[PT3] Ftp

• sionellin
      sionellin
      Brąz
      na forum od: 26.11.2007 Posty: 157
      witam!!!
      Mam problem z poker trackerem podczas gry na ftp tracker pomija wiele rąk działa może 10 min i sie zawiesza.... na innych roomach wszystko działa normalnie tylko na ftp jest taki problem ma ktos moze jakis pomysł jak to naprawic? byl moze jakis update po powrocie ftp?

co chwile wyskakuje taki komunikat

Invalid pot size for hand #31402546305 (Line #1435
  • 13 odpowiedzi
    • sionellin
      sionellin
      Brąz
      up
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

zrób update do najnowszej wersji beta.
      Chyba szybciej sam sprawdziłbyś, czy jakiś update wyszedł na stronie PT3, niż otrzymasz odpowiedź na forum. Wejście na stronę PT zajęłoby minutę. ;)

Strona downloadu PT3: https://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php

Pozdrawiam.
    • sionellin
      sionellin
      Brąz
      Napisane przez dragoste
      Witam,

zrób update do najnowszej wersji beta.
      Chyba szybciej sam sprawdziłbyś, czy jakiś update wyszedł na stronie PT3, niż otrzymasz odpowiedź na forum. Wejście na stronę PT zajęłoby minutę. ;)

Strona downloadu PT3: https://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php

Pozdrawiam.

dzieki za linka tylko problem w tym ze pozainstalowaniu jest jeszcze gorzej przed updatem tracker nie dzialal tylko na ftp teraz juz nie dziala nigdzie:(
      zamiast inportowac rece wyskakuje caly czas taki komunikat na czerwono
      unable to begin feeder iprort procces reason unsupported database....
      masz jakis pomysl co moge teraz zrobic? da sie odinstalowac ten update?
      pozdro
    • sikorix
      sikorix
      Brąz
      na forum od: 16.01.2008 Posty: 109
      Z tego co się orientuje (było gdzieś na forum) PT3 nie bedzie juz aktualizowany i niestety na FTP nie będzie poprawnie działał. Ale jest to dobry argument do kupienia PT4. Polecam
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      Sądzę, że jeszcze parę udpate'ów wyjdzie dla PT3, ponieważ zawiera on błędy które występują już od dawna, jak na przykład nieprawidłowe wartości All-In EV.
      Poza tym PT3 działa na FTP, tylko jest problem z HUDem przy grze na PokerStars i FTP jednocześnie.

Jeśli chodzi o błąd, to zrób pełny ( wszystkie opcje) housekeeping bazy danych. Moderator z forum PT3 twierdzi, że to może pomóc przy tym błędzie.
      Pamiętaj, że jeśli masz sporą bazę danych, to potrwa to dość długo.

Poza tym możesz spróbować utworzyć nową bazę danych, żeby sprawdzić, czy wtedy wszystko śmiga. Jeśli śmiga, to znaczy, że w bazie coś Ci się pomieszało. Może nie zezwoliłeś na update bazy przy updateowaniu samego PT3, czy coś.

Pozdrawiam.
    • sionellin
      sionellin
      Brąz
      nie ma to jak sie sluchac scecjalistow z ps nie dzialalo mi tylko ftp teraz nie dziala mi kazdy soft..... [treść edytowana] Unable to begin feeder import process. Reason: Unsupported database type: PT3_2011_10_16_131152 ()
      2012/11/16 22:35:53: Unable to begin feeder import process. Reason: Unsupported database type: PT3_2011_10_16_131152 ()
      2012/11/16 22:35:53: Unable to begin feeder import process. Reason: Unsupported database type: PT3_2011_10_16_131152 ()
      co to [treść edytowana] ma byc!!!!!!!!!!!!!

dragoste wtf ?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

ja odinstalowac twoj [treść edytowana] update ?!!!!

// wulgaryzmy - galer
    • sionellin
      sionellin
      Brąz
      /
    • diabelb
      diabelb
      Brąz
      na forum od: 02.04.2010 Posty: 373
      trochę kultury

za takie zachowania powinny być bany bo robi się tutaj coraz większy syf...
    • sionellin
      sionellin
      Brąz
      Napisane przez diabelb
      trochę kultury

idz stad
    • galer
      galer
      Brąz
      na forum od: 06.05.2008 Posty: 7 432
      Cześć sionellin.

Rozumiem zdenerwowanie spowodowane niedziałającym softem, ale proszę powstrzymaj się przed wulgarnymi wypowiedziami.

Pozdrawiam.
    • shovi
      shovi
      Brąz
      na forum od: 30.12.2008 Posty: 3 808
      @ autor: nie wiem gościu, co się tak rzucasz... piszesz, że Ci coś nie działa --> ktoś Ci podpowiada, żebyś zrobił update (bo na chuj samemu wejść na oficjalną stronę PT3 i zobaczyć, czy nie wypuścili upa?) a potem jeszcze drzesz mordę na osobę, która chciała Ci pomóc?

Ogarnij się - ja zrobiłem upa i wszystko śmiga na FTP i na wszystkim innym
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      @sionellin
      a zrobiłeś tak jak Ci poradziłem? Błąd wystąpił dlatego, że baza danych nie jest zgodna ze strukturą, której oczekuje PT3. Co z kolei oznacza, że przy update'cie spieszyłeś się i nie pozwoliłeś trackerowi zaktualizować bazy danych. PokerTracker pyta czy zaktualizować bazę po update, gdy to potrzebne, jednak jest możliwość kliknięcia, żeby tego nie robił. Jednak takie są tego skutki. Do tego napisałem Ci, co z tym zrobić.

Tak więc nie rozumiem dlaczego masz do mnie pretensje, że Tobie nie działa coś, co działa wszystkim innym. To raczej oznacza, że Ty coś namieszałeś, a nie update jest zły. Jeśli nie chcesz pomocy, to po co w ogóle o nią prosisz?

Pozdrawiam.
    • sionellin
      sionellin
      Brąz
      Napisane przez dragoste
      @sionellin
      a zrobiłeś tak jak Ci poradziłem? Błąd wystąpił dlatego, że baza danych nie jest zgodna ze strukturą, której oczekuje PT3. Co z kolei oznacza, że przy update'cie spieszyłeś się i nie pozwoliłeś trackerowi zaktualizować bazy danych. PokerTracker pyta czy zaktualizować bazę po update, gdy to potrzebne, jednak jest możliwość kliknięcia, żeby tego nie robił. Jednak takie są tego skutki. Do tego napisałem Ci, co z tym zrobić.

Tak więc nie rozumiem dlaczego masz do mnie pretensje, że Tobie nie działa coś, co działa wszystkim innym. To raczej oznacza, że Ty coś namieszałeś, a nie update jest zły. Jeśli nie chcesz pomocy, to po co w ogóle o nią prosisz?

Pozdrawiam.
      dzieki za pomoc odinstalowalem poker trackera zainstalowalem na nowo i smiga nie mam pretensji do ciebie troche mnie poniosło sorry :fdrink