Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

KIKAIDA Micromilions

• 35 odpowiedzi
    • 13Kikaida
      13Kikaida
      Brąz
      na forum od: 15.08.2012 Posty: 225
      Event 8 tracimy 5k chipsów, na słabego gracza generalnie, myślę że spoko call mimo wszystko

http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/1207268_2DB0811D30
    • sz3sz
      sz3sz
      Brąz
      na forum od: 20.04.2010 Posty: 5 824
      zdecydowanie wole bet/call ale taka indukcja (jak masz solidne ready) tez spoko
    • 13Kikaida
      13Kikaida
      Brąz
      Kolejna przerwa,

Event 7 przyjęliśmy spoko akcję 88 holdnęły na 66 ogólnie byłem nieco confused bo po openie z co dostalem shipa za 18 bb od w miarę solidnego gracza, ale cos mimo wszystko mi nie pasowało bo widzialem wczesniej że trapuje nutsy.

55k stack, już w kasie 35 miłych BB :)

Event 8 odbudowaliśmy się po tamtym spocie do 30k, ogólnie kilka mniejszych pól, z ciekawszych double trap agrofisha z AK, no i też dorzuciłem ze sb, do megamultiwaya JJ i tez fajną pulę zbudowałem na tym spocie.

Ogólnie wesoły stolik oby mnie szybko nie przeniosło :)
    • Wombat
      Wombat
      Trener
      Trener
      na forum od: 12.02.2011 Posty: 3 818
      Napisane przez 13Kikaida
      Event 8 tracimy 5k chipsów, na słabego gracza generalnie, myślę że spoko call mimo wszystko

dlaczego sam nie betujesz ?
    • StankoJestMoimBogiem
      StankoJestMoimBogiem
      Basic
      na forum od: 12.11.2012 Posty: 13
      //spam - jeneral86
    • 13Kikaida
      13Kikaida
      Brąz
      preflop standard open,

oceniłem obu graczy na słabych, jednego nawet bardzo, także ich callrange na sb i bt jest mega wide.

sb ma trash totalny bo w 3 wayu slaby gracz nigdy nie bedzie trapowal, tylko wsunie dobra reke Ax s tez ew slabe pary , a tu hit or fold jest tp bez kikera i ew fdraw bo suited,

nie betuję z uwagi na to ze gracz jest mega agresywny, i na takim boardzie liczę na to ze zabetuje z pozycja i będę mógł go raiseowac, lub callowac.

plan mialem taki, ze przy jego becie shipuje na niego, bo x/ship wyglada mega mocniej niz faktyczna wartość mojego 99 na tym boardzie, biją mnie u niego tak naprawde tylko sety, które zazwyczaj ma rzadko, a wsuwa mi tam bardzo dużo, bo wszystkie fdraw, overy, pockety do 88 wlacznie chodz zakladam ze 99+ raisuje pf, bo jest slaby i nie sadze aby z pozycja sbluf szykowal na any boardzie, na moim stacku call jest zawsze profitowy z 99 na tym boardzie wiec lepiej x callowac w sumie bo pushinie badz betuje wiecej, a wiedzac ze jestem ahead, po co mam go zrzucac, przy check przeciwnika mam dodatkowa informacje, szansa na hit fd u przeciwnika maleje, widzę czy nie spada over, a jak tak to jaki i spokojnie go wtedy moge zarepowac, i jak odwija się to go zazwyczaj ma
    • 13Kikaida
      13Kikaida
      Brąz
      http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/1207472_6546FBB1F3

smutna izolacja, ale spokojny stack nadal :)
    • 13Kikaida
      13Kikaida
      Brąz
      Napisane przez Wombat
      Napisane przez 13Kikaida

dlaczego sam nie betujesz ?

a Ty co sadzisz o rozgrywaniu overpair na takich boardach?
    • 13Kikaida
      13Kikaida
      Brąz
      Event 7 generalnie, to byłem trochę confused gdyz nie mialem zadnego spota przez pewien czas gdzie na pomoc przyszly Rakiety, niestety na BTN i udało się ukraść blindy, na szczescie chwile potem Double UP 88 holdneły na A9

Event 8 bez emocji, 25k stack ~30bb
    • 13Kikaida
      13Kikaida
      Brąz
      Event 7 po zabawie You finished the tournament in 144th place.

iso goscia 8bb z 66 na 12bb i hbreaking call z cut'a

1st in mial KQo

jednakże AA u hero 3 i pozamiatane
    • 13Kikaida
      13Kikaida
      Brąz
      O hotach słów kilka, dzisiaj bez itm

2.2 JTs < 65s typek łapie drugą parę na riverze

3.3 AK < AQ < TT

4.4 QQ < AJs

Dobra informacja o drugim Micromilions,

Event 8 wlaśnie Double up na blindwars ~30bb obecnie 20bb i chyba już w kasie
    • 13Kikaida
      13Kikaida
      Brąz
      http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/1208126_22C5D0CFB3

aż wrzucę
    • 13Kikaida
      13Kikaida
      Brąz
      Event 8 zakończony standardowo flipem AQo < 99

You finished the tournament in 561st place

GL jutro
    • 13Kikaida
      13Kikaida
      Brąz
      DAY 2

bez emocji, z hotów nic nie wpadło

Z Trzech eventów które miałem zagrać zagrałem dwa późniejsze.

BI z niewykorzystanych oczywiście wracają do profitu. Jestem zobowiązany wliczyć do profitu również turniej w którym się zarejestrowałem ale spaz którego dokonałem zobowiązuje mnie do oddania wpisowego.

Co do drugiego micromilions, 11$ superKO bardzo spoko się grało, upolowałem jedno bounty, jednak w kluczowym rozdaniem przed ITM okazał się być pocket 9, który wsunąłem z MP na std open od gracza z utg+2 miałem 12 bb wiec nie było się nad czym zastanawiać, niestety dostałem call od co, i Ship od btn, co mnie zniszczyło,

utg fold,
      co fold,
      btn QQ

tak więc 99 < QQ

Do profitu dorzucam bonus o którym pisałem, wlaśnie skończyłem 30k weekly za FPP tam skromne 9$ ale zawsze coś niestety nadziałem się 44 vs TT na open fold nie było miejsca, teoretycznie open wygląda mocniej, ale miałem duży stack na sb, który lubil sobie callować,i szczur na bb wiec postanowiłem sobie shipnąć na szczura z btn.

Wish me luck Jutro!
    • 13Kikaida
      13Kikaida
      Brąz
      Po 27 handach w Event 36 przyszły rakiety, i ryzykownie max value wyciągnięte.

gosciu co na 4 calował to fish, z utg 3x ogarniety gracz rzadko bedzie otwierał niskie pockety, chyba ze do poprawienia statów openrange z utg, wiec na seta go nie obstawiałem, tylko jakiś overpair ewentualnie overy, jednak po callu shipa to był overpair dla mnie który bije. Obawiać się mogłem możliwości skompletowania shipnietego przez fisha fdraw, ale ku temu jestem rownież ahead na flopie, i rownie dobrze tamten przeciwnik moze wsuwac fdrawy i handy typu K5s etc A5 malo mozliwe bo mam 2 blockery

http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/1238163_261DD0C638

chwile potem myślę że oldschool overbet 4 value był optymalny

http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/1238182_8A961ED007
    • dark1one
      dark1one
      Brąz
      na forum od: 25.01.2008 Posty: 920
      jak dla obie ręce wyglądają tragicznie... tak naprawdę tragicznie... Nie możesz zostać z asami w 4-way pocie, na późniejszy call trzeba mieć dobre staty... W drugim przykładzie bet sizing nie istniał...
    • 13Kikaida
      13Kikaida
      Brąz
      Darki, w obu przypadkach asy zostały przeze mnie rozegrane niestandardowo, doskonale wiem, że należy bynajmniej w 1 przypadku grać cardprotection, ale przyznam szczerze, w obu przypadkach po prostu bardziej opierałem się na tym aby ograć przeciwników, i wyciągnąć maxvalue, sadzę że betując turn w drugim przypadku, w swoim 2xopen/call range preflop znacznie czesciej bedę miał przypadkową 7 która już będę betował na turnie. Miałem tutaj zdecydowanie więcej readów, niż statystyk na gości, a turniej grało mi się tak dobrze jak pierwsze dwa Eventy, niestety poleciałem w standardowym spocie

http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/1238655_680E2CBE15
    • 13Kikaida
      13Kikaida
      Brąz
      Out 606 z Eventu 45 z godziny 4.00

A6s (15bb) < KQ blindwars
    • ekonom
      ekonom
      Brąz
      na forum od: 01.08.2009 Posty: 6 953
      Napisane przez 13Kikaida
      preflop standard open,

oceniłem obu graczy na słabych, jednego nawet bardzo, także ich callrange na sb i bt jest mega wide.

sb ma trash totalny bo w 3 wayu slaby gracz nigdy nie bedzie trapowal, tylko wsunie dobra reke Ax s tez ew slabe pary , a tu hit or fold jest tp bez kikera i ew fdraw bo suited,

nie betuję z uwagi na to ze gracz jest mega agresywny, i na takim boardzie liczę na to ze zabetuje z pozycja i będę mógł go raiseowac, lub callowac.

plan mialem taki, ze przy jego becie shipuje na niego, bo x/ship wyglada mega mocniej niz faktyczna wartość mojego 99 na tym boardzie, biją mnie u niego tak naprawde tylko sety, które zazwyczaj ma rzadko, a wsuwa mi tam bardzo dużo, bo wszystkie fdraw, overy, pockety do 88 wlacznie chodz zakladam ze 99+ raisuje pf, bo jest slaby i nie sadze aby z pozycja sbluf szykowal na any boardzie, na moim stacku call jest zawsze profitowy z 99 na tym boardzie wiec lepiej x callowac w sumie bo pushinie badz betuje wiecej, a wiedzac ze jestem ahead, po co mam go zrzucac, przy check przeciwnika mam dodatkowa informacje, szansa na hit fd u przeciwnika maleje, widzę czy nie spada over, a jak tak to jaki i spokojnie go wtedy moge zarepowac, i jak odwija się to go zazwyczaj ma

Sick level :f_eek:

plan mialem taki, ze przy jego becie shipuje na niego, bo x/ship wyglada mega mocniej niz faktyczna wartość mojego 99 na tym boardzie
      Po co chcesz wyglądać mocnej z OP na tym flopie ?(

a wsuwa mi tam bardzo dużo, bo wszystkie fdraw, overy, pockety do 88 wlacznie
      Dokładnie ten sam range na 18bb szipnie do twojego beta.

po co mam go zrzucac
      Nie betujesz po to, żeby kogokolwiek zrzucać, tylko dla protekcji, bo siedzisz we 3way-u z ziomkami na 18 i 12bb, w spocie, gdzie 70% turnów jest tak na prawdę dla ciebie chu**wa. ;) A przy okazji już na flopie ciągniesz value od FD, 3x, 4x , 5x, 66, 77, Ax, które pewnie i tak ci tam szipnie.

widzę czy nie spada over, a jak tak to jaki i spokojnie go wtedy moge zarepowac, i jak odwija się to go zazwyczaj ma
      Czyli leci od niego chceck, na turnie spada słaba dla Ciebie karta, i grasz b/f. Nie dość, że nie zarobiłeś betując flopa, to jeszcze spaliłeś siano b/f turna.
      Poza tym na turnie range z flopa który nie trafił i tak folduje, też nie zarobiłeś :)

Jak dla mnie ez bet/broke na flopie, czy tam bet flop/szip any turn.

Pozdro
    • 1
    • 2