Siema również konto PP po przerwie bardzo długiej zostało przypomniane przez pokerstrategy helpdesk:P bo po przebytej chorobie zachciało mi się grać i budować rolle stopniowo na roznych roomach wiecej w blogasku moim rąk i samych wpisów :) będzie wiecej umieszczanych z uwagi na wiecej czasu dla grindowania MTTe Od cieniasa do grinderasa Mtete

Mały ship a cieszy bo z 0 rolla zrobiony dzis grałem boostera na PP 5k$ i z 11k fielda zakonczyłem okolo 300 pozycji co dało mi 3.5$ rolla :P , nie przerywajac fazki na gre postanowiłem zagrać 3$+R 2k$ oczywiscie wbiłem w turek jak w fishownie shark z ostrymi zebami zacząłem gryzc na poczatku 3x up stack 2k na allinie KK poszlo push pre bo fishownia callowala, ale za to pozniej sie skrocilem do 800:P , a wiadomo ze nie mialem rolla bo na starsach ogolnie gram i nie moge wyplacac bo bonus jest do wyrobienia :P 3 miejsce po 6 h tez cieszy ale mogło być lepiej kilka złych decyzji i chłop mial 1:8 stacka roznice i ciagle stealował wiec pushnąłem 99 na 200k stacku i niestety AQ tym razem pokazał Q876Q boad :f_cry: a panna kampowała zebym odpadł bo miala jeszcze mniejszy stack ale liczylem na to ze jak sie podwoje to bedzie ona w tarapatach a tak może i 2 miejsce by było. anyway next time :P , chyba bede pykać tam mniejsze turki może podbuduje sobie rolla na PP soft nie pasuje mi strasznie MODa odpalilem ciekawego i odrazu lepiej grać sie zaczeło:)