Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

100K rozdań do końca roku.

• Broziu
      Broziu
      Brąz
      na forum od: 28.11.2010 Posty: 164
      Witam, postanowiłem zrobić sobie challenge, który będzie dobrą motywacją do częstszego grania i poprawiania swoich umiejętności. Będę grał na Zoomie, w tej chwili NL2 FR, bo na więcej roll mi nie pozwala, ale mam nadzieje, że w trakcie uda mi się przejść wyżej. :s_cool:

Żeby zrealizować cel wychodzi na to, że średnio muszę zagrać ok. 3,5tyś rozdań dziennie, co przy 4 stołach Zooma na raz zajmuje od 2:30-3h.

Na brak czasu nie narzekam, bo też studia na mojej uczelni zbyt czasochłonne nie są, ale jak dorzuce do tego siłkę(4-5 raz tyg.) i praktyki to czasami może tego czasu trochę braknąć, dlatego uważam, że nie będzie to wcale takie łatwe do zrealizowania.

Coś o swojej "przygodzie z pokerem". Zaczęła się ona dokładnie w grudniu 2010 roku, czyli dokładnie 2 lata temu. Od tamtego czasu obeszło się bez większych sukcesów, początkowo jak większość przegrałem swojego rolla startowego, później od czasu do czasu jakaś niewielka wpłata, zazwyczaj przegrana, po próbach na nieistniejących już DoubleUpach. Dopiero w tym roku można powiedzieć, z początkiem Zooma coś drgnęło, ale też nie ma za bardzo czym się chwalić, dlatego nie będę tutaj podawał żadnych liczb.

W tej chwili sytuacja wygląda tak, że grinduje Zoom'a NL2 FR przy bankrollu 51,25$.

Postaram się wrzucać tutaj ciekawsze rozdania i informować o swoich postępach w ilości rozegranych rąk. Więc do dzieła :nh
  • 53 odpowiedzi
    • Broziu
      Broziu
      Brąz
      Pierwsza sesja 1133 rozdania, -2$, wg. EV +1,97$
      Roll 49,44$

Ciekawsze rozdania:

1)Tutaj zwykły bad luck.

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      BU:
      $2.37
      SB:
      $1.95
      BB:
      $4.69
      UTG1:
      $1.97
      UTG2:
      $2.66
      MP1:
      $0.88
      MP2:
      $2.66
      MP3 (Hero):
      $4.64
      CO:
      $3.56

Preflop: Hero is MP3 with A, A.
      UTG1 raises to $0.06, UTG2 calls $0.06, 2 folds, Hero raises to $0.24, 4 folds, UTG1 calls $0.18, UTG2 folds.

Flop: ($0.57) 7, 3, 9 (2 players)
      UTG1 bets $0.40, Hero raises to $1.40, UTG1 raises to $1.73, Hero calls $0.33.

Turn: ($4.03) T (2 players)

River: ($4.03) 6 (2 players)

Final Pot: $4.03.
      Results follow:

Hero shows a pair of aces(A A).
      UTG1 shows three of a kind, tens(T T).

UTG1 wins with three of a kind, tens(T T).

2) O to rozdanie mam do siebie pretensje. Steal preflop, cbet flop easy, dalej dostaje raise na turnie i byłem bliski folda. Pierwszą moją myślą było właśnie AQ, ale odrzuciłem to odrazu z uwagi na wielkość stacka przeciwnika, a co za tym idzie w domyśle większą agresją z tego typu handsami. Nie miałem na niego żadnych statów, więc wyglądało to na 77, A7. W dodatku biło mnie AK, AJ, dlatego uważam, że to był easy fold. Tak naprawdę jedyną podstawą tego calla, mogło być rozumowanie, że "zobaczył drugiego Asa i świruje z Qx myśląc, że jest z przodu"- ale to napewno nie te stawki.

Graj rękę

Known players:
      BU:
      $2.21
      SB:
      $0.88
      BB:
      $8.21
      UTG1:
      $2.09
      UTG2:
      $1.88
      MP1:
      $1.11
      MP2:
      $3.98
      MP3:
      $2.80
      CO (Hero):
      $2.01

Preflop: Hero is CO with A, T.
      5 folds, Hero raises to $0.07, 2 folds, BB calls $0.05.

Flop: ($0.15) Q, 7, A (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.10, BB calls $0.10.

Turn: ($0.35) A (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.24, BB raises to $0.88, Hero raises to $1.84, BB calls $0.96.

River: ($4.03) 5 (2 players)

Final Pot: $4.03.
      Results follow:

Hero shows three of a kind, aces(A T).
      BB shows a full-house, aces full of queens(Q A).

BB wins with a full-house, aces full of queens(Q A).

Ogólnie oprucz tych rozdań raz jeszcze stackowałem się z lepszą ręką na flopie mając seta vs top para na Asie, ale na boardzie ostatecznie spadł straight do podziału.
    • rootpl
      rootpl
      Brąz
      na forum od: 03.04.2010 Posty: 1 692
      Nie grałem nigdy jakoś specjalnie zooma, ale czy 50$ jest wystarczającym bankrollem na tą odmianę ?
      Powodzenia i pozdro !
    • Broziu
      Broziu
      Brąz
      Myślę, że gra nawet na 20BI jest wporządku ;)
    • kleko91
      kleko91
      Brąz
      na forum od: 26.12.2011 Posty: 2 197
      Siema, będziemy się widywać na zoomie bo wróciłem z rushu, żeby się trochę odbudować na zoomie nl2 fr. Co do Twojego challenge, bede kibicować :) trzymam kciuki. Twój nick na p* to broziu91? Mam trochę rąk na Ciebie i jesteś oznaczony u mnie jako ogarniający gracz :D Ava Twój to twarz z chustka a na niej biała gwiazda? Kibicujesz Wisełce ? :) )

Mimo wszystko trzymam kciuki i będę chętnie zaglądać tutaj, żeby dowiedzieć się jak Ci idzie :) Mam nadzieje, że spotkamy się przy stołach :) Powodzenia
    • Broziu
      Broziu
      Brąz
      Tak, no proste, że Wisełce :nh
      dzięki za doping :)

Dzisiejsza sesja number one - 1498 rozdań totalnie bez historii, zero akcji, praktycznie bez ciekawszych spotów, ogólnie nuda. A na dodatek okraszona stratą w wysokości -1,28$.

Stan rolla48,16$
    • Broziu
      Broziu
      Brąz
      Druga sesja dzisiejszego dnia i trzecia w całym challengu w końcu na plus. A zatem powiedzienie do 3 razy sztuka lubi się sprawdzać.

1401 rąk, +5,11$

Z ciekawszych rozdań to 2 razy stackowałem się z shortami(ok. 40-45BB), raz moje AK poległo z AQ, żeby w drugim podobnym rozdaniu moje AQ shipnęło pota vs AK. Czyli jednak jest sprawiedliwość :D

Rozdanie, które być może jest warte zamieszczenia, właśnie wrzucam poniżej:

Graj rękę

Known players:
      BU:
      $2.14
      SB:
      $0.90
      BB (Hero):
      $2.00
      UTG1:
      $1.98
      UTG2:
      $2.10
      MP1:
      $1.99
      MP2:
      $4.76
      MP3:
      $3.11
      CO:
      $1.43

Preflop: Hero is BB with Q, Q.
      UTG1 raises to $0.04, 7 folds, Hero raises to $0.12, UTG1 calls $0.08.

Flop: ($0.25) T, A, 7 (2 players)
      Hero checks, UTG1 bets $0.06, Hero raises to $0.18, UTG1 calls $0.12.

Turn: ($0.61) J (2 players)
      Hero checks, UTG1 bets $0.06, Hero calls $0.06.

River: ($0.73) 4 (2 players)
      Hero checks, UTG1 bets $0.12, Hero raises to $1.64, UTG1 calls $1.50.

Final Pot: $3.99.
      Results follow:

UTG1 shows a pair of aces(A K).
      Hero shows a pair of queens(Q Q).

UTG1 wins with a pair of aces(A K).

Miałem na gościa okrągłą liczbę rąk wynoszącą 0, także totalny unknown.
      Preflop 3bet, spada As na flopie, więc check, gość gra jakiś supermały bet, więc pomyślałem, że jest duża szansa, że chce shipnąć tą pulę, no więc zagrałem raise, żeby zobaczyć czy ma tego Asa. Okazało się, że ma, bo zagrał call. Turn spada J dający gutshota, więc ponownie gram check, a typ znowu gra jakiś śmiesznie mały bet, więc oddsy(nawet jak na gutshota mam kapitalne) - gram call. River blank. Gram check, w tym momencie, do głowy przychodzi mi myśl, że jestem w stanie zgarnąć tą pulę o ile on zabetuje, wrzuce stacka, bo stawiam go na AK, no może AQ, ale to wątpliwe, bo sam mam QQ. Dlatego obstawiłem go idealnie na AK, on zagrał bet(znowu jakiś śmiesznie mały), ja raise allin i nawet napisałem mu na czacie: "AK". Niestety po ok 20-30 sekundach zastanowienia zagrał call pokazując właśnie AK. :s_confused:
      Dobry read to za mało, ale jest to cenna wiadomość na przyszłość, że taki fish nie zrzuci Top pary. :s_biggrin:

Bankroll 53,27$
    • Broziu
      Broziu
      Brąz
      Ostatnia sesja dzisiejszego dnia, trwająca niemal 100 minut nie przyniosła pozytywnych rezultatów. Przegrane dwa coiny na allinach za ~100BB, do tego nie najlepsza chyba już gra, można powiedzieć momentami B-game, wynikająca ze zmęczenia dzisiejszym dniem. Ale i tak nie jest źle.

2424 rozdania, -1,74$, wg EV +1,94$.

Nie zamieszczam już dzisiaj żadnych rozdań z powodu braku sił witalnych :f_zZz:

Do jutra Texas Holdem! :heart:
    • Broziu
      Broziu
      Brąz
      Kolejna sesja, skończona z nie najlepszym wynikiem, by nie powiedzieć, poprostu słabym. 1864 rąk rozegranych ze stratą 1,77$ powoduje pewną frustrację, gdyż od rozpoczęcia challengu zbyt wiele razy jestem pod kreską. Ktoś powie, to tylko ~8K rozdań, inny powie, że to już niezła próbka. Narazie wygląda na to, że bardzo rzadko znajduje się w odpowiednim miejscu i we właściwym czasie. :ayfkm:

No nic grindujemy dalej, bo cierpliwość popłaca.

Tutaj rodanie 65-35 na flopie. Nie był to easy call, grałem vs 3 przeciwników w 3betowanej puli, ale po głębszym zastanowieniu i przeanalizowaniu sytuacji, widziałem u tego gościa jedną rękę, która mnie biła 88. No może jeszcze QJ. Ręce typu AQ, KQ, Q10, Q9, J10. Ciężko było przypuszczać, żeby pokazał JJ lub QQ, zwłaszcza po jakimś dziwnym limpie pre. No ewentualnie przy takim limpie mogło być jeszcze AA, ale jaki sens miałoby wtedy callowanie preflop do takiej akcji?
      Nie wiem, być może ktoś oceni to rozdanie w inny sposób, jestem tego bardzo ciekaw.

Graj rękę

Known players:
      BU:
      $1.93
      SB:
      $4.37
      BB:
      $0.55
      UTG1:
      $2.40
      UTG2:
      $1.37
      MP1:
      $1.97
      MP2:
      $1.70
      MP3 (Hero):
      $2.00
      CO:
      $2.38

Preflop: Hero is MP3 with K, K.
      UTG1 calls $0.02, 2 folds, MP2 raises to $0.06, Hero raises to $0.18, CO folds, BU calls $0.18, 2 folds, UTG1 calls $0.16, MP2 calls $0.12.

Flop: ($0.75) Q, 8, J (4 players)
      UTG1 bets $2.22, MP2 folds, Hero calls $1.82(All-In), BU folds.

Turn: ($4.79) J (2 players)

River: ($4.79) Q (2 players)

Final Pot: $4.79.
      Results follow:

Hero shows two pairs, kings and queens(K K).
      UTG1 shows a full-house, queens full of jacks(T Q).

UTG1 wins with a full-house, queens full of jacks(T Q).

Stan rolla 49,76$ - czyli "kręcimy się jak w karuzeli" :evil:
    • kolanko1990
      kolanko1990
      Brąz
      na forum od: 18.06.2011 Posty: 602
      to jakieś podkręcone nl2 w ostatnim czasie jest bo widzę że nie tylko ja się od tygodnia morduję na tym limicie gdzie jeszcze tydzień temu robilem w sesje po 4-5 BI a teraz co sesja to na minusie albo na zero :s_biggrin: :s_biggrin: Albo tak podkręcili poziom na nl2 albo ja jestem wariatem i za wysoki poziom dla mnie tu jest :f_biggrin: (wcześniej grałem nl25 SH :s_cry: )
    • Broziu
      Broziu
      Brąz
      Wczoraj wieczorem niestety spierdolił mi się net, więc troche to utrudniło mi realizacje liczby rozdań na wczoraj.

Dziś właśnie skończyłem krótką sesyjkę, dość owocną w ciekawsze rozdania, szkoda, że znowu przegrałem spot, w którym byłem dość zdecydowanie z przodu. Nomen Omen, bardzo podobny do wrzuconego wczoraj i znowu miałem KK na łapie :ayfkm:

Oto on:

Graj rękę

Known players:
      BU:
      $2.01
      SB:
      $1.54
      BB:
      $0.97
      UTG1:
      $1.38
      UTG2:
      $1.76
      MP1:
      $2.51
      MP2 (Hero):
      $2.00
      MP3:
      $2.12
      CO:
      $1.55

Preflop: Hero is MP2 with K, K.
      3 folds, Hero raises to $0.07, MP3 folds, CO calls $0.07, BU calls $0.07, SB calls $0.06, BB folds.

Flop: ($0.3) Q, 4, 7 (4 players)
      SB bets $1.47(All-In), Hero calls $1.47, CO folds, BU folds.

Turn: ($3.24) Q (2 players)

River: ($3.24) 6 (2 players)

Final Pot: $3.24.
      Results follow:

SB shows three of a kind, queens(A Q).
      Hero shows two pairs, kings and queens(K K).

SB wins with three of a kind, queens(A Q).

Byłem przekonany, że gość tutaj gra z top parą, typu: AQ, KQ, QJ, Q10. Zastanawiałem się nad callem tylko dlatego, że za mną miałem jeszcze dwóch graczy. Zagrałem call i przegrałem 80-20.

Tutaj przykład jak nie grać 109off. Totalny fish. Call preflop do 3beta i potem tylko call na flopie, wsytarczył raise i by mnie nie było, a tak, dzięki :s_biggrin:

Graj rękę

Known players:
      BU:
      $2.92
      SB:
      $2.62
      BB (Hero):
      $3.87
      UTG1:
      $2.00
      UTG2:
      $3.69
      MP1:
      $1.79
      MP2:
      $2.40
      MP3:
      $1.69
      CO:
      $3.98

Preflop: Hero is BB with A, K.
      4 folds, MP3 calls $0.02, CO folds, BU raises to $0.10, SB folds, Hero raises to $0.30, MP3 folds, BU calls $0.20.

Flop: ($0.63) 9, 2, 3 (2 players)
      Hero bets $0.44, BU calls $0.44.

Turn: ($1.51) K (2 players)
      Hero bets $3.13, BU calls $2.18.

River: ($6.82) 7 (2 players)

Final Pot: $6.82.
      Results follow:

Hero shows a pair of kings(A K).
      BU shows a pair of nines(T 9).

Hero wins with a pair of kings(A K).

Żeby odrobić brak internetu wczoraj, będę musiał dzisiaj jeszcze zagrać ok. 4-4,5K rąk, co może być trudne, ale zobaczymy jak dzień się ułoży.

Podsumowując sesja na +2,24$, 1146 rozdań Bankroll ~52$

Zatem rozpoczynamy marsz w górę tabeli jak mawiał klasyk. A teraz czas na siłkę, nie ma lipy!
    • Broziu
      Broziu
      Brąz
      Napisane przez kolanko1990
      to jakieś podkręcone nl2 w ostatnim czasie jest bo widzę że nie tylko ja się od tygodnia morduję na tym limicie gdzie jeszcze tydzień temu robilem w sesje po 4-5 BI a teraz co sesja to na minusie albo na zero :s_biggrin: :s_biggrin: Albo tak podkręcili poziom na nl2 albo ja jestem wariatem i za wysoki poziom dla mnie tu jest :f_biggrin: (wcześniej grałem nl25 SH :s_cry: )
      Rzeczywiście wg. mnie może podkręcone to za mocne słowa, ale jest na pewno procent graczy ogarniających, do tzw. fishów trochę się zwiększył, co nie znaczy, że nie można osiągnąć niezłego profitu. Napewno troszke trudniej jest, ale jeśli nie przejdziemy NL2 to możemy wogóle przestać grać w pokera! :D

Cierpliwość, cierpliwość, jeszcze raz cierpliwość!

Z NL25 na NL2, a co to brak BM, czy może ważne wydatki? :rolleyes:
    • kolanko1990
      kolanko1990
      Brąz
      na forum od: 18.06.2011 Posty: 602
      a walne spamem i sie pochwale co ma z pokera :)

philips 224el2 - 600-700 zl (bo już nie pamiętam dokładnie)

timex tx word series 500 - 1400 zl

logitech z-5500 - 1300 zl

LG 32LV3550 - 1500 zl

a i jeszcze zapomniałem dodać że dzisiaj się zapisałem na prawojazdy kat. A za 1200 zl też z pokera :)
    • Broziu
      Broziu
      Brąz
      No nieźle. Myśle, że moje zakupy dzięki pokerowi online ograniczyły się do kilkunastu procentów Twojej sumy :nh

Ale nie o tym ten temat :]

Właśnie zakończyłem drugą i ostatnią sesję dzisiejszego dnia. 1126 rozdań, 4,38$ do przodu, także najlepsza sesja od początku challengu.

Zdecydowanie na prowadzenie wysuwa się jedno rozdanie spośród rozegranych, a mianowicie 4way allin preflop ?(
      Troche psuje to wszystko fakt, że wszyscy oprucz mnie byli shortstackami(50-60BB). Jak pewnie się domyślacie, był to spot wygrany przezemnie, a na łapie trzymałem tzw. "piczki" czyli QQ. Pewnie kogoś zdziwi, że z taką ręką brałem udział w takim rozdaniu, ale już spiesze z wyjaśnieniem.

Gość ze wczesnej otwiera za 4BB dwóch gości calluje, ja na siedzę na BB i gram za 22BB, po czym od gościa, który otwierał dostaje tylko call(=odrazu wykluczam lepsze ręcę i zakładam, że jestem z przodu), typ, który najpierw callował do beta, nagle gra raise allin( zakładam, że ma średnią parę) i dostaje calla od typa, który callował jako 3ci(tutaj to już zakładam totalne gówno, może jakiś niski pocket). Więc gram allka, dostaje calla od original raiser, który pokazuje AK, następny pokazuje TT i ostatni KJ. Wygrywam rozdanie, w którym miałem ~50% preflop.

Graj rękę

Known players:
      BU:
      $1.27
      SB:
      $7.78
      BB (Hero):
      $2.10
      UTG1:
      $2.22
      UTG2:
      $4.73
      MP1:
      $1.68
      MP2:
      $1.78
      MP3:
      $2.03
      CO:
      $1.00

2 folds, MP1 raises to $0.08, 2 folds, CO calls $0.08, BU calls $0.08, SB calls $0.07, Hero raises to $0.44, MP1 calls $0.36, CO raises to $1.00, BU calls $0.92, SB folds, Hero raises to $2.12, MP1 calls $1.24, BU calls $0.27.

Flop: ($6.13) 6, 2, 7 (4 players)

Turn: ($6.13) 3 (4 players)

River: ($6.13) 7 (4 players)

Final Pot: $6.13.
      Results follow:

Hero shows two pairs, queens and sevens(Q Q).
      BU shows a pair of sevens(K J).
      MP1 shows a pair of sevens(K A).
      CO shows two pairs, tens and sevens(T T).

Hero wins with two pairs, queens and sevens(Q Q).

Roll 56,35$
    • chandlerr12
      chandlerr12
      Brąz
      na forum od: 20.06.2011 Posty: 575
      Miałem na gościa okrągłą liczbę rąk wynoszącą 0, także totalny unknown
      No i co w związku z tym...? Bez pomocnego programu, nagle te wszystkie umiejętności, cała ta nabyta wiedza się jakoś ulatnia, czy co się z nią dzieje?
    • Broziu
      Broziu
      Brąz
      Nie bardzo rozumiem do czego pijesz kolego? :)

Nie miałem na gościa statystyk, wobec tego nie mogłem uzyskać żadnej korzyści z posiadania programu w tym przypadku, kumasz? Bo rozłożyć tego na czynniki pierwsze już się nie da :tongue:
    • endrju39
      endrju39
      Brąz
      na forum od: 25.02.2009 Posty: 42
      Napisane przez Broziu
      Druga sesja dzisiejszego dnia i trzecia w całym challengu w końcu na plus. A zatem powiedzienie do 3 razy sztuka lubi się sprawdzać.

1401 rąk, +5,11$

Z ciekawszych rozdań to 2 razy stackowałem się z shortami(ok. 40-45BB), raz moje AK poległo z AQ, żeby w drugim podobnym rozdaniu moje AQ shipnęło pota vs AK. Czyli jednak jest sprawiedliwość :D

Rozdanie, które być może jest warte zamieszczenia, właśnie wrzucam poniżej:

Graj rękę

Known players:
      BU:
      $2.14
      SB:
      $0.90
      BB (Hero):
      $2.00
      UTG1:
      $1.98
      UTG2:
      $2.10
      MP1:
      $1.99
      MP2:
      $4.76
      MP3:
      $3.11
      CO:
      $1.43

UTG1 raises to $0.04, 7 folds, Hero raises to $0.12, UTG1 calls $0.08.

Flop: ($0.25) T, A, 7 (2 players)
      Hero checks, UTG1 bets $0.06, Hero raises to $0.18, UTG1 calls $0.12.

Turn: ($0.61) J (2 players)
      Hero checks, UTG1 bets $0.06, Hero calls $0.06.

River: ($0.73) 4 (2 players)
      Hero checks, UTG1 bets $0.12, Hero raises to $1.64, UTG1 calls $1.50.

Final Pot: $3.99.
      Results follow:

UTG1 shows a pair of aces(A K).
      Hero shows a pair of queens(Q Q).

UTG1 wins with a pair of aces(A K).

Miałem na gościa okrągłą liczbę rąk wynoszącą 0, także totalny unknown.
      Preflop 3bet, spada As na flopie, więc check, gość gra jakiś supermały bet, więc pomyślałem, że jest duża szansa, że chce shipnąć tą pulę, no więc zagrałem raise, żeby zobaczyć czy ma tego Asa. Okazało się, że ma, bo zagrał call. Turn spada J dający gutshota, więc ponownie gram check, a typ znowu gra jakiś śmiesznie mały bet, więc oddsy(nawet jak na gutshota mam kapitalne) - gram call. River blank. Gram check, w tym momencie, do głowy przychodzi mi myśl, że jestem w stanie zgarnąć tą pulę o ile on zabetuje, wrzuce stacka, bo stawiam go na AK, no może AQ, ale to wątpliwe, bo sam mam QQ. Dlatego obstawiłem go idealnie na AK, on zagrał bet(znowu jakiś śmiesznie mały), ja raise allin i nawet napisałem mu na czacie: "AK". Niestety po ok 20-30 sekundach zastanowienia zagrał call pokazując właśnie AK. :s_confused:
      Dobry read to za mało, ale jest to cenna wiadomość na przyszłość, że taki fish nie zrzuci Top pary. :s_biggrin:

Bankroll 53,27$
      hero= :s_cool:
    • Broziu
      Broziu
      Brąz
      Uff..dzisiejsza poranna sesja pod względem ilości nietuzinkowych rozdań przerosła chyba moją głowę. Wynik niestety mógłby być lepszy, ale 2,31$ zebrane po 1359 rozdaniach napewno nie daje powodów do zmartwień.

Bankroll 58,64$

Także tego...na przykład:
      1)przegrałem rozdanie moje AA na AK, w którym trafiłem seta na flopie
      2)przegrałem rozdanie mając AK trafiając top two na flopie, a na riverze ulepszając układ do full house
      3)przegrałem set over set, ale na to w zasadzie nie ma rady
      4)wygrałem AA na KK - to też się zdarza
      5)dostałem 3bet allin za 1,26$ trzymając na ręce AA, myślicie, że call był tu dobrą opcją? :D , ziomek pokazuje Q7, Flop 77X, ale magiczny As na turnie ratuje tego pota
      6)wygrałem AK na AQ na allkach preflop
      7)i popełniłem głupi błąd stackując się na flopie z QQ vs two players co kosztowało mnie ~2$

Ogólnie to podczas 1359 rąk, 9 razy miałem AA i pięc razy KK, z których wyciągnąłem ledwo ~3$

PS: A no właśnie, gdzieś wśród tych rozdań jest ukryty royal straight flush, ale to tajemnica :nh

Nie mam czasu teraz zamieszczać tych wszystkich rozdań, wrzucę Wam to najciekawsze i być może też ciekawie(choć niekoniecznie dobrze rozegrane)

Częstujcie się:

Graj rękę

Known players:
      BU:
      $1.05
      SB:
      $2.86
      BB:
      $1.00
      UTG1 (Hero):
      $2.54
      UTG2:
      $2.13
      MP1:
      $1.93
      MP2:
      $2.72
      MP3:
      $2.66
      CO:
      $2.81

Preflop: Hero is UTG1 with A, K.
      Hero raises to $0.08, 3 folds, MP3 calls $0.08, 4 folds, 3 folds, 2 folds, BB folds.

Flop: ($0.19) A, K, 4 (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $0.12, Hero calls $0.12.

Turn: ($0.43) Q (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $0.32, Hero raises to $1.10, MP3 raises to $2.46, Hero calls $1.24.

River: ($5.23) A (2 players)

Final Pot: $5.23.

Results follow:

MP3 shows a royal flush(Jd Td).

Hero shows a full-house, aces full of kings(As Ks).

MP3 wins with a royal flush(Jd Td).
    • Broziu
      Broziu
      Brąz
      Czwarty raz z rzędu nad kreską. Tym razem skromne 1,15$, bo też rąk nie było zbyt wiele - 988. Wróciłem po ponad 24 godzinach bez gry i mam nadzieje dzisiaj wyrobić choć dzienną normę, a może jak się uda to nawet nadrobić poprzednie dni.

Jedno interesujące rozdanie zdarzyło się podczas tej sesji. Rozdanie, z którego na takich stawkach, przy takim stacku i w tym momencie(turn) nie ma szans ucieczki. Flush vs flush

Graj rękę

Known players:
      BU (Hero):
      $2.06
      SB:
      $2.91
      BB:
      $2.00
      UTG1:
      $1.96
      UTG2:
      $2.53
      MP1:
      $2.00
      MP2:
      $2.07
      MP3:
      $1.47
      CO:
      $1.53

Preflop: Hero is BU with Q, 9.
      6 folds, Hero raises to $0.07, SB calls $0.06, BB folds.

Flop: ($0.16) 3, 2, 9 (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.10, SB raises to $0.20, Hero raises to $0.60, SB calls $0.40.

Turn: ($1.36) 7 (2 players)
      SB checks, Hero bets $1.39, SB calls $1.39.

River: ($4.14) J (2 players)

Final Pot: $4.14.
      Results follow:

Hero shows a flush, queen high(Q 9).
      SB shows a flush, ace high(A 5).

SB wins with a flush, ace high(A 5).

Bankroll 59,84$
    • Broziu
      Broziu
      Brąz
      1720 rozdań, jeden przegrany flip, i dwa przegrane poty, w których w momencie showdownu byłem faworytem conajmniej 65-35. Ogólnie -1,88$.

Może to był błąd, ba napewno to był błąd, że zamiast drzemki po siłce zdecydowałem się zagrać z "na wpół otwartymi" oczami. No, ale challenge to challenge, nie ma opierdalania się!

W tym momencie od początku, a to już 6 dzień zagrałem ~15K rąk, a powinienem około 20K. Jak widać to wyzwanie nie będzie takie łatwe do wykonania, ale jak to mawiał klasyk "póki karta..tfu..piłka w grze..."

A zatem do drzemki marsz!

PS: Bankroll 56,67$

Następna sesja ~2K rąk, -1,18$ - dziwne rzeczy się dzieją przy tych stołach. Dobranoc :ayfkm: