[Challenge] S&G micro do 1$ ZAKOŃCZONY

• TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      na forum od: 03.12.2010 Posty: 1 744
      Ja idę za ciosem... Poprzedni mój challenge: [Challenge] Grając 0,25$ S&G dojść do 100$ w miesiąc. ZAKOŃCZONY

Ktoś dołączy do tego? ;)

Zapisać się mogą gracze grający S&G od 0,25$ do 1$.

Ważna informacja: nie trzeba zapisywać się na challenge profit i volume. Można na tylko 1 z nich.

Podstawowe zasady:

Grający S&G 1$ musi w miesiąc zrobić profit 250$. Musi rozegrać 1000 S&G (średnio 33/dzień).
      Grający S&G 0,50$ musi w miesiąc zrobić profit 200$. Musi rozegrać 1500 S&G (średnio 50/dzień).
      Grający S&G 0,25$ musi w miesiąc zrobić profit 100$. Musi rozegrać 1000 S&G (średnio 33/dzień).
      Jeśli ktoś chciałby przystąpić do challenge ma na wpisanie się tutaj 5 dni. To oznacza, że chętny może zapisać się nawet 13 listopada ale nie należy się wtedy obawiać bo nic na tym dana osoba nie straci. Zapisując się np 13 listopada o godzinie 15:00 dana osoba gra do 13 grudnia do godziny 15:00. Także każdy ma równe szanse!

Regulamin:
      :spade: Zapisy przyjmowane są od 9 listopada 16:50 do 13 listopada do godziny 23:59
      :spade: Zapisać mogą się osoby grające S&G od 0,25$ do 1$.
      :spade: Challenge gramy tylko na platformie Pokerstars.
      :spade: Gracz nie musi zapisywać się do obydwu challenge. Może zapisać się też tylko do challenge profit albo tylko do challenge volume.
      :spade: Koszt zapisu do challenge profit wynosi 5$.
      :spade: Koszt zapisu do challenge volume wynosi 5$.
      :spade: Jeśli gracz ukończy pozytywnie challenge profit a jest zapisany do challenge volume i tam nie rozegrał wymaganej ilości S&G to nic straconego. Jeśli ma wymaganą ilość średnią volume to challenge profit ma zaliczony. Jeśli nie ma wymaganej ilości średniej to może dalej grindować pod volume aby challenge zaliczyć.
      :spade: Jeśli gracz zapisze się do challenge i go nie zaliczy to wpisowe idzie do graczy, którzy ten challenge zaliczyli. Przykład: mamy 5 graczy biorących udział w profit czyli razem wpisowe 25$. Tylko 2 kończy pozytywnie. Zarabiają oni po 12,50$ (swoje 5$ +7,50$ profitu).
      :spade: Uczestnicy zobowiązani są do aktualizacji swojego profitu i/lub volume przynajmniej raz w tygodniu.
      :spade: Zapisujący wpłaca wpisowe do 24 godzin po zapisaniu się.
      :spade: Po miesiącu trzeba udowodnić swoje zyski i/lub volume. Będzie z tym mały problem, ponieważ ja nie mam konta na sharkscope aby to sprawdzać (może będę miał za miesiąc) ale może znajdzie się jakiś życzliwy i po miesiącu sprawdzi każdemu i wklei wyniki.
      Pytania i propozycje proszę pisać tutaj :)

Jest mały problem, ponieważ nie wiem do kogo uczestnicy mieliby wpłacać wpisowe. Może znajdzie się ktoś ze znanych osób (np jakiś moderator typu Certh) kto przetrzymałby przez ten czas te pieniądze? Jeśli nie to ja je mogę przetrzymać.
  • 76 odpowiedzi
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      Zapisuję się do challenge profit i volume. Będę grał S&G 0,50$.
      Start 9 listopada 17:30. Koniec 9 grudnia 17:30
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      Wczoraj poszło kiepsko. Na początku plus a potem minusowe serie... Szczególnie ostatnia seria poszła źle gdzie przed spaniem włączyłem sobie jeszcze chyba 12 sitów i nic nie scashowałem nawet. No ale cóż było to wkalkulowane.

[quote]
      1 dzień
      Profit: -6,69$$/200$
      Średni profit dzienny: 6,69$/6,66$
      Rozegrane S&G [COLOR=black]84[/COLOR]/1500
      Średnio rozegrane S&G dziennie: 84/50 [/quote]
    • stpawel
      stpawel
      Brąz
      na forum od: 17.05.2008 Posty: 144
      kropka kropka. Ja grywam 1$ i czasami te 0,50 turboski. Ale przez te turbo, to czasami do blindów 200/400 żadnej dobrej łapy nie mam.
      Do challengu nie zapisuje sie głownie dlatego, ze nie mam aż tyle czasu :( a szkoda szkoda. Myślę, że to zajebisty motywator.
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      Dzisiaj poszło w miarę. Plus jest chociaż mogło być lepiej. O wiele więcej niefartów niż fartów więc jak to się odwróci albo chociaż wyrówna to będzie solidnie :s_thumbsup:

Jeśli chodzi o volume to jestem zadowolony. 105 S&G i chociaż może być lepiej to nie ma co narzekać. Jutro powinienem pograć więcej ale czy plan wyjdzie zobaczymy.

[quote]
      2 dzień
      Profit: +0,72$$/200$
      Średni profit dzienny: +0,36$/6,66$
      Rozegrane S&G [COLOR=black]189[/COLOR]/1500
      Średnio rozegrane S&G dziennie: 94,5/50 [/quote]
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      Dzisiejszy dzień bardzo dobry. Wreszcie szło po mojej myśli. Grało się dobrze, volume też niezłe wykręciłem (115 S&G). No ale miałem wolne a w tygodniu volume zapewne będzie mniejsze chociaż powinienem spokojnie 1500 zagrać w miesiąc.

Kiedyś trochę grałem te 0,50$ (kiedyś były one za 0,55$) ale muszę powiedzieć, że tak dobrego zysku w dzień na tych stawkach to chyba nie miałem.

+39,11$

[quote]
      3 dzień
      Profit: +39,83$$/200$
      Średni profit dzienny: +13,27$/6,66$
      Rozegrane S&G [COLOR=black]304[/COLOR]/1500
      Średnio rozegrane S&G dziennie: 101,33/50 [/quote]
    • stpawel
      stpawel
      Brąz
      :nh
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      Dzisiaj też dobrze poszło. Mogło być lepiej ale mogło też być gorzej więc ogólnie jestem bardzo zadowolony z wyniku :)

Dziś znów udało się zrobić ponad 100 sitów :s_thumbsup:

+22,11$

[quote]
      4 dzień
      Profit: +61,94$$/200$
      Średni profit dzienny: +15,48$/6,66$
      Rozegrane S&G [COLOR=black]412[/COLOR]/1500
      Średnio rozegrane S&G dziennie: 103/50 [/quote]Oby szło tak dalej szczególnie jak w 3 i 4 dniu a rezultat z dnia 1 to były tylko "pierwsze koty za płoty" czy tam "pierwsze śliwki robaczywki" :s_p:
    • 13Kikaida
      13Kikaida
      Brąz
      na forum od: 15.08.2012 Posty: 225
      I'm In!
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      Jest mi bardzo miło, że ktoś dołączył do mnie :s_thumbsup:

Jak możesz to napisz od kiedy grasz np od dzisiaj 18:00 bo wtedy będziemy wiedzieli do kiedy grasz.

Napisz też jakie S&G będziesz grał i czy chcesz ugrać tylko profit czy też volume.

Co do wpisowego to jako, że nas jest dwóch to można zrobić tak, że honorowo jak ktoś nie podoła to wpłaci drugiemu. No chyba, że chcesz teraz to trzeba znaleźć kogoś kto nam tą kasę przechowa ;)
    • 13Kikaida
      13Kikaida
      Brąz
      na forum od: 15.08.2012 Posty: 225
      13.11.2012 15:00 1$ 90T
      profit & volume co do rozliczenia możemy zrobić to bezposrednio
    • stpawel
      stpawel
      Brąz
      Będę śledził poczynania. Liczę na częste raporty :s_thumbsup:
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      Napisane przez stpawel
      Będę śledził poczynania. Liczę na częste raporty :s_thumbsup:
      Szkoda, że się nie przyłączysz ;) No ale cóż, może jeszcze kiedyś razem porywalizujemy :s_thumbsup:

13Kikaida powodzenia :s_thumbsup:
      Co do kasy to jak piszesz najwyżej rozliczymy się po challenge. Mam jednak nadzieję, że obu nam się uda i nikt nie będzie musiał nikomu płacić :)
    • evLeisure
      evLeisure
      Brąz
      na forum od: 14.11.2011 Posty: 3 051
      Może dodamy trochę smaku :D

Kto osiągnie wyższe ROI na próbce przynajmniej 2k 0,5$, ew. 1,5k 1$, a zarazem będzie to ROI >25% ten otrzyma ode mnie 50$ ;)
    • milenes
      milenes
      Brąz
      na forum od: 12.02.2012 Posty: 5
      Muszę to przemyśleć, nie wiem czy podołam grania 50 sitów dziennie.
      Spotkaliśmy się wczoraj nawet na paru stołach. Do wieczora dam znać ;)
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      Napisane przez evLeisure
      Może dodamy trochę smaku :D

Kto osiągnie wyższe ROI na próbce przynajmniej 2k 0,5$, ew. 1,5k 1$, a zarazem będzie to ROI >25% ten otrzyma ode mnie 50$ ;)
      To miłe z Twojej strony, dzięki ;)

milenes no muszę przyznać, że trochę rodaków gra te sity. Ok to daj znać. Dobrze by było jakby było nas więcej.
    • milenes
      milenes
      Brąz
      na forum od: 12.02.2012 Posty: 5
      Gra nas cała masa. Mam mnóstwo Polaków zaznaczonych gdyż większość jest z PS a uważam ich za niezłych graczy :) Niestety nie dam rady rozegrać średnio 50 sng dziennie, życie prywatne nie pozwala. Trzymam kciuki. Napisz jak Ci dziś poszło, ja dziś na 16 sng -4,04 $
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      Na ten moment 56 S&G i +16,96$. Było coś koło 20$ na plusie ale ostatnia seria minusowa. No ale nie narzekam, jest ok :P

No a teraz seria kiepska. Nic nie wchodziło i w dodatku grałem kiepsko. No cóż o 20 odpalę kolejne.
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      Było 20$ na plusie, ogólnie chciałem tak dzisiaj z 75$ profitu razem. Najpierw dobrze mi szło ale potem coś się posypało. Ogólnie miałbym dzisiaj z 2$ na plus ale ostatnia seria poszła dobrze i udało się dociągnąć profit akuratnie do 75$ :s_thumbsup:

Ja to mam tak, że nie umiem sobie dokładać sitów... Jak się rejestruję i mam już np 25 S&G i kończę rejestrowanie się to nie dokładam nowych sitów po odpadnięciu ze starych tylko czekam aż mi się te 25 S&G skończy i zaczynam nową serię.

To taka moja blokada psychiczna i planuję za parę dni się przełamać z tym. Mogę spokojnie grać więcej sitów dziennie i chociaż nie narzekam na profit to może z jeszcze większym volume przyjdzie jeszcze większy profit. Oczywiście może być odwrotnie ale spróbuję :)

+13,79$

[quote]
      5 dzień
      Profit: +75,73$$/200$
      Średni profit dzienny: +15,14$/6,66$
      Rozegrane S&G [COLOR=black]522[/COLOR]/1500
      Średnio rozegrane S&G dziennie: 104,4/50 [/quote]
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      W sumie to na tym limicie sity odpalają się szybko więc będę grał dalej tak jak grałem.

Dzisiaj poszło bardzo dobrze. Bez żadnego stresu zasiadłem do gry i przekroczyłem stówkę profitu. Obym już nie spadł poniżej i profit rósł systematycznie w górę :s_thumbsup:

+27,18$

[quote]
      6 dzień
      Profit: +102,91$$/200$
      Średni profit dzienny: +17,15$/6,66$
      Rozegrane S&G [COLOR=black]606[/COLOR]/1500
      Średnio rozegrane S&G dziennie: 101/50 [/quote]Pozdrowienia dla Mariana ze Starsów :P