[HM2] zoom a statystyki

• ohayonippon
      ohayonippon
      Brąz
      na forum od: 10.03.2012 Posty: 1 761
      no własnie, zrobiłem pierwsze kroczki na zoomie z HM2. ciezko sie ogarnać, po skonczonej sesji zapisanych mam tylko kilka rąk z rozdan na zwykłych stołach. Szybko uciekłem na zoom i pograłem z 40 minut, tych rąk nie widać. da sie cos z tym zrobić?
  • 4 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

przeniosłem Twój temat do działu technicznego, gdzie jest jego miejsce.
      Niebawem powinien pojawić się tutaj ktoś z naszych moderatorów, który będzie potrafić udzielić Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Pozdrawiam.
    • ohayonippon
      ohayonippon
      Brąz
      całkowicie kapituluje. ;/ hm zapisze sobie jedna reke na godzine, a po włączeniu sesji na nowo nie ma zadnych statystyk ;/
    • ohayonippon
      ohayonippon
      Brąz
      przejrzalem teraz pliki, zoom poker nie zapisuje rąk do plikuzwykl txt, ze zwykłych stołw sa zapisane, ale hm i tak ich nie czyta;/
      EDIT; chyba cos znalazłem, próbując odpalic folder z zapisem rąk poprostu... nie ma go, i wielu innych. czyżby były ukryte?brak dostepu? mam od wczoraj komputer, windows 7.przeniosłem zapisywanie statystyk do folderu na pulpicie, wczytywanie też. zapisało 6 rąk i cisza :( :( :( :( :( :( zle to działa na moja psychike,
    • imgoingtomirage
      imgoingtomirage
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.07.2010 Posty: 23 266
      Witaj,

Po pierwsze, to oprogramowanie poker roomu oraz zapis historii rozdań na PokerStars musisz mieć ustawiony w języku angielskim - tylko ten język jest wspierany przez Holdem Managera 2.

W oprogramowaniu PokerStars oraz HM2 musisz ustawić taki sam folder zapisu rozdań oraz autoimportu (w przypadku HM2). Ponadto pamiętaj, aby dodać swoją nazwę użytkownika na PokerStars w HM2 (prawy dolny róg głównego okna).

Następnie podczas gry klikasz Start Import i Start HUD (ten sam przycisk) i wszystko powinno ładnie działać.

Pozdrawiam.