[HM2] Brak HUD'a po update Party Poker

• keszelz
      keszelz
      Brąz
      na forum od: 17.10.2011 Posty: 147
      Przed update'em wszystko grało. Po pojawia się komunikat "waiting for hands", a w Raportach nie ma danych.A np. na bwin jest ok.Czy ktoś ma podobny efekt? Albo pomysł jak to naprawić?
  • 8 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

czy masz soft w języku angielskim?
      Czy próbowałeś dodać HUD za pomocą TableFindera?

Pozdrawiam
    • keszelz
      keszelz
      Brąz
      Napisane przez salyk
      Witam,

czy masz soft w języku angielskim?
      TAK. Poza tym przecież jeszcze nie tak dawno działało.

Teraz sobie pomyślałem.ze problem jest w zmianie użytkownika. Właśnie to wyjaśniam, ale po update zmienili mi nazwę użytkownika (nazwa konta pozostała). Co jest oczywiście skandalem i tego nie rozumiem !!! Jednak czy jeśli, to jest ten problem, to ten fakt powoduje taki efekt.?Dotychczas sadziłem,ze HM2 sprawdza nazwę konta , ale może jest inaczej. Jeśli tak, to czy można coś zmienić w HM2, aby zaczął czytać np. po podaniu innej nazwy w HM2? Gdzie?
    • keszelz
      keszelz
      Brąz
      Czy po zmianie nazwy użytkownika (nie konta) np. był piotr teraz jest piotr11
      należy ( jeśli tak to gdzie) wpisać w HM2 tegoż piotra11?

A może w w katalogu HandHistory trzeba obok katalogu piotr dodać piotr11 lub zamienić piotr na piotr11
    • keszelz
      keszelz
      Brąz
      Nie ma takiej możliwości czy też naprawdę nikt nie wie o należy zrobić jeśli zmieniono nick gracza na PP i przestało pobierać dane oraz wyświetlać HUD. Nie wiem. Mam dopisać do aliasów nowego nicka?
    • Ziro75
      Ziro75
      Brąz
      na forum od: 15.02.2011 Posty: 57
      Hej,
      dopisz nowy alias do HM2, i powinno znowu latać.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Stwórz alias, do którego będą należeć wszystkie Twoje nicki i sprawdź czy widać rozegrane ręce w Reports.

Ustaw też od nowa ścieżkę importu bo być może zaznaczyłeś konkretnie folder ze starym nickiem i dlatego z nowego nie pobiera hh.
    • keszelz
      keszelz
      Brąz
      Salyk ... JESTEŚ WIELKI. Miałem ustawiona ścieżkę do konkretnego nick'a zamiast do katalogu HandHistory.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez keszelz
      Salyk ... JESTEŚ WIELKI. Miałem ustawiona ścieżkę do konkretnego nick'a zamiast do katalogu HandHistory.
      :f_thumbsup: :f_thumbsup:

Najważniejsze, że się udało rozwiązać problem :f_thumbsup:

Polecam ustawić jako docelowy katalog z HH, bo później znów zmienisz nick, wypadnie to z głowy i będzie szukanie problemu ;)