[PT4] PT4 na FTP

• lukmac82
      lukmac82
      Brąz
      na forum od: 17.03.2009 Posty: 206
      Może mi ktoś wyjaśnić jakim cudem HUD zlicza mi tylko statystki preflop? Na innych ulicach mam wszędzie kreski. Na innych roomach wszystko gra tylko ten problem mam na FTP. Coś mam źle poustawiane? Jest ktoś w stanie pomóc?
  • 9 odpowiedzi
    • kajot205
      kajot205
      Brąz
      na forum od: 24.07.2010 Posty: 973
      Najnowszy stable niestety jeszcze nie ogarnia FTP. Za to beta od 4.05.4 w górę chodzi z FTP miodzio.
      http://www.pokertracker.com/products/PT4/download.php
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

tak jak napisał kajot205, musisz zrobić update do najnowszej wersji beta, która wyszła właśnie w związku z poprawką pod FTP.

Ponadto polecam robić update zawsze gdy tylko jest dostępny, nie ważne czy wszystko wygląda jakby działało, czy nie.

Pozdrawiam
    • lukmac82
      lukmac82
      Brąz
      Zrobiłem update i stary problem zniknął ale pojawił się nowy. Otóż HUD wyświetla mi się tylko dla Hero dla innych graczy nie ma. W imporcie rąk w PT wyskakuje taki komunikat
      Error: Full Tilt: Unable to import hand (#31352663196). Reason: Unable to execute query: EXECUTE cash_cache_inser
      W czym znowu problem bo już tracę powoli nerwy :facepalm:
    • lukmac82
      lukmac82
      Brąz
      Nikt nie poratuje co mam spier... że nie działa mi jak powinno? Haker ze mnie niesamowity więc sam do tego nie dojdę chyba :facepalm:
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      Witam,

wygląda, że coś "się namieszało" z cachem w bazie PT4. Spróbuj zrobić rebuild cache.
      Menu Database -> Database Management -> opcja Rebuild Cache

Może to potrwać dość długo, jeśli masz dużą bazę.

Pozdrawiam.
    • witul
      witul
      Srebro
      na forum od: 24.05.2008 Posty: 137
      Jeśli nie pomoże to co napisał user wyżej, spróbuj wyeksportować ręce, stworzyć nową bazę i zaimportować backup do tej nowo stworzonej.
      Możesz też spróbować przeindeksować bazę. Zawsze zostaje kontakt z supportem.
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      Przeimportowanie bazy potrwa dłużej niż samo przebudowanie cache. Użytkownikom z podobnym problemem to pomogło, więc nie wydaje mi się, aby była potrzeba zakładania nowej bazy i importowania wszystkiego od nowa.
      To dopiero jeśli przebudowanie cache nie pomoże. ;)

Pozdrawiam.
    • lukmac82
      lukmac82
      Brąz
      nie mogę przebudować cache bo od razu mi się komp wiesza X( . czy to wina jest komputera czy PT4? Ale cuda chyba istnieją bo teraz wszystko śmiga jak powinno a nic nie zrobiłem :D więc temat do zamknięcia
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      Wiesza się? Chyba nie masz sprzętu sprzed 15 lat? :D
      Tak czy inaczej może i zawiesiło kompa, ale pomogło. :pokerface:

Pozdrawiam.