[inne] Ongmachine spamuje na czacie

• pomurz
      pomurz
      Brąz
      na forum od: 26.02.2010 Posty: 1 992
      Siema
      mam problem z ongmachine bo przy włączonej opcji autorebuy wpisuje mi na czacie 10.00 i to wysyła. Śmieszna sytuacja się robi kiedy betuję grubo i na deepie włącza mi się rebuy bo w staku zostało mniej niż 100 bb i zaraz po becie na czacie pisze "10,00". Miał ktoś podobny problem? Wie jak naprawić? Jeszcze bana dostanę za spamowanie czata :facepalm:
  • 2 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj pomurz,

Bana nie dostaniesz za wpisywanie na chacie "losowych" liczb. No chyba, że do tych liczb dopiszesz kilka swoich "uwag" dotyczących np. złej gry przeciwników.

Najlepiej zamknąć okno chatu i do niego nie zaglądać. Jeśli jednak koniecznie chcesz mieć włączonego chata to musisz tak ustawiać okna aby przycisk od rabuja nigdy nie był zasłonięty.

Jednak od czasu do czasu na chacie będą się pojawiać te liczby, tego się chyba nie da w 100% wyeliminować.

Pozdrawiam.
    • pomurz
      pomurz
      Brąz
      na forum od: 26.02.2010 Posty: 1 992
      Dzięki za odpowiedź.
      To raczej przeciwnicy po tych dziesiątkach dopisują swoje uwagi :P Mam zawsze zamknięte okno czatu i dziesiątki wpisują się obojętnie czy okna na siebie zachodzą czy nie. Napisałem na forum ongmachina, może coś wymyślą.