[PT4] Baza rąk

• mirek119
      mirek119
      Brąz
      na forum od: 09.01.2011 Posty: 163
      Otóż korzystam z wersji testowej PT4 na 3 komputerach jednocześnie. Mam pytanie:
      Jak zaimplementować ręce z jednej bazy do drugiej, gdy są na innym komputerze? Da się to zapisać w postaci jakiegoś pliku? Zamierzam również kupić Poker Trackera i wrzucić tam też rozdania z czasów kiedy grałem jeszcze na wersji testowej.
  • 4 odpowiedzi
    • mirek119
      mirek119
      Brąz
      Nie da się pomóc?:D
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 929
      Napisane przez mirek119
      Nie da się pomóc?:D
      Cześć mirek119,

Da się, da :) .

Wszystkie pliki z rękami zimportowanymi do PT4 znajdują się w folderze Processed, którego dokładną lokalizacje znajdziesz w Configure->Site & Import Options. Pliki z tego folderu musisz przekopiować na drugi/trzeci komputer i zaimportować je za pomocą Get Hands From Disk i wskazać odpowiedni folder. A z tych pozostałych komputerów przekopiować na pierwszy itd. Trochę roboty z tym będzie :) .

Pozdrawiam
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,
      po wygaśnięciu triala, można nadal robić normalnie eksport z poziomu samego PT4. Przed chwilą sprawdziłem to dla pewności.

Wchodzimy w Database ->Export Hands, przechodzimy do zakładki Advanced, zaznaczamy poker room, lub limity, lub co chcemy wyeksportować i ... eksportujemy. :)

Pozdrawiam.
    • mirek119
      mirek119
      Brąz
      Dziękuję pięknie.