[HM2] HM2 Problem z użytkownikiem

• bartekdrzewo148
      bartekdrzewo148
      Brąz
      na forum od: 21.06.2011 Posty: 387
      Zwracam się z prośbą o rozwiązanie mojego problemu dotyczącego tego, że w holdem managerze 2 nie wyszukuje mi mojego konta na pokerstarsach a za tym nie mogę włączyć nawet huda, inne poker roomy ładują się normalnie i mogę wtedy wczytać bazę
  • 18 odpowiedzi
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 932
      Cześć bartekdrzewo148,

A czy w ogóle importują Ci się rozdania z PokerStars?
      Sprawdź w oprogramowaniu PokerStars (musi być w wersji angielskiej) czy masz zaznaczone w Options->Instant Hand History Options "Save My Hands History".
      Następnie sprawdź czy ścieżka do folderu gdzie mają być zapisywane ręce, którą widzisz w oprogramowaniu PokerStars jest taka sama w HM2 w Hand Importing->Auto Import Folders.

Jeżeli nie jest taka sama albo w ogóle jej nie ma to musisz ją zmienić/dodać w HM2. Zwróć szczególną uwagę na nazwę folderu, bo często jest tam PokerStars a powinno być PokerStars.EU

Daj znać czy pomogło.

Pozdrawiam
    • bartekdrzewo148
      bartekdrzewo148
      Brąz
      wszystko to co napisałeś zrobiłem już wcześniej i nie mam pomysłu jak zrobić żeby było dobrze= ) wszystkie inne pokerroomy nie wykrywa, a w hm2 nie wykrywa jakby wgl pokerstarsów..
    • bartekdrzewo148
      bartekdrzewo148
      Brąz
      inne pokerroomy wykrywa miało być= )
    • bartekdrzewo148
      bartekdrzewo148
      Brąz
      ^ hmm?
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      Rozumiem, że rąk w ogóle nie widać w HM2, tzn. nie możesz ich przejrzeć? Sprawdź w folderze C:\HM2Archive czy ręce z PokerStars są tam przenoszone czy nie, a także czy są cały czas w folderze gdzie zapisuje je PokerStars. Czy w ogóle stara się je importować? Czy możesz je zaimportować z opcji Manual Import? Czy w ogóle możesz wybrać takiego użytkownika w HM2 jak Twój nick z PokerStars czy nie masz zaimportowanej ani jednej ręki?

Czy uruchamiasz PokerStars jako administrator?
      Czy masz najnowszą wersję HM2?

Co grasz na PokerStars? Może Zoom? Czy Twój problem jest w jakimś stopniu podobny do tego?

Proszę podaj jak najwięcej informacji i co robisz/zrobiłeś żeby rozwiązać problem.

Pozdrawiam
    • bartekdrzewo148
      bartekdrzewo148
      Brąz
      własnie, ręce się nie zapisują w folderze C:\Hm2Archive, znaczy nie są przenoszone, wszystko co wyżej napisałeś robiłem. A więc, tak nie mam zaimportowanej ani jednej ręki. Nie, chodzi tu ogólnie o cash games bądź turnieje, nie koniecznie zoom. Jeszcze mam pytanie, jak mogę ustawić na party bądź wpt aby statystyki były ładnie rozmieszczone przy nickach a nie gdzieś na środku, przez table findera jakoś nie idzie, nie wykrywa mi stołu.
    • bartekdrzewo148
      bartekdrzewo148
      Brąz
      i jeszcze mam pytanie, czy można ustawić w hudzie tak, ze jak najade myszką na danego gracza to pokazywało 9 pozycji jak gram na 9 osobowym stole czy tylko EP MP CO BTN SB i BB?
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      A jak próbujesz importować poprzez Manual Hand Import->Import Folder i wybierasz folder z rękami z PokerStars to co się dzieje?

Co do PartyPoker/WPT to jeżeli masz w sofcie ustawione preffered seating przy stole to w HM2 musisz ustawić takie samo w HUD options->Seating Preferences. Jeżeli HUD jest cały czas w złym miejscu to można go poprzesuwać w odpowiednie miejsca prawym przyciskiem myszy. Pamiętaj, że każde oprogramowanie musi być w języku angielskim, żeby HUD się poprawnie wyświetlał.

Jeśli chodzi Ci o popup to w HM2 możesz sobie ustawić własny popup według własnych preferencji w HUD Options->Popup Designer, ale to już raczej wyższa szkoła jazdy.

Pozdrawiam
    • bartekdrzewo148
      bartekdrzewo148
      Brąz
      to importuje, ale i tak nie widać ich w holdem managerze 2, nie wiem czemu akurat tak jest na pokerstarsach.. tak tak wiem język angielski, wszystko zrobione, mam, nie mam pojęcia czemu nie wykrywa mi użytkownika..
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      To jeszcze 2 opcje do wypróbowania:
      1. Spróbuj stworzyć nową bazę danych (Database Manager->i zielony plus z lewego dolnego rogu) a następnie spróbować zaimportować do niej ręce z P* i sprawdź czy są widoczne.
      2. Przeinstalowanie HM2.

Pozdrawiam
    • bartekdrzewo148
      bartekdrzewo148
      Brąz
      ani jedno ani drugie nie działa; / no cóż trzeba będzie przesłać bankrolla na ftp i tam grać
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      Niestety nic mi już nie przychodzi do głowy. Zawsze możesz napisać do supportu HM2 na adres support@holdemmanager.com
      Może oni coś poradzą na ten problem.

Pozdrawiam
    • bartekdrzewo148
      bartekdrzewo148
      Brąz
      dziękuję za poświęcony mi czas, do zamknięcia
    • Karpi97
      Karpi97
      Brąz
      na forum od: 19.07.2010 Posty: 3
      ja również mam problem w HM2 ale innego rodzaju, jak włączam cashe to mi normalnie pokazuje statystyki a gdy włączam turniej to wyskakuje tylko "waiting or hands" i sie w ogole nie wczytuje i przez caly turniej nie pokazuje żadnych statystyk
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      Napisane przez Karpi97
      ja również mam problem w HM2 ale innego rodzaju, jak włączam cashe to mi normalnie pokazuje statystyki a gdy włączam turniej to wyskakuje tylko "waiting or hands" i sie w ogole nie wczytuje i przez caly turniej nie pokazuje żadnych statystyk
      Cześć Karpi97,

A o jakim pokerroomie mowa?

Pozdrawiam
    • Karpi97
      Karpi97
      Brąz
      o zapomaniałem napisać, faktycznie :) o full tilcie, dziekuje
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      Hej,

Co chwila update'ują oprogramowanie FTP dlatego trzeba ciągle trzymać rękę na pulsie i aktualizować HM2. Tutaj masz link do najnowszej jeszcze nieoficjalnej wersji.

Wszystkie informacje o najnowszych wersjach HM2 znajdziesz tutaj w podwieszonych tematach.

Pozdrawiam
    • Karpi97
      Karpi97
      Brąz
      z tą nowszą wersją działa poprawnie, dziękuje bardzo za pomoc ;)