[inne] hm 1

• prawyprosty
      prawyprosty
      Brąz
      na forum od: 19.01.2007 Posty: 63
      Witam , mam problem z HM1 1,12,09 . Wiesza mi się tzn zaimportuje mi około 3ech rozdań i wisi . Huda musze ręcznie ustawiać i gdy wyskoczy okno do ustawień też wisi.Po zakończonej grze widzi w historii wszystkie ręce ale na bieżąco nie pokazuje .Chciałbym prosić o link do nowszej wersji bo na stronie HM nie moge znależć chce mi zrobić upgrate do HM2 . Ja wole jedynke więc bardzo proszę o link , z góry dzieki
  • 9 odpowiedzi
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 894
      Cześć prawyprosty,

Tutaj masz bezpośredni link.

To z tej strony link na samym dole HM1 - Update Existing Install - Version 1.12.10b.

Pozdrawiam
    • prawyprosty
      prawyprosty
      Brąz
      Dzieki !!! pozdrawiam
    • prawyprosty
      prawyprosty
      Brąz
      witam ,myślałem że pomoże , cały czas to samo.Muszę recznie przesuwać kwadrat na stolik wtedy statsy aktualizują ,co zrobić żeby było ok?wszystko mam w jezyku ang itd tylko HUD nie działa tak jak powinien,pomocy jeszcze raz
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      Hej,

Podaj więcej informacji:
      - jaki pokerroom?
      - co grasz?
      - system operacyjny?

I czy działał wcześniej, a teraz przestał?

Pozdrawiam
    • prawyprosty
      prawyprosty
      Brąz
      witam,
      888
      cash game 6max
      win XP
      działał , zainstalowałem ostatnio jave, może od niej przestał
      opis jak to wygląda:)
      odpalam stolik odpalam HM1 i auto import,importuje mi jedną ręke po czym komunikat przy auto imporcie żebym czekał 5s bo nie ma nowych.Od samego początku Huda nie ma ,musze ręcznie przeciągnąć.Pokazuje mi HUD że mam jedną ręke rozegraną,kolejne rozdanie i nie dodaje nowych.Znowu przeciągam kwadrat na stolik i wtedy zaległe rozegrane rece pokazuje ale znowu na bierząco ich nie dodaje i przez to HUD ich nie uwzględnia.Po zakończonej sesji w HM wszystkie ręce są
    • prawyprosty
      prawyprosty
      Brąz
      te przeciąganie na jednym stoliku jest męczące a co mówić o większej ilości,apropo 888 to jeszcze od was miałem link,pozdrawiam
      acha dodam że utworzyłem nową database i cały czas to samo
    • prawyprosty
      prawyprosty
      Brąz
      jeszcze o jednym zapomniałem a mianowicie
      statystyki miałem poukładane ,przypisane do każdego gracza że nie musiałem ich ustawienia korygować teraz po przeciągnięciu kwadrata musze poczekac około minuty żebym mógł je poustawiać bo mam wrażenie że HUD wisi i nie chce drgnąć :)
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      Hej,

To nie wina Javy. Był update oprogramowania pokerroomu i musi wyjść poprawka do HM1, żeby rozwiązać problemy z HUD-em. Na razie działa tylko przez przeciąganie z Table Findera.

Co więcej, support HM napisał, że na razie koncentrują się na wydaniu uaktualnienia do HM2, a poprawka do HM1 wyjdzie tylko wtedy jeżeli jej wprowadzenie będzie stosunkowo łatwe. Jeżeli będzie wymagała dużo czasu/wysiłku to w ogóle mogą jej nie wprowadzić bo wiadomo, że kiedyś całkowicie zrezygnują z uaktualniania HM1.

Podaję link do postu z forum HM (po angielsku) gdzie znajdziesz te informacje. Także trzeba czekać lub doraźnie radzić sobie z przeciąganiem bo nic się nie da na razie zrobić.

Pozdrawiam
    • prawyprosty
      prawyprosty
      Brąz
      ok,dzikuje bardzo za info,pozdrawiam