[HM2] Jak dostosowac HUD do 18 os Turbo?

• kosciasty
      kosciasty
      Brąz
      na forum od: 30.10.2008 Posty: 829
      Wiatam
      Właśnie zaopatrzyłem sie w HM2 i próbuje go jakoś ogarnąć i dostosować do swoich preferencji.
      Do rzeczy banalnie prostych jednak to nie nalezy ;) Zgłaszam się więc z prośbą o pomoc do was :)
      Jakie statystyki uważacie za potrzebne/ niezbędne?
      Gram $3 i $7, 18os Turbo na P*
      Tak na początek chciałbym się oswoić z grą z HUD'em , więc duża ilość stat. nie bedzie chyba najlepszym pomysłem, nawał informacji może być ogromny ;) . Z czasem pewnie dodawać będe kolejne.
      Co uważacie za Minimalny zestaw stat, jakie optimum?

Wszystkie sugestie sa mile widziane
      Pozdrawiam
  • 2 odpowiedzi
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 934
      Cześć kosciasty,

Myślę, że prędzej odpowiedź na takie pytania znajdziesz na forum strategicznym SNG.

Tutaj częściej pojawiają się tematy związane z problemami z instalacją, importem rąk, niewyświetlaniem się HUD-a itd.

Twoje pytanie bardziej dotyczy umiejętności takiego dobrania statystyk, żeby jak najlepiej poznać grę i słabości przeciwników, a na takie pytania najlepiej odpowiedzą inni gracze SNG, którzy mogą nie zaglądać do tego działu, za to częściej udzielają się na forum strategicznym (a również korzystają z HM2).

Temat zostawiam bo może znajdzie się ktoś chętny udzielić Ci odpowiedzi w tym wątku, ale możesz także założyć taki wątek w dziale SNG, gdzie według mnie łatwiej znajdziesz odpowiedź.

Pozdrawiam
    • kosciasty
      kosciasty
      Brąz
      na forum od: 30.10.2008 Posty: 829
      Dzieki :)
      I tak tez zrobie :f_thumbsup: