[HM2] okno programu ucieka poza pulpit, 2 monitory

• apeha10
      apeha10
      Brąz
      na forum od: 04.03.2007 Posty: 72
      Witam mam nietypowy problem, czy komuś z was się zdarzyło żeby program przy otwieraniu z paska zadań uciekał jakby poza pulpit w lewy dolny róg, jakby w otchłań...Używam dwóch monitorów na Win7 prawy to monitor główny, gdy odpalam HM2 chowa się do paska na prawym, przy próbie włączenia widać jak się otwiera i ucieka na lewo/dół od lewego monitora w dół. Wczoraj działał jeszcze normalnie, otwierał się na lewym. Czy wiecie czy to może wina programu czy raczej windowsa, możliwe że coś w chaosie 12 stolików kliknołem nei tam gdzie trzeba? Próbowałem zmian rozdzielczości, zamian kolejności monitorów, przesuwać program z paska bezpośrednio na właściwy monitor, bez rezultatu. Nie mogę używać programu :/, dodam że podobnie mam jeśli przy stoliku znajdującym się przy prawej krawędzi prawego monitora włącze review z ostatniego rozdania poprzez HM2, także to okienko ucieka z kolej na prawo w otchłań...pomocy, albo jestem ociemniały i nie ogarniam Win7 albo komputer się na mnie obraził albo HM2 świruje...
  • 1 odpowiedź