[Equilab] equilab uciekł "za ekran" - jak go przywrócić

• ohayonippon
      ohayonippon
      Brąz
      na forum od: 10.03.2012 Posty: 1 761
      no właśnie, mam problem z equilabem i nie umiem tego ogarnąć.Mam windows 7, odpalam equilaba, daję na wybór zakresów i teraz to okienko uciekło na bok. Nie umiem go przywrócić. Odinstalowywałem program ale ponowna instalacja też nic nie dała. Na pasku widzę że okno jest, ale go nie widzę ;/ mam windows 7. co robić ?( ?( ?( ?( ?( ?(
  • 7 odpowiedzi
    • azg
      azg
      Brąz
      na forum od: 26.05.2008 Posty: 1 450
      Masz drugi monitor? podłącz, będzie tam :p

A jak nie - ppm na pasek zadań -> ułóż okna obok siebie, spróbuj
    • ohayonippon
      ohayonippon
      Brąz
      opcja druga nie działa. ide podłączyć lapka pod tvika. jak nie da rady to jeszcze spróbuje wywalić youruninstallerem. a jak nie to format;/
    • ohayonippon
      ohayonippon
      Brąz
      jaka żałosna sytuacja. ale ogarnąłem. dzięki, ogarnęło się jak zacząłem jak głupi podłanczać i odłączać(która forma jest poprawna hmm) telewizor.
    • Sepurta
      Sepurta
      Brąz
      na forum od: 21.10.2010 Posty: 758
      Napisane przez ohayonippon
      jaka żałosna sytuacja. ale ogarnąłem. dzięki, ogarnęło się jak zacząłem jak głupi podłanczać i odłączać(która forma jest poprawna hmm) telewizor.
      Nawet Firefox wie, że ta druga =)
    • ohayonippon
      ohayonippon
      Brąz
      a nie czasem - wyłączamy/włanczamy ?;d jakos tak jest w reklamie hehe
    • Netcod
      Netcod
      Brąz
      na forum od: 17.01.2012 Posty: 147
      Siema na przyszłość klikasz na pasku zadań program który masz poza zasięgiem naciskasz znaczek Windows na klawiaturze + Shift i jedziesz strzałkami lewo prawo aż zobaczysz program:) w zależności po której stronie masz dodatkowy monitor niby. win + shift to przeniesz na inny monitor zachowując pozycję. win + strzałki to min max przenies do boku lewy prawy popatrz sobie przydatne funkcje można układać np przegladarki koło siebie:) lewo prawo etc itd
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez Netcod
      Siema na przyszłość klikasz na pasku zadań program który masz poza zasięgiem naciskasz znaczek Windows na klawiaturze + Shift i jedziesz strzałkami lewo prawo aż zobaczysz program:) w zależności po której stronie masz dodatkowy monitor niby. win + shift to przeniesz na inny monitor zachowując pozycję. win + strzałki to min max przenies do boku lewy prawy popatrz sobie przydatne funkcje można układać np przegladarki koło siebie:) lewo prawo etc itd
      Ewentualnie klikasz na pasku dany program i alt+spacja, wyskoczy Ci menu kontekstowe, wybierasz 'Przenieś', ustawiasz myszkę na swoim monitorze i klikasz strzałkę -> lub <- :f_thumbsup: