[TN] Nie działa pot beting

• blelol
      blelol
      Brąz
      na forum od: 17.12.2010 Posty: 2 267
      jak w temacie kombinowałem zmieniałem ustawienie ale nie ustawia automatycznie % 3betu ani 3bb+1bb na limpera nad paskiem gdzie wprowadza sie wielkosc betu jest czerwona krata, nie wiem czemu tego nie ustawia poprawnie. w opcji setup gdzie jest table view w tn pisze ft detect changes in ft setting you must close and reopen ft tak robie ale nie działa. help
  • 4 odpowiedzi
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

PokerStars (jeśli używasz TN na tym roomie) co jakiś czas zmienia ułożenie niektórych przycisków oraz informacji. Z tego powodu TableNinja może nie widzieć na przykład wielkości puli -> nie może ustalić, jaka wartość odpowiada %.

Przede wszystkim sprawdź, czy posiadasz najnowszą wersję. Jeśli zakupiłeś TN wcześniej i nie masz możliwości update'u, to niestety takie rzeczy się zdarzają w sofcie PokerStars i najlepiej wykupić także możliwość aktualizacji.

Jeśli nie działa na najnowszym sofcie, próbowałbym skontaktować się z supportem TableNinja i zakomunikował im ten problem.

Pozdrawiam
    • blelol
      blelol
      Brąz
      http://tableninja.com/tnft/ pobrałem z tej strony najnowsza wersje na ftp
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Upatrywałbym problemu w sofcie. Całkiem możliwe, że jest z nim jeszcze kilka problemów.

Nie masz żadnych modów? Próbowałeś inny background?
    • blelol
      blelol
      Brąz
      zrobiłem default settings w sofcie reinstal tn i chyba działa, choć nie zawsze. Jedyne co to karty instalowałem. Pewnie trzeba trochę poczekać aż wszystko zsynchronizują.

Dzięki za pomoc.