[PT3] Nie importuje

• Yooogas
      Yooogas
      Brąz
      na forum od: 24.12.2009 Posty: 12
      Witam,

jak odpalam import dlaczego nie chce czytać tego a dzień wcześniej to zapisał

PartyGaming: Unable to load hand history file: C:\Programs\PartyGaming\PartyPoker\HandHistory\YooGAS\20121125\Hverager?i.txt

co się stało?

Pokazywane ręce po wygranej pokazuje nadal w złym miejscu (np AK u kolegi obok) jak to zmienić?

pozdrawiam
  • 8 odpowiedzi
    • Yooogas
      Yooogas
      Brąz
      Ktoś wie ?
    • Yooogas
      Yooogas
      Brąz
      Nikt się nie spotkał z takim przypadkiem?
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 891
      Cześć Yooogas,

Mam pytanie. Czy nie importuje Ci żadnych rąk czy tylko rąk z niektórych stołów?
      Czy to nie jest przypadkiem taki sam problem jak tutaj?

Pozdrawiam
    • Yooogas
      Yooogas
      Brąz
      Dzięki, zmieniłem te znaki ręcznie i już wszystko ok czyli będę musiał tak robić jeśli znowu to się powtórzy, a mam jeszcze jedno pytanie pokazuje mi ręce które miał przeciwnik i ja nie na tych miejscach co powinno a hud wyświetla się poprawnie co jest nie tak ?
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 891
      No niestety na niektórych stolikach z tymi dziwnymi znakami trzeba albo potem zmieniać je ręcznie, albo zmienić ustawienia w Windowsie.

Co do wyświetlania przez HUD rąk w złych miejscach to czasem tak się zdarza. Spróbuj po prostu w momencie gdy się wyświetlają przeciągnąć je na właściwe miejsca (chyba prawym przyciskiem myszy) a potem dać "Save layout" i właściwe ustawienie powinno zostać zapamiętane.

Pozdrawiam
    • Yooogas
      Yooogas
      Brąz
      Statystyki z Hud'a są w dobrym miejscu, ale jak masz shows i dwóch się stakuje to po tym kto wygrał pokazuje jakie mieliśmy ręce i właśnie te ręce w złych miejscach pokazuje ;( nie wiem co może być problemem przed formatem nie miałem tego problemu.

Pozdrawiam
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

przestaw je w odpowiednie miejsce i zapisz layout. :s_ugly:

Będziesz musiał to zrobić "na kilka razy", bo oczywiście nie przestawisz wszystkich kart jednocześnie, bo nie spotkasz się raczej z całym stołem na SD. ;)

Pozdrawiam.
    • Yooogas
      Yooogas
      Brąz
      Ok już kumam, thx ;]