[HM2] niegrzeczny HM2 zgubił rączki + optymalizacja

• TheBluffPL
      TheBluffPL
      Platyna
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 896
      witam szefostwo :)

jeszcze kilka pytanek ode mnie, na ostatnich 3 stronach nic na ten temat nie było

1) wczoraj przeniosłem całą bazę HM2 na nowy komputer (rączki przenosiłem ręcznie na pendrive'ie). wszystko jest OK do 7. listopada, od 7. listopada do 16. listopada nie wykrywa mi żadnej ręki, gdzie one się mogły podziać? na starym laptopie wszystko było OK.

napisałem już maile do PokerStars, FTP i WPT czy mogliby przesłać moje hand history w pliku .txt (eksportując w sofcie P* rece z ostatniego tygodnia dostałem tylko 200 ostatnich handów) z tego okresu, ale szczerze mówiąc nie wierzę, żeby ogarnęli temat

2) czy dla szybkości (i dokładności?!) importu rąk w auto imporcie ma znaczenie dokładny folder, z którego ręce się importują? tj. chodzi mi o WPT, mam po prostu c:\Programs\WPT + subfolders, a ręce ZDAJE SIĘ (bo jak włączam ten folder to nie ma żadnych rąk) w c:\Programs\WPT\WPTPoker\HandHistory.

3 (i ostatnie) co polecacie dla optymalizacji HM2? co wyłączyć, żeby najlepiej śmigał? czytałem coś o NoteCaddy, ale do tej pory nie wiem gdzie to się znajduje, chyba z przemęczenia. jak dotąd traktowałem HM2 tylko do podsumowania sesji (gram HU bez HUDa), teraz chce zacząć grać też sesje MTT.

pozdrawiam,
      za poświęcenie czasu i ew. odpowiedzi snap :sdrink IRL jeśli będzie okazja

ps. oczywiście wszystkie softy mam w języku angielskim z zaznaczonym zapisywaniem hand history.
  • 3 odpowiedzi
    • TheBluffPL
      TheBluffPL
      Platyna
      nie doceniłem Starsów i WPT, propsy. wysłali pięknie całą historię rąk za ten okres, FTP jak na razie głucha noc, noc głucha, ale to u nich std od relauncha, także steady Eddy.

napisałem podziękowania Starsom po przesłaniu rąk i zaskarbili sobie moje serduszko ich kolejnym mailem, mają rozmach:

Hello XXX, Not a problem in the world, seeing that our goal here at PokerStars is to keep our players happy and for them to enjoy the best poker experience online while receiving the best support we can offer. Anything we can do to be of any assistance to you, XXX. If there is anything else I can do to assist you or should you have any further questions, thoughts or comments I kindly ask that you do not hesitate to contact us again. We are here for your assistance and your assistance only and are always more than happy to be of any help. Thank you XXX, for choosing PokerStars!

:pokerface: :sdrink

niemniej pytanie o optymalizację nadal aktualne :)
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 894
      Cześć TheBluffPL,

To, że PokerStars bezproblemowo wysyła historię to wiedziałem, ale miło się dowiedzieć, że WPT (więc pewnie Party Poker też) robi to równie sprawnie. Co do FTP to chyba support po ponownym otwarciu nie działa jeszcze za dobrze.

Jeżeli masz jeszcze ten stary komputer i możesz na nim uruchomić HM2 to możesz wyeksportować ręce z tych dni z Database Manager->Export

Swoją drogą dziwne, że tak gdzieś po prostu te ręce zaginęły w akcji.

Co do optymalizacji to podaję linka do FAQ ze strony HM2, na której znajdziesz wiele porad dotyczących zarówno sprzętu, systemu operacyjnego, postgreSQL i samego HM2, które mają na celu przyśpieszenie działania HM2.

Co do pytania numer 2 to raczej nie ma to wielkiego znaczenia dla szybkości.

Pozdrawiam
    • TheBluffPL
      TheBluffPL
      Platyna
      WPT za pierwszym razem wysłało mi historię z czterech dni, poprosiłem o kolejne, przeprosili za niedopatrzenie, napisali, że postarają się wysłać asap i po godzince przesłali pozostałe, także elegancko :f_cool:

dzięki za linka, ogarnę później w wolnej chwili :sdrink