[HM2] odds

• tobihasz
      tobihasz
      Brąz
      na forum od: 26.08.2010 Posty: 269
      Siema, da się tak zrobić żeby w hm2 pokazywał mi oddsy podczas gry ???
      i jeszcze jedno pytanko jak skopiować staty z huda przeciwnika na forum oceny rąk tak żeby ciągle nie przepisywać ręcznie.
  • 2 odpowiedzi
    • jacekszy0
      jacekszy0
      Global
      na forum od: 06.12.2009 Posty: 226
      Już ktoś chyba pytał i nie da się. Przecież staty są liczone z zapisanych już danych rozegranych a oddsy musiałbyś mieć na bieżąco czyli tracker musiałby zaciągać dane np. z chata (musiałyby być wtedy pokazywane wszystkie komunikaty krupiera) a z tego co się orientuje to trackery jednak mają problemy z danymi na bieżąco.

Sam pisałem kiedyś taki kalkulator oddsów na żywo i miałem problem żeby dobrać się do okienka z czatem i na tym poległem bo zwykłe odwołanie się do kontrolki windows mając uchwyt nie działało na starsach BTW: pewnie dlatego, że ta kontrolka była pewnie przez nich jakoś przerobiona ;)

Swoją drogą dobrał się ktoś kiedyś programowo do tego pola z czatem? Bo jak mówie próbowałem i mi się nie udało zwykłymi metodami z WinApi do pobierania uchwytu okna/kontrolki.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

jest możliwe, aby HM2 pokazywał oddsy podczas gry, aczkolwiek tylko na iPoker i PokerStars, trzeba ustawić livetracking, więcej informacji:
      http://hm2faq.holdemmanager.com/questions/31/HUD+Options+%7B47%7D+Site+Options

Co do wklejania rąk ze statystykami:
      Z poziomu HoldemManagera klikasz prawym przyciskiem na daną rękę i wybierasz 'Copy with stats', następnie wrzucasz do konwertera (uwaga, nie wszystkie konwertery obsługują taką hh), a potem wrzucasz prosto na forum.

Pozdrawiam