Crushing micro stakes - non grinder version.

• kfiacior24
      kfiacior24
      Brąz
      na forum od: 27.01.2010 Posty: 1 540
      Hej,

Jako że z sukcesem zakończyłem swój poprzedni challenge, a widzę że challenge mnie motywują wychodzę do Was z propozycją.

Olbrzymia większość challengy na forum opiera się na dużym volume. Wiem że są wśród nas(np ja) gracze którzy nie są w stanie grać 5k rąk dziennie, albo 100 SnG na dobę. Moja propozycja wygląda więc następująco

Proponuje challenge na następujących zasadach :

Platforma - dowolna
      BR startowy - 50$
      BR docelowy - 25 BI na nl 25 czyli 625 $
      Maksymalna liczba rąk w tydzień - 12000
      Co gramy - NL Holdem , BR jak kto lubi liczy się wynik, fast fold, sh,fr co kto woli, do wyboru do koloru byle nie więcej niż 10k rąk tygodniowo.

Jako że grając cash nie ma właściwie możliwości weryfikacji postępów liczę na Waszą uczciwość i niekombinowane raporty z HM'a. Nagrodą będzie zbudowany roll na 25 i możliwość pokazania niedowiarkom że można w rozsądnym czasie zmiażdżyć mikro.

Zapraszam do zabawy

Podsumowanie :

0[|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||]650$ philenvyy NL2[x] NL5[in progres] NL10[]

[B]0[|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||]650$ Kfiacior24 NL 2[x NL 5[in progress]] NL 10[] [/B]

[B]0[|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||]650$ Spajson NL 2[] NL 5[in progress] NL 10[] [/B]

0[|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||]650$ kolanko1990 NL2[x] NL5[in progres] NL10[]

0[|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||]650$ yarish PLO2[x] PLO5[in progres] PLO10[]

0[|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||]650$ Vestelth NL2[in progres] NL5[] NL10[]

[B]Dodatkowe info :
      - yarish gra omaszkę dla porównania
      - rotie21 - zaczyna od nl5 (67$)

Przykro mi ale więszkej ilości uczestników nie dam rady obsłużyć ;) , więc zapisy uważam za zamknięte
  • 374 odpowiedzi