[HM2] Import bazy danych

• piotrekbc
      piotrekbc
      Brąz
      na forum od: 06.08.2008 Posty: 194
      Witam. Mam problem z importem bazy danych poker tracker 3 do HM2. HM2 widzi tą bazę danych, po wejściu w zakładkę import zaznaczam tą bazę, klikam import, pojawia się pasek postępu...po chwili info ze zakończono sukcesem, ale ani jedna ręka nie jest zaimportowana. Wie ktoś w czym problem??
  • 2 odpowiedzi
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 893
      Cześć piortekbc,

A jaką masz wersję PostgreSQL? Jeżeli 8.3 to niestety taki import może nie zadziałać bo HM2 obsługuje backup/restore bazy danych dopiero od wersji 8.4

Są dwa wyjścia:
      1. Zaimportowanie wszystkich rąk do HM2 z folderu Processed (domyślnie znajduje się w C:\Program Files\PokerTracker 3\Processed), ale to może długo potrwać (najlepiej zostawić na noc).
      2. Backup bazy danych z poziomu PT3, odinstalowanie PostgreSQL, zainstalowanie PostgreSQL w wyższej wersji, import bazy danych do PT3, a następnie import tej bazy danych do HM2 - to może się udać, ale nie musi i wtedy konieczne i tak będzie zrobienie punktu pierwszego.

Daj znać jaką masz wersję PostgreSQL i czy to właśnie jest problemem. Jak będziesz potrzebował pomocy z wykonaniem któregoś z powyższych punktów to daj znać - wtedy rozpiszę je bardziej dokładnie.

Pozdrawiam
    • piotrekbc
      piotrekbc
      Brąz
      na forum od: 06.08.2008 Posty: 194
      Cześć. No właśnie opcja z importem z folderu processed jest mi znana. Jeśli chodzi o wersję to mam 8.3 więc już jest jasne dlaczego taki problem jest:) Odpaliłem import z folderu, może nie będzie tak źle z czasem wykonania. Dzięki za pomoc, pozdrawiam.