[PT4] statistic

• 9 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

w PT4 również jest ta statystyka i nazywa się tak samo, jednak działa nieco inaczej.

Mianowicie dolicza jeszcze checki, co zmienia nieco jej wzór, a więc i wartość.

Pozdrawiam.
    • aldon7
      aldon7
      Brąz
      na forum od: 12.03.2011 Posty: 1 942
      jak mi powiesz jak moge Ci dac kilka stat to mam takie cos od boxera:

e: ewentualnie masz mojego huda na stronie pt4. zassaj go i wez sobie same te staty od agresji.
    • CainBlleetharn
      CainBlleetharn
      Brąz
      na forum od: 20.06.2011 Posty: 466
      Na stronie PT jest magazyn i tam możesz sporo statystyk znaleźć oraz inne fajne rzeczy.
    • WielkiSzu93
      WielkiSzu93
      Brąz
      na forum od: 25.03.2012 Posty: 99
      https://www.pokertracker.com/custom/stats

AFq including Checks by BillGatesIII Oct. 09, 2012
      14 downloads Flop, Turn, River and Total AFq stats including Checks in the denominator.

Rozumiem ze jest to statsa agresji na flop/turn/river bez preflopa dzialajaca w ten sposob bet+raise/call+check ?

Może ktoś z Was ma jakiegoś fajnego HUD-a do cashówek na stronie PT ?
    • aldon7
      aldon7
      Brąz
      na forum od: 12.03.2011 Posty: 1 942
      ja uzywam huda stworzonego od podstaw przez samego siebie. Jest on tez na stronce wrzucony.

moje agrro staty wygladaja tak i z tego co mowil boxer (a on jest specem od pt4) sa identyczne jak w HMie.

• CainBlleetharn
      CainBlleetharn
      Brąz
      na forum od: 20.06.2011 Posty: 466
      Napisane przez WielkiSzu93
      https://www.pokertracker.com/custom/stats

AFq including Checks by BillGatesIII Oct. 09, 2012
      14 downloads Flop, Turn, River and Total AFq stats including Checks in the denominator.

Rozumiem ze jest to statsa agresji na flop/turn/river bez preflopa dzialajaca w ten sposob bet+raise/call+check ?

Może ktoś z Was ma jakiegoś fajnego HUD-a do cashówek na stronie PT ?
      Dokładnie tak, czyli AFq liczony tak jak w HEM. Tam wyżej w magazynie przełączasz Statistics na HUD Profiles i są różne HUDy co ludzie wrzucają (m.in. znajdziesz tam HUD aldona).

Pzdr.
    • WielkiSzu93
      WielkiSzu93
      Brąz
      Aldon wgrałem sobie Twojego HUDA, używasz go do cashówek tak?
      1. Czym roznia sie staty agg factor i agg fequency i co dokładnie oznaczają?
      2. Od jakiego współczynniku Agg Factor i Agg Fequency współczynniku można uznać że gracz jest agresywny?
      3. Co to za table statsa Voluntarily Put Money into Pot % i czy grajac multitable zmieniacie stół widząc na bieżąco że jego staty są niskie a gracze przeważnie grają bardzo tight?

Pytań sporo ale ucze sie gry w pokera i niemam zamiaru popełniać błędów wole się na nich uczyć pytając lepszych graczy o tajniki gry ;)
      Dzięki z góry za odp i pozdro
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

1. AF jest wyrażane jako stosunek "agresji do pasywności", natomiast AFq, to "częstotliwość, a więc wyrażona jest w %.
      2. Ciężko powiedzieć, AFq nie używam, a AF jeszcze jest zależne od tego, jak je liczymy. Są dwie wersje, HM i PT licza je nieco inaczej.
      3. Voluntarily Put ($)Money into Pot % - VP$IP, lub inaczej VPIP, czyli podstawowa statystyka. ;)
      Oznacza, jak często gracz dobrowolnie dokłada kasę do puli, czyli blindy się nie liczą.

Pozdrawiam.
    • WielkiSzu93
      WielkiSzu93
      Brąz
      VPIP rozwinac skrót i już się człowiek gubi :) Dzięki ! Pozdro