[HM] Problemy z importowaniem rak na ZOOMie

• Megacorpse
      Megacorpse
      Brąz
      na forum od: 29.03.2011 Posty: 475
      Witam,

mam problemy z HM na zoomie, w zakladce import widze, ze rece sa importowane automatycznie, jednak nie widac ich w innych zakladkach (session, graph, hands etc.) oraz nie dziala mi HUD. Znalazlem tez plik z rekami z zooma w folderze i dodatkowo recznie je zaimportowalem do HMa, dalej ich nie widac.

Na normalnych stolikach wszystko dziala jak nalezy lacznie z HUDem, wszystko odpalam jako administrator, HM jest uaktualniony do najnowszej wersji.
  • 2 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

w samym HoldemManagerze wyczyść filtry, możliwe, że przez to nie widzisz rąk.

Co do HUDa, czy masz soft w języku angielskim?

Pozdrawiam
    • Megacorpse
      Megacorpse
      Brąz
      na forum od: 29.03.2011 Posty: 475
      Czesc,

filtry mam wyczyszczone, dowiedzialem sie o tym z innego tematu :) wszystkie programy mam w jezyku angielskim.
      Niestety ciagle nie widze w HMie rak z Zooma, sprawdzalem czy rece sa przenoszone do folderu /HMarchive tak jak reszta i wszystko wydaje sie ok, z jakiegos powodu nie widac ich w HMie, mysle ze to bedzie tez powod dla ktorego nie widac HUDa na stolikach Zoom, niestety szukalem po roznych forach gdzie uzytkownik opisywalby taka sytuacje, jednak nic nie znalazlem :(