[PT4] Działało i przestało - HELP

• Smokie111
      Smokie111
      Srebro
      na forum od: 12.05.2011 Posty: 379
      Witam prosze o pomoc. Nagle przestał działać HUD na Starsach . Od dawna posiadam zarejstrowanego i skonfigurowanego pt4. Zaznacze, że nic nei zmieniałem w ustawieniach a język to angielski. Dodatkowo, hud tak jak działał to dalej działa na ftp i party pokerze. Hud przestał działać tylko na starsach i wyskakuje taki komunikat jak zaczynam pobierać ręce :

Acha, robiłem restarty programów i komputera - nic nie pomogło
  • 11 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

czy zastosowałeś się co komunikatu? Sprawdziłeś, z jakich ścieżek PokerTracker importuje rozdania na PokerStars, oraz czy masz na pewno włączoną opcję przenoszenia zaimportowanych plików do innego folderu?

Dodatkowo zapytam, czy masz najnowszą wersję BETA PT4?

Pozdrawiam.
    • Smokie111
      Smokie111
      Srebro
      All - tak , posiadam stable 4.04.1 czy zainstalować tą bete ?
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      Tak, zainstaluj ją.

Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, to zajrzyj do folderu z HH, gdzie zapisuje ją PokerStars i zobacz, czy faktycznie jest tam dużo plików, czy nie.

Pozdrawiam.
    • Smokie111
      Smokie111
      Srebro
      Nadal nie śmiga. Jest tam koło 40 plików, a teraz dodatkowo padł hud na ftp , party - nie sprawdzalem teraz.
      Jak się usunie te pliki bądz zmieni folder zapisywania rak z ps wyskakuje ten sam kominukat.
      Tak samo też się dzieje jeśli ręcznie te pliki przeniose.
      Załozenie nowej bazy danych przywróciło do zycia huda na ftp ale niestety ten na starsach dalej sie nie odpala :/
    • Smokie111
      Smokie111
      Srebro
      Ogolnie wtf po 3 godzinach odpalił się hud na jednym z kilku stołow , ale traktuje go jakbym był obserwatorem a na nim nie grał - a gram ?!?

Edit: po usunięciu all co nie chciało się zimportować ruszyło i zaczeło pobierać na bieząco.
      Dzięki, za podpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      Ciekawe dziwne zachowanie PT4. Dzięki, że napisałeś, co pomogło, z pewnością przyda się ta informacja innym osobom, które napotkają ten problem.

Pozdrawiam.
    • Ihave2outs
      Ihave2outs
      Brąz
      na forum od: 03.01.2010 Posty: 105
      wiecie może dlaczego HUD otwiera sie tylko mi w ongame a w innych sieciach nie?W zakladce danej sieci np bossmedii nie mam HUD options ,a tylko w ongame mam. Co nalezy zrobic by HUD był widoczny z innych sieci?
    • Ihave2outs
      Ihave2outs
      Brąz
      na forum od: 03.01.2010 Posty: 105
      dziekuje wam [Treść wyedytowana] wszystkim za pomoc, aby WAM sie [Treść wyedytowana] wszystkim HUD wieszał

/wulgaryzmy - Skibcio
    • kainel
      kainel
      Brąz
      na forum od: 28.11.2008 Posty: 212
      dziekuje wam [Treść wyedytowana] wszystkim za pomoc, aby WAM sie [Treść wyedytowana] wszystkim HUD wieszał

najlepszym miejscem na zadawanie pytań o pt4 jest o dziwo forum pt, a nie forum ps. polecam właśnie tam zadać kurczę pytanie.

[treść edytowana]
      // proszę liczyć się ze słowami - dohpaZ
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj Ihave2outs,

Prosiłbym o zachowanie kultury w swoich wypowiedziach.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi wśród problemów zgłoszonych przez użytkowników PokerStrategy.com, najlepiej opisać swój problem w nowym wątku, lub wątku podobnym i dokładnie opisać swój problem.

Prawdopodobnie nie masz ustawionej ścieżki dostępu do historii rozdań Poker Heaven.

Pozdrawiam.
    • AGrochowski
      AGrochowski
      Black
      na forum od: 15.01.2009 Posty: 395
      witam, wyskakuje mi ten sam komunikat co u autora tematu. Ręce się importują ale są na nie swoich miejscach. Mam najnowszy PT4, zaznaczoną opcję przenoszenia rąk do innego folderu.

EDIT: Ehh żadko kiedy dostaję odpowiedzi w tym dziale na moje pytania :/

Jakby ktoś szukał to taką odpowiedzieć dostałem na forum PT4 - pomogło

"Please go to Tools > Setup Assistant and run through the site configuration and that will import and move the existing hand histories."