Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[Challenge] Czas na 1,50$ S&G ZAKOŃCZONY

• TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      na forum od: 03.12.2010 Posty: 1 744
      Start 10 grudnia
      Koniec 10 stycznia

Cel: 700$

Będzie ciężko zrobić taki profit w miesiąc. Nie zawsze będę mógł grać no i ogólnie to 700$ na takim limicie to chyba trudna rzecz do zrobienia. Ja jednak spróbuję, najwyżej się nie uda.

Ktoś chce dołączyć lub ma jakieś propozycje? Jak ktoś gra inne 1,50$ to chętnie porównam z nim profity.
  • 62 odpowiedzi
    • funfel91
      funfel91
      Brąz
      na forum od: 13.04.2011 Posty: 734
      Polecam 27emki :fdrink
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      Napisane przez funfel91
      Polecam 27emki :fdrink
      Zaciekawiłeś mnie. One są tylko non turbo. Hmm, dzisiaj rozegram próbną sesję czyli start z 45 os się przesunie chyba na jutro.
    • funfel91
      funfel91
      Brąz
      Jak najbardziej polecam :fdrink
      Jutro pogram z joinem sesje także zapraszam :D
    • kolanko1990
      kolanko1990
      Brąz
      na forum od: 18.06.2011 Posty: 602
      moze dodawaj sobie do sesji ciekawsze MTT?
    • Janosikgdy
      Janosikgdy
      Brąz
      na forum od: 06.05.2007 Posty: 4 480
      Ile planujesz rozegrać sitów?

Ja cisne stt 9 na tym limicie na ostrzaskanie się z sng. Gram bardziej dla dopracowania push or fold niż na ilość ale możemy porównać nasze wyniki po miesiącu. Prawdopodobnie pocisne ok 1k-1.5k w tym czasie.
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      funfel91 grałem wczoraj chwilę i poziom wydaje się być niski :s_thumbsup:

kolanko1990 MTT będę grał 1 dzień w tygodniu. Chciałbym grać więcej ale nie mam na to wystarczającego bankrolla a też nie lubię mieszać S&G z MTT.

Janosikgdy Ja też będę w stanie rozegrać tyle sitów ile Ty.

Zaczynam jednak w poniedziałek bo teraz prawie nie będę miał czasu na grę. Dzisiaj muszę porządki robić, jutro cały prawie cały dzień nie będę miał czasu a w niedzielę gram sesję MTT.
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      Zmieniam trochę mój challenge. Zysk do osiągnięcia taki sam ale będę grał różne S&G za 1,50$. Prawdopodobnie najwięcej rozegram 6tek turbo.

Wczoraj zacząłem. 40 6tek turbo i 20 6tek hyper-turbo (ale te mi jednak na ten moment nie podpadły do gustu). Mogło być około 10$ więcej ale w ostatniej serii nic nie wchodziło i na minusie.

Daję sobie dodatkowe zadanie rozegrania 2000 S&G do końca miesiąca. Jest to spowodowane tym aby wziąć stellara 50$. 22 dni do końca miesiąca były wczoraj więc trzeba rozegrać 91 S&G dziennie.

+22,58$

[quote]
      1 dzień
      Profit: +22,58$$/700$
      Średni profit dzienny: +22,58$/24$
      Rozegrane S&G [COLOR=black]60[/COLOR]/2000
      Średnio rozegrane S&G dziennie: 60/91 [/quote]Czy uda mi się? Będzie bardzo ciężko ale dlaczego by nie spróbować :)

Ktoś chce się przyłączyć do zabawy? :s_thumbsup:
    • Certh
      Certh
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 2 718
      Siemka!

Czy da się zrobić 700$ w miesiąc na stawkach do 2$? Pewnie, że się da! - Micro Challenge
      Zwłaszcza, że ogarniasz przyzwoite volume, co jest absolutna podstawą, by do tej kwoty dobić.

Imo jakby poświęcić się tylko ostrej grze, to myślę, że i 1k$ w miesiąc da się ugrać :)

Widzę, że zakładasz rozegranie 2000 turniejów. Samo to, może być niewystarczające (sprawdź Swój av. profit), ale szczerze życzę Ci powodzenia!

Będę kibicował :s_thumbsup:
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      Certh Ty dajesz radę i to wiem ale ja na ten moment nie jestem taki dobry jak Ty ;)

2000 turniejów to chcę rozegrać do końca miesiąca żeby dostać ten stellar 50$. Nie liczę na to, że w ciągu tych 2000 zdobędę 700$.

Wczoraj mały plus co mnie nie zadowala.

+9,85$
      129 S&G

[quote]
      2 dzień
      Profit: +32,43$$/700$
      Średni profit dzienny: +16,21$/24$
      Rozegrane S&G [COLOR=black]189[/COLOR]/2000
      Średnio rozegrane S&G dziennie: 94/91 [/quote]
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      Tak jak pisałem wcześniej wczoraj nie był dobry dzień.

Miałem już około +25$ i kolejna seria szła dobrze i myślałem, że jeszcze mogę mieć drugie tyle na plusie jednak pod koniec coś pękło, nic nie wchodziło i minus. Kolejna seria też bardzo kiepska i mamy -6$. Trudno się mówi :)

Volume świetne :)

-6,01$
      149 S&G

[quote]
      3 dzień
      Profit: +26,42$$/700$
      Średni profit dzienny: +8,80$/24$
      Rozegrane S&G [COLOR=black]338[/COLOR]/2000
      Średnio rozegrane S&G dziennie: 112/91 [/quote]Za chwilę wychodzę a przed wyjściem zagrałem sobie 2 małe serie w HT 6 os. Pierwsze rozdanie:

http://www.boomplayer.com/pl/poker-hands/Boom/1460696_AFF41C6D9A

Pomyślałem sobie, że pewnie będzie jak wczoraj wieczorem bo potem 2 stół mi poleciał po flipie ale odrobiłem. Druga seria na plusie i ogólnie dzisiaj zarobiłem 3$ ale nie ma się z czego cieszyć bo tu trzeba wygrywać więcej.

W sumie to robię błąd bo coraz bardziej zaczynam grać dla $ a tak nie powinno być. Od teraz postaram się nie myśleć o $. Gram swoje i tyle. Nieważne czy będzie +50$ czy -50$ ja muszę grać swoje i kropka.
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      Ostatnie 2 dni to niezłe lanie. Prawie nic nie trafiałem a moi przeciwnicy trafiali prawie zawsze. Do tego zapewne też było parę błędów. Popatrzcie na wykres:

Widzicie tą ostatnią linię w górę? To jest przełom! To właśnie od tej linii zacznie się ostre parcie w górę. Wykres wybije prawie jak rakieta a wygrana będzie za wygraną :s_biggrin:

Wystawiłem trzeci staking, który odbędzie się dzisiaj. Zostało 52,5%, zapraszam :)

15.12 Sobota micro do $8,80 [52,5% left]
    • azg
      azg
      Brąz
      na forum od: 26.05.2008 Posty: 1 450
      Nie ma się co łamać, taki swing, to żaden swing i Ty dobrze o tym wiesz.

Moim zdaniem powinieneś wybrać w końcu jakieś konkretne sitki, bo widzę, że ostatnio skaczesz trochę. Taki masz plan na grę, czy szukasz odmiany na której się zadomowisz? Dlaczego już nie 45tki?
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      Długo tu nie pisałem.

Na początku grałem turbo, zjechałem lekko ponad 100$ w dół. 20 grudnia przeszedłem na non turbo i gram:

- 90 os KO za 1,50$
      - 45 os za 1$
      - 27 os za 1,50$
      - 18 os za 1,50$
      - 18 os 6-max za 1,50$
      Idzie znacznie lepiej ale wątpię abym zarobił w miesiąc 700$. Będę walczył ale w razie niepowodzenia trudno się mówi :)

Zamieszczam zdjęcie. Pierwsze wyniki to S&G normalne, drugie turbo, trzecie S&G do 1$ a ostatnie to wszystkie S&G grane od 10 grudnia. Wykres jest właśnie z tych S&G.

• funfel91
      funfel91
      Brąz
      Jak Ci idą 27emki ?? Nie widziałem Cie jeszcze na stołach ? Na jakim nicku grasz na starsach ? Ile już 27emek rozegrałeś?? Jaki ROI??
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      Napisane przez funfel91
      Jak Ci idą 27emki ?? Nie widziałem Cie jeszcze na stołach ? Na jakim nicku grasz na starsach ? Ile już 27emek rozegrałeś?? Jaki ROI??

No ale moja próbka niewielka. Ja Ciebie też nie widziałem :P No a nick tam taki sam jak tu.
    • Siekier24
      Siekier24
      Brąz
      na forum od: 13.03.2011 Posty: 561
      Czy sharkscope dobrze liczy bounty? Zastanawiam się, czy do challengu się nie przyłączyć... tylko trochę późno :D

Bonusy się wliczają czy 700$ z samej gry? ;>
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      Nie wiem czy dobrze liczy bounty.
      700$ z samej gry :P
      Chcesz to się przyłącz tylko jak to policzymy ? :P Bo u mnie już 15 dzień dzisiaj więc proponuję albo taki poboczny challenge 300$ w 15 dni z samej gry no albo poczekaj 15 dni i zrobimy sobie jakiś miesięczny challenge.
    • natraj
      natraj
      Brąz
      na forum od: 09.01.2009 Posty: 1 069
      miksujesz te non turbo? ile grasz naraz?
      Po wyplacie rola zostalo mi 100$ i musze sie gdzies odbudowac od nowego roku a te sitki i te stawki beda dla mnie odpowiednie. Jak bys robil jakis czelendż noworoczny to ja sie pisze. Powodzenia :sdrink
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      Miksuję. Gram wszystkie jednocześnie. Gram tak maksymalnie 35 S&G naraz.

A kysz z moich fajnych non turbosów! :P