Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Grinder23 6max SNG Staking Rail

• Grinder23
      Grinder23
      Brąz
      na forum od: 27.09.2010 Posty: 3 255
      Witam,

tutaj bede prowadzil railing z tego stakingu:
      Grinder23 6max SNG Staking

Tutaj dokladne rozklad kto ile procent:

szkot wplacil za 2% na FTP. Ten ostatni 1% juz PRzejme ja.

bardzo prosze jesli ktos wyzej widzi jakis blad to pls dajcie znac.

W ramach pierwszego malego updatu bo dzis rozpoczołem gre:

ponadto dzis rozegralem rowno 60 turkow na rozgrzewke ;]

Odrazu chcialbym zaznaczyc ze nastepne updaty bede robil minimum co okolo 200 turkow (2-3)dni, sharkscope zablokuje i jesli ktos bedzie chcial update szybciej to niech pisze tutaj lub pm.

Milo rozpoczac bedac do przodu ale oczywiscie probka jest smieszna i profit w czystych BI rowniez.

Anyway GL me.
  • 112 odpowiedzi
    • GibkiJoe
      GibkiJoe
      Brąz
      na forum od: 23.12.2008 Posty: 1 217
      powodzenia :)
    • mazik22
      mazik22
      Brąz
      na forum od: 27.08.2008 Posty: 2 509
      Go Go Go crush them:)
    • winkel1989
      winkel1989
      Brąz
      na forum od: 22.09.2011 Posty: 1 568
      kropa
    • bek0n
      bek0n
      Brąz
      na forum od: 05.11.2008 Posty: 426
      dobry start :f_thumbsup: jak to nie problem dla Ciebie to wrzucaj codziennie jak zagrasz 50+. chyba ze Ci to za duzo czasu zabiera to spoko

gl!
    • GibkiJoe
      GibkiJoe
      Brąz
      imho co 50 turkow nie ma sensu, to nie mtt tylko sng :P
    • Strider444
      Strider444
      Brąz
      na forum od: 21.06.2011 Posty: 1 766
      Najważniejsze, żeby zająć się samą grą. Nic nie da jak będzie wrzucał co chwilę Up-date. Grinder wie co robi, więc trzeba tylko czekać. Mniej stresu:D GL.
    • Grinder23
      Grinder23
      Brąz
      Tzn glownie z racji tego ze mam zamiar grac okol o 100+ sng dziennie i mam nadzieje taka srednia utrzymac to nie widze sensu wstawiania wykresow co 50 sng :) .

+ z racji tego ze odmiana jest swingowa to wolalbym wstawiac wykres z choc troche wiekszej probki i te ~200-300 sng jest jak dla mnie mega spoko

+ oczywiscie zaznaczam ze jesli ktos bedzie mial ochote wiedziec czesciej to zapraszam na pm lub na skype ( kontakt moge podac via pm ).
    • jeffreyPL1
      jeffreyPL1
      Brąz
      na forum od: 26.02.2010 Posty: 2 314
      GL, a skype`a mozesz podeslac, przyda sie na przyszlosc ;)
    • JackTrefl
      JackTrefl
      Brąz
      na forum od: 06.12.2011 Posty: 359
      GL, i grube profity tam rób.
    • danielswider
      danielswider
      Brąz
      na forum od: 20.10.2010 Posty: 93
      też nie widze sensu zeby co chwile wrzycac update.
      Jak dla mnie to możesz co 1k wrzycac i ewentualnie informować o wiekszych swingach GL
    • Grinder23
      Grinder23
      Brąz
      uroczyscie informuje ze HM zjadl mi juz troche $ i rozni sie wynik widoczny w HM z tym z sharka i cashiera.

HM poprostu pokazuje ze wygralem 100$ mniej! zlodziej!

anyway sprawdzilem na sharku i tam liczy okej, wiec bede sie poprostu po wykres co te 300 turkow odblokowywal na kilka sekund ;D

pzdro

jak juz pisze to update po ~132 turkach 300$ profitu.

btw 60tki jeszcze jakis poziom trzymaja ale to co sie dzieje na 30stkach to jest poprostu poezja ;D kiedys moze powklejam fajne calle czy alliny ;D
    • GibkiJoe
      GibkiJoe
      Brąz
      damn, a mama mi mowila: "synku ucz sie SNG" :( a ja durny w te cash udezylem i sie mecze :P

naszczescie przyszla korekta za listopad, pierwsza sesja grudnia +20BI :D

powodzenia dalej.
    • mazik22
      mazik22
      Brąz
      na forum od: 27.08.2008 Posty: 2 509
      Grinder a mozna Cie wyszukac w znajdz gracza czy masz wylaczona opcje i ni hu.. sobie popatrze...
    • Grinder23
      Grinder23
      Brąz
      Jestem zwolennikiem nie dawania zadnych free info dla regow dlatego zawsze gram zablokowany
    • Grinder23
      Grinder23
      Brąz
      eloszka,

jak obiecalem update po 200sng.

profit cieszy, co ciekawe na 60tkach runnuje lepiej niz na 30stkach choc 30stki sa o wiele latwiejsze....

jedna sprawa poki pamietam.
      Napisalem troche niejasno w ofercie i chcialbym juz teraz ustalic pewna sprawe, napisalem ze zagram okolo 3k sng i dlatego okolo bo chcialbym zakonczyc staking po wyrobieniu 100kFPP (ulatwia to mega rozliczenie RB itd )

niestety moja matma na szybko zle to policzyla bo policzylem zle stawki rake i szczegolnie przy tym ratio 60tek wyrobie te 100k zdecydowanie szybciej niz 3k sng.

cytujac punkt apropo ilosci sng:
      :club: mam zamiar zagrac okolo 3k sng z limitów 60$ i 30$, ruch na 60$ jest dosyc specyficzny i tam od zawsze grałem dosyć solidny tableselection i zawsze uzupełniałem turkami z niższych limitów. ( "okolo" poniewaz najlepiej chcialbym dojsc do wyrobienia 100k FPP i wtedy zakonczyc staking, mysle ze 3k to ilość orientacyjna i może sie zmienićw zależnosci od tego jakie bedzie ratio limitów.
      mysle ze to jest tutaj dosyc jasno napisane ze glownym celem jest to 100kFPP, chcialbym jednak uczciwe wiedziec czy ktos nie bedzie sie czul w jakis sposob oszukany jesli wyrobie te 100k po np. 2k sng.

Please, dajcie feedback na ten temat.
    • grisza1989
      grisza1989
      Brąz
      na forum od: 19.01.2009 Posty: 1 659
      Dla mnie spoko, dobry początek, oby tak dalej :s_thumbsup:
    • Kristo914
      Kristo914
      Brąz
      na forum od: 12.06.2009 Posty: 300
      spox a moglby ktos napisac jak wyglada przkladowe rozliczenie to moja pierwsza inwestycja domyslam sie ale nie jestem pewien jak to wyglada
    • danielswider
      danielswider
      Brąz
      na forum od: 20.10.2010 Posty: 93
      Rozumiem że nie jesteś w stanie podać konkretnej liczby gierek, ale między 2k a 3k jest spora różnica.
      Myślę że jak zrobisz z 2,5k to każdy będzie zadowolony.
    • Grinder23
      Grinder23
      Brąz
      Napisane przez danielswider
      Rozumiem że nie jesteś w stanie podać konkretnej liczby gierek, ale między 2k a 3k jest spora różnica.
      Myślę że jak zrobisz z 2,5k to każdy będzie zadowolony.
      ta, wlasnie tak myslalem ze to co napisalem tam nie jest w 100% czytelne. Mysle ze zobacze tak naprawde po wiekszej ilosci sng jak sie sprawa ma i bedziemy kombinowac. Przy nastepnej ofercie poprostu postaram sie to ujac bardziej konkretnie. Choc mimo wszystko uwazam ze to co pogrubilem itd mowi samo za siebie niemniej niepotrzebnie napisalem jakas ilosc w ciemno.

w kazdym badz razie postaram sie to zrobic tak zeby wszyscy byli zadowoleni