[HM2] ostatni update

• MIKEengineer
      MIKEengineer
      Brąz
      na forum od: 01.11.2011 Posty: 983
      Witam!
      Po ostatnim update Holdem Manager 2,tym z tym nowym popupem program DOSŁOWNIE (nie jest to moja przesada) nie nadaje się do użytku. Reaguje na kliknięcia z conajmniej kilku, a często kilkunastosekundowym opóźnieniem, zawiesza się co chwilę, wykrzacza HUDa.

Używałem wszystkich wersji tego programu, ale teraz producenci sięgnęli dna. Program nie nadaje się do użytku.

Support nie odpowiada. Czy jest możliwość zwrotu pieniędzy?
  • 26 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

zapewne zależy to od czasu, jaki program używałeś. Musisz się kontaktować z supportem HoldemManagera2.

Uruchamiasz program 'jako administrator'?

Ogólnie na dniach ma wyjść kolejny update do programu, może on coś pomoże..

Pozdrawiam
    • MIKEengineer
      MIKEengineer
      Brąz
      OK, to w takim razie poczekam cierpliwie :)
    • MIKEengineer
      MIKEengineer
      Brąz
      Salyk a wiesz może kiedy ma wyjść ten update? Jakieś dokładniejsze info? Praktycznie nie jestem w stanie grać. Program nie reaguje na żadne kliknięcia. Nie nadaj się do użytku w dosłownym znaczeniu tego słowa.

Jeżeli niedługo to może warto wstrzymać się z grą na kilka dni. Jeśli to miałby być jakiś dłuższy okres to może warto by było kupić PT4?
    • philenvyy
      philenvyy
      Brąz
      na forum od: 14.01.2011 Posty: 746
      A może po prostu Twój komputer nie daje rady? U mnie po updacie zauważyłem nawet zmianę na + w szybkości działania
    • Ziro75
      Ziro75
      Brąz
      na forum od: 15.02.2011 Posty: 57
      ten ostatni update HM2 to była beta, tak się doczytałem, a idąc tym tropem wspomniana i oczekiwana "dobra" poprawka dopiero będzie, tyle że nie wiadomo do końca kiedy
    • MIKEengineer
      MIKEengineer
      Brąz
      Rzeczywiście jest to wersja beta. Przeinstalowałem HM2 spowrotem, bez tej durnej update i chodzi jak burza :)

Dzięki wielkie za pomoc panowie! :)
    • MIKEengineer
      MIKEengineer
      Brąz
      Powiedzcie mi drodzy koledzy jak wielkim, skończonym idiotą trzeba być, żeby wypuścić oficjalny update, ze wszystkimi bugami, które posiadała beta + jeszcze dwa razy wolniejszym działaniem.

Dalej jest problem z widgetami, program pracuje bradzo niestabilnie, niedaje się do użytku.

Czy jest szansa, żeby Ci skończeni kretyni (bo obok prawdziwego programisty nigdy w życiu nawet nie stali) nauczyli się podstaw tej pięknej "sztuki" jaką jest programowanie?
    • pypciu86
      pypciu86
      Brąz
      na forum od: 20.12.2011 Posty: 187
      Witam mozna juz na spokojnie zrobic najnowszy update z nowym POPUPEM zeby wszystko dzialalo bez problemu ??
      kompa mam w miare mocnego :) ale zastanawiam sie czy zrobic teraz czy poczekac ?? pzdr
    • Panmorz
      Panmorz
      Srebro
      na forum od: 27.09.2011 Posty: 7 607
      Ja osobiście nie widzę żadnej różnicy w działaniu HM2 teraz po aktualizacjo do najnowszej wersji.
      U mnie zarówno teraz i przed tym działa tylko podstawowy HUD podczas gry.
      O wyświetlaniu podczas gry pop-upa nie ma mowy, bo żeby wyświetlił mi się pop-up na jakimś przeciwniku to muszę czekać nawet kilkanaście sekund, co oczywiście uniemożliwia mi granie z pop-upem. Wszystkie więc podstawowe statystyki ustawiam więc w tym podręczny wyświetlanym HUD-zie, by były cały czas widoczne.

Ale przed aktualizacją było u mnie to samo i teraz jest.
      Podejrzewam, że mam za słaby sprzęt (procesor 1,8 Ghz - jednordzeniowy - jak kupowałem komputer, to nie było czegoś takiego, jak kilka rdzeni - a komputer ma 6 lat). Pamięci RAM mam 1,5 GB.
      No i mam WINDOWS 7 ULTIMATE, który jest trochę ciężki, jak na 1,5 GB RAM-u.
      Ponadto antywirus obciąża system.

Podejrzewam, że aby poprawnie działał pop-up trzeba mieć porządną maszynę z cztero rdzeniowym mocnym procesorem i pamięcią RAM 8GB.

Najlepiej niech się wypowiedzą Ci, którzy mają takie mocne maszyny, jak u nich działa pop-up.
    • pypciu86
      pypciu86
      Brąz
      teraz bez (update) popup na przeciwniku wyswietla sie odrazu 1sek:)
      sprzet skladalem pod poksa 4rdzen, 16gb ram,dysk SSD
      wczesniej mialem slaby komp to hm1 mi zamulal przy dluzszej grze na 8/10stolach.... a co dopiero hm2 strach myslec ...
      to zrobie update i zobacze co sie bedzie dzialo :)
    • Panmorz
      Panmorz
      Srebro
      @pypciu86

Ile dałeś za taką maszynę?

PS. Dysk SSD - napisz, czy bardzo pomaga w praktyce?
    • maklakiewicz
      maklakiewicz
      Srebro
      na forum od: 20.03.2008 Posty: 1 428
      Napisane przez Panmorz
      Ja osobiście nie widzę żadnej różnicy w działaniu HM2 teraz po aktualizacjo do najnowszej wersji.
      O wyświetlaniu podczas gry pop-upa nie ma mowy, bo żeby wyświetlił mi się pop-up na jakimś przeciwniku to muszę czekać nawet kilkanaście sekund, co oczywiście uniemożliwia mi granie z pop-upem. Wszystkie więc podstawowe statystyki ustawiam więc w tym podręczny wyświetlanym HUD-zie, by były cały czas widoczne.

Podejrzewam, że mam za słaby sprzęt (procesor 1,8 Ghz - jednordzeniowy - jak kupowałem komputer, to nie było czegoś takiego, jak kilka rdzeni - a komputer ma 6 lat). Pamięci RAM mam 1,5 GB.

Podejrzewam, że aby poprawnie działał pop-up trzeba mieć porządną maszynę z cztero rdzeniowym mocnym procesorem i pamięcią RAM 8GB.

Najlepiej niech się wypowiedzą Ci, którzy mają takie mocne maszyny, jak u nich działa pop-up.
      Co za idiota zainstalował ci na takim rupieciu Windows 7?
    • MIKEengineer
      MIKEengineer
      Brąz
      Napisane przez maklakiewicz
      Napisane przez Panmorz

Co za idiota zainstalował ci na takim rupieciu Windows 7?
      +1
    • MIKEengineer
      MIKEengineer
      Brąz
      Napisane przez pypciu86
      Witam mozna juz na spokojnie zrobic najnowszy update z nowym POPUPEM zeby wszystko dzialalo bez problemu ??
      kompa mam w miare mocnego :) ale zastanawiam sie czy zrobic teraz czy poczekac ?? pzdr
      Zdecydowanie tego nie instaluj. Serio.
    • pypciu86
      pypciu86
      Brąz
      sam skladalem komputer cos okolo 3000zl mnie wynios z SSD jestem bardzo zadowolony wszystko smiga szybko nie ma co porownywac zwykly dysk..

MIKE wlasnie zainstalowalem zanim jeszcze napisales sugerowalem sie to co napisal PANMORZ ze nic sie nie zmienia ale potwierdzam lipa konkr,nie da sie grac na dluzsza mete :(

MIKE jakbys mogl to napisz w jaki sposob wrociles do wczesniejszej wersji ?? pzdr
    • MIKEengineer
      MIKEengineer
      Brąz
      Nie ma innej możliwości niż odzyskiwanie systemu :D O ile miałeś wcześniej utworzony punkt przywracania. Ewentualnie możesz zapytać, może któryś z chłopaków z forum ma gdzieś na dysku starą instalkę.

Dodatkowo możesz jeszcze poszukać gdzieś w necie starej instalki, ale póki co polecam przywracanie systemu windows.
    • Panmorz
      Panmorz
      Srebro
      Napisane przez pypciu86
      MIKE wlasnie zainstalowalem zanim jeszcze napisales sugerowalem sie to co napisal PANMORZ ze nic sie nie zmienia ale potwierdzam lipa konkr,nie da sie grac na dluzsza mete :
      Ale dlaczego lipa?
      U mnie działa ta nowa wersja. Hud działa bez zarzutu. Gram na 6 stołach kilka godzin i jest OK.
      A z pop-upem to zawsze miałem problem z winy komputera.
    • pypciu86
      pypciu86
      Brąz
      u mnie tez dziala ale gorzej niz wczesniej ,muli sie i zawiechy ma, takze mnie nie odpowiada cos takiego, jak nie zalatwie starej wersji to bede musial grac z tym :(

a tak pozatym to komputer teraz troche na wyzszych obrotach pracuje zauwazylem po updacie... ramu wiecej zre..... pzrd
    • kaarols
      kaarols
      Brąz
      na forum od: 06.03.2009 Posty: 1 226
      Ta chyba była sprawna
      http://www.holdemmanager.com/Downloads/7633_Hm2AutoUpdate.exe (7633)

Mike jaką masz wersje?
    • 1
    • 2