmę się STT, bo poza rollem i mindsetem wydaje mi się, że na nich jest więcej możliwości rozwoju, tzn. szczebelki limitów są częściej. Na 180 jest niestety tylko 2,5$, a na 8$ potrzeba moim zdaniem rolla minimum 6000$, więc długi czas byłbym na tych 2,5$. Takie coś wywołało u mnie uczucie stagnacji i momentami czułem się jakby na taśmie w zakładzie z zerowymi możliwościami rozwoju. Tak czy siak, ja i mój roll lepiej czujemy się chwilowo na STT =)
    • Drainus
      Drainus
      Platyna
      Volume leży, miałem rozegrac jeszcze jedną sesję, ale sie ludzie zwalili na balety, no cóż.. xD

Ale jest w porzadku

• Drainus
      Drainus
      Platyna
      Wczoraj dobry dzień, udało się zrobić 2 sesje z czego każda sporo na plus, cieszy mnie ponadto to, ze ALL-IN EV miałem delikatnie na minusie, a i tak grubo do przodu. Dziś natomiast rozegrałem tylko 1 sesję, która była dziwna, dużo ciężkich spotów, trochę błędów i sporo niefarta na początku, ale na sam koniec było sporo farta i znów na plus. Ósmy dzień, a ja już grubo za połową, oby tak dalej.

• Drainus
      Drainus
      Platyna
      Wczoraj 2 sesja, pierwsza spory peszek i było -12, ale na szczęście była sporo lepsza , bo +29, więc dzien zakonczony profitem 17$. Dzisiaj natomiast jedna sesja, ale za to kosmos, bo aż 46$ na plus. Do wykonania planu brakuje mi na razie 10$, które postaram się zrobić jutro, dziś już nie gram =)

• ewran
      ewran
      Brąz
      na forum od: 20.02.2009 Posty: 1 531
      tylko zeby elo w lola nie spadlo z tego wszystkiego
      łepek ciśnie
    • Drainus
      Drainus
      Platyna
      Tam elo w lola, po tym paczu mi się w ogóle nie chce grać =/ Zresztą trzeba zbierać miedziaki na kebaba, to ostatnio nie cisne w LoLka wcale xD

A tak ogólnie to Zizka
      hi
      transfer
      yes.