[HM2] Hm2 --> Hm1

• rafalk100
      rafalk100
      Brąz
      na forum od: 17.11.2008 Posty: 2 285
      Mam mniej wiecej taki problem:
      Niestety ciągle mam problemy z HM2. Jest jakas mozliwosc zeby oddali mi kase za licencje? Tego juz nie da sie wytrzymac. Odpala sie to 10min, co jakis czas sie wiesza, HUD zbiera staty przez np 10rak a potem nic, musze wlaczac od nowa. Czasami zaskoczy od razu, a czasami HUD pojawia sie dopiero za 5odpaleniem, liczac wolne uruchamianie, trwa to jakies 30min Facepalm .

W sumie gdyby ktoś znał jakies fajne rozwiazanie to też nie byłoby źle, ale głównie chodzi mi o to, czy jest możliwość, mając licencje na HM2, przeniesienia całej bazy do HM1 i korzystania na tej samej licencji, ale z jedynki? Wiecie na pewno o co mi chodzi :) . Mam juz dosc ciąglego użerania sie z tym programem i chętnie wróciłbym do HM1.
  • 7 odpowiedzi
    • rafalk100
      rafalk100
      Brąz
      HUD smigał pare minut, potem przestał dodawać nowe ręce. Teraz wlaczam HM'a 4 raz i ciagle nic. Osiem turniejow odpalonych, tak sie nie da grac... Do tego przy wylaczaniu 5 na 10 razy zwiecha. Nosz kur...
    • rafalk100
      rafalk100
      Brąz
      Po zmianie na nowy database HUD ożył, ale co z ponad rokiem grania na przemku i zbieraniem danych na PLO i MTT? Co z wynikami ? Mozna to jakos naprawic?
    • insanepro
      insanepro
      Brąz
      na forum od: 20.04.2011 Posty: 2 697
      Witam,

Nie wiem czy dobrze rozumiem. Stworzyłeś nową baze danych tak?
      To wystarczy, że zaimportujesz ręce z HM2Archive domyślnie w C:\HM2Archive.

Pozdrawiam
    • rafalk100
      rafalk100
      Brąz
      Zrobiłem tak jak napisałes i niestety nie pomogło, HUDA wciaz nie ma, do tego zginely mi ręce z casha z ostatnich dni :(
    • rafalk100
      rafalk100
      Brąz
      Z resztą problem nie dotycz już tego huda, baz itp itd, bardziej chodzi mi o to czy można tą bazę przenieść do HM1 i korzystać z niego na licencji HM2. Jeśli nie ma takiej możliwosci to chyba czas przenieść sie na pt4, bo nie mam już sił na ten soft:/
    • insanepro
      insanepro
      Brąz
      na forum od: 20.04.2011 Posty: 2 697
      Ups, to niezbyt dobrze. Nie da się zrobić takiej podmianki licencji ponieważ to dwa osobne programy. Być może dałoby radę to zrobić po rozmowie z supportem Holdem Manager chociaż nie słyszałem by przeszedł taki manewr.
      W każdym razie KEY Holdem Manager 1 jest, krótszy od tego, który otrzymałeś przy HM2 i nie możesz go wykorzystać w innym programie niż HM2 bo zwyczajnie nie będzie pasować.
    • rafalk100
      rafalk100
      Brąz
      .
      ok, jakos sobie poradziłem, został tylko ten problem :D
      p.s. piszac posta wcisnalem jakis klawisz i poznikały mi avatary przy nickach i wszystkie obrazki z góry strony, help :s_frown: